Skocz do zawartości

Rusza II edycja konkursu dla pozycjonerów: "Wygraj laptopa"


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 238
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Brad nie rozumiem ;)

Dostałem dziś listę blogów różnych użytkowników tego forum na jednym z nich było coś o walce z pozycjonerami jakiś spambasters ale tam pisali, że to jakieś automaty a nie bicie.

To co niby przez fakt, że startuje w konkursie to wpadną do mnie te szoki ? ze zdjęcia czy o co Ci chodzi.

Nie rozumiem po co mnie straszysz ? co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bojkotowany? co może się stać?

Może wpaść do Ciebie taka ekipa: https://thecopycat.nazwa.pl/audio/ustawka.jpg i wyperswadować udział w konkursie używając "mocnych" argumentów.

oj żartowniś z Ciebie ;) odrazu cała ekipę wykopałeś a dobrze wiesz ze to jeden człowiek robi ten bojkot ;)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj żartowniś z Ciebie smile.gif odrazu cała ekipę wykopałeś a dobrze wiesz ze to jeden człowiek robi ten bojkot smile.gif

oj nie powiem czy bojkotuje raczej bierze w nim udzial - powie pozniej ze wygrał konkurs :D bo jest pierwszy i jego metody sa najskuteczniejsze, wiec panowie trza sie brac do roboty :)

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xann: Czy robi różnice jeżeli domeny konkursowe podepnę do jednego konta, a monitoring włączę z innego?

TANIE PUNKTY SWL - Automatyczna transakcja - punkty w 5 minut na Twoim koncie (seomatik, gotlink, statlink)

HURTOWE ILOŚCI: Linki z PageRank (ponad 1000 domen PR1-5)

Sławomir Siudek+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

napierdalam-linkami-tak-ze-wyskakuje-nad-logo-google.pl

rozwaliła mnie ta domena ;)

ps. @xann pytanie wyżej dalej aktualne.

TANIE PUNKTY SWL - Automatyczna transakcja - punkty w 5 minut na Twoim koncie (seomatik, gotlink, statlink)

HURTOWE ILOŚCI: Linki z PageRank (ponad 1000 domen PR1-5)

Sławomir Siudek+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xann: Czy robi różnice jeżeli domeny konkursowe podepnę do jednego konta, a monitoring włączę z innego?

sorry musi byc to samo konto , ze względu na taki przypadek:

- znajdujesz sobie domenę podpięta do systemu (obojętnie czyją) pozycjonujesz ją i wygrywasz a włąściel domeny nawet nie wie ze brał udział w konkursie i jego domena wygrała ;)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xann: Czy robi różnice jeżeli domeny konkursowe podepnę do jednego konta, a monitoring włączę z innego?

sorry musi byc to samo konto , ze względu na taki przypadek:

- znajdujesz sobie domenę podpięta do systemu (obojętnie czyją) pozycjonujesz ją i wygrywasz a włąściel domeny nawet nie wie ze brał udział w konkursie i jego domena wygrała ;)

No ale przeciez musze ją podpiąć do systemu. wiadomo że podepnę na koncie z którego biorę udział i to konto wygrywa. Po prostu nie widzę zasadności, żeby tylko dla strony konkursowej kupować na dwa miesiące konto PRO (co prawda to tylko kolejne 70 zł), szczególnie że mam już takie z którego korzystam. A nie wierze w to, że top10 na tę frazę nie będzie kontrolowało wyników na koniec, czy biorą udział czy nie ;)

TANIE PUNKTY SWL - Automatyczna transakcja - punkty w 5 minut na Twoim koncie (seomatik, gotlink, statlink)

HURTOWE ILOŚCI: Linki z PageRank (ponad 1000 domen PR1-5)

Sławomir Siudek+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....Po prostu nie widzę zasadności, żeby tylko dla strony konkursowej kupować na dwa miesiące konto PRO (co prawda to tylko kolejne 70 zł), szczególnie że mam już takie z którego korzystam. A nie wierze w to, że top10 na tę frazę nie będzie kontrolowało wyników na koniec, czy biorą udział czy nie ;)

Taki był pierwszy konkurs i taki jest drugi, konkurs sponsoruje e-weblink i jakoś na te nagrody musi zarobić a zarabia przez sprzedane konta PRO

czy konkurs jest nie jako organizowany dla promocji systemu e-weblink jakie to są skutki uboczne jego używania i sprzedaży kont PRO - mam nadzieje ze uzasadniłem ;)

Jeżeli posiadsz konto PRO to problemów nie ma , po prostu logujesz się tym samym kontem na stronę konkursową

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu od aktywacji monitoringu i zainstalowania systemu zajmuje pojawienie się na liście wyników? Wczoraj konto pod konkurs kupiłem, dziś system zainstalowałem i jakoś mnie nie ma, a inni nowi użytkownicy pokazali się w tym czasie w wynikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu od aktywacji monitoringu i zainstalowania systemu zajmuje pojawienie się na liście wyników? Wczoraj konto pod konkurs kupiłem, dziś system zainstalowałem i jakoś mnie nie ma, a inni nowi użytkownicy pokazali się w tym czasie w wynikach.

Mi jak tylko sprawdziło pozycję to wyskoczyło w rankingu.

TANIE PUNKTY SWL - Automatyczna transakcja - punkty w 5 minut na Twoim koncie (seomatik, gotlink, statlink)

HURTOWE ILOŚCI: Linki z PageRank (ponad 1000 domen PR1-5)

Sławomir Siudek+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności