Skocz do zawartości

Czy mi sie uda?


akro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dopiero zaczynam przygode z pozycjonowaniem. I mam pytanie czy jakbym przeleciał jakieś internetowe kursy online to czy udało by mi się wypozycjonowac strone na 1 miejsce? na fraze "dewocjonalia"?? Czy lepiej zlecić pozycjonowanie firmie? Bo nie wiem co robić.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc ciężko, bo nawet jesli Ci sie uda to za pół roku firma która robi to zawodowo zabierze Ci pozycje. Jesli nie chcesz bawić sie w pozycjonowanie bo np masz tylko ten 1 serwis, lepiej zleć to jakiejs firmie, poprzez dział ogłoszenia. Odnosnie metod rozliczania doczytasz na tym własnie forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby każdy myślał do przodu że kiedyś inna firma mu zabierze pozycję to nikt by nie pozycjonował bo zawsze znajdzie się lepszy albo bogatszy.

Wg mnie możesz dokształcić się i atakować tą frazę bo jest łatwa. Jak firma Cię kiedyś przegoni to zaczniesz się wtedy martwić.

Pyszny Precel | Katalog stron

Ranking polskich firm hostingowych - dodaj hosting, zaopiniuj lub oceń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dopiero zaczynam przygode z pozycjonowaniem. I mam pytanie czy jakbym przeleciał jakieś internetowe kursy online to czy udało by mi się wypozycjonowac strone na 1 miejsce? na fraze "dewocjonalia"?? Czy lepiej zlecić pozycjonowanie firmie? Bo nie wiem co robić.

pozdrawiam

oczywiscie, ze tak.. przeczytasz jeden kurs i czytasz dalej i dalej i wiecej i z roznych zrodel.. i dasz rade : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no skoro tak mówicie to spróboje. Ale gadałem przez gg z facetem jednej z firm pozycjonujących i mówi, że pozycjonowanie nie polega na dodawaniau do katalogów, że Google po jakimś czasie wyrzuca strone z katalogów i że trzeba cały czas pilnować pozycji. On też mnie troche przekonał, ale jeśli mówicie że ta fraza jest prosta to może spróboje sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gadałem przez gg z facetem jednej z firm pozycjonujących i mówi, że pozycjonowanie nie polega na dodawaniau do katalogów, że Google po jakimś czasie wyrzuca strone z katalogów i że trzeba cały czas pilnować pozycji

gó**o prawda i trochę prawda bo katalogi i prevle dalej dają kopa, a że pilnować trzeba i linkować dalej to druga strona medealu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności