Skocz do zawartości

Rusza II edycja konkursu dla pozycjonerów: "Wygraj laptopa"


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

Tym bardziej, ze w pierwszym poscie jest mowa o ostatnich 30 dniach. Obecny regulamin ze strony jest troche zakrecony, bo dolaczyc mozna do lutego, a monitoring trzeba miec od stycznia. Tez jestem za tym, zeby wszystko ujednolicic <_<

Ostatnio miałem okazję spędzić wakacje w Turcji. Znalazłem fajne informacje dla turystów. Pewnie mają tego więcej :)

Na koniec polecam artykuł Pauliny o najlepszych tabletkach na odchudzanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 238
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

jak korzystasz z e-weblink.com jest przy linkach możliwość włączenia monitoringu pozycji system codziennie sprawdza pozycje zapisuje i przechowuje ostatnie 90 na wykresie jak i jak i każdy miesiąc przy wydrukach w PDF

Własnie ten monitoring pozycji należy włączyć

ps. zoozool był szybszy o 0,002 s

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D*** tam a nie konkurs. Testy, pozwala to robić super testy i się uczyć. Wygram czy nie, nieważne. Dopiero teraz można się dowiedzieć jakie bzdury niektórzy wygadują na tym forum :) Róbcie więcej konkursów na takie rzeczywiste frazy, a nie jakieś tam ręceprecz ododbytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D*** tam a nie konkurs. Testy, pozwala to robić super testy i się uczyć. Wygram czy nie, nieważne. ........

a tu sie z Tobą zgodzie , jest to bardzo dobrzy rzeczywisty test dla samego siebie , żeby faktcznie się srawdzic czy to co mi sie wydaje ma pokrycie w rzeczywistości i nie chodzi o to zeby wygrac choc fakt miło jest jeszcze bardziej ale chodzi o to czy faktycznie jestem wstanie wprowadzic stronę w top10 w trudnych warunkach

ps. Odnośnie weryfikacji to zrobię to na samym końcu , zweryfikuje tylko zwycięzców jak ktoś oszukiwał zostanie zdyskwalifikowany

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności