Skocz do zawartości

Rusza II edycja konkursu dla pozycjonerów: "Wygraj laptopa"


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 238
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Żebym to ja jednego filtra w tym konkursie zaliczył to by było dobrze ;) O ile w poprzednim Xannokonkursie problemem był brak mocy i możliwości o tyle w tym mam nadmiar mocy i trzeba mądrze gospodarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dostalem bana na domenke konkursowa, ktos nas obserwuje ;)
Ja dostałem teraz dość specyficzny "filtr" na jedną z domen. Najpierw główna strona poleciała w kosmos, potem wyleciała z indeksu. Za co? Nie wiem, z tego co przeczytałem to jest to coś o nazwie BLOOP (BackLink Over Optimization Penalty). Strona zachowywała się tak, jak by do głównej nie prowadził żaden link (komenda link w google zero dla strony głownej, dla podstron więcej niż zero). Podobna przygoda spotkała mnie w poprzednim Xannokonkursie. Po zakończeniu dla testu zdjąłem od razu linki. Po 2 tygodniach filtr, po miesiącu ban na domenę. Po kolejnym miesiącu i drugiej prośbie łaskawie odbanowali, filtr na subdomenie został, 301 na główną i dopiero przeszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mam szansę w takim konkursie?

Nie mam nowych domen, mam tylko dwie, które już istnieją 2 tygodnie. Takie też mogą startować?

Tak, masz szanse. Domeny muszą być zarejestrowane po starcie konkursu czyli bodajże 5 listopada.

TANIE PUNKTY SWL - Automatyczna transakcja - punkty w 5 minut na Twoim koncie (seomatik, gotlink, statlink)

HURTOWE ILOŚCI: Linki z PageRank (ponad 1000 domen PR1-5)

Sławomir Siudek+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym konkursie szanse ma każdy , ten konkurs to taki trening przed mistrzostwami jakie odbędą się latem i tak jak w zyciu szanse wygrać ma każdy ze względu na świeże domeny , obawiam się tylko jednego że konkurs może być przez kogoś bojkotowany ale to wyjdzie w praniu :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności