Skocz do zawartości

znacne zrónicowanie poycji w google


skps

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś z Was orientuje się z czego wynika znaczna rozbieżność pozycji mojej strony w wyszukiwarce google. Podam konkrety: chodzi mi o stronę www.skps.wroclaw.pl - po wpisaniu w googlach hasła "sudety" (https://www.google.pl/search?hl=pl&clie...&lr=lang_pl) niniejsza strona wyskakuje na 5 różnych komp. na 1 pozycji natomiast na 14 innych na 11. Fakt ten dziwi mnie tym bardziej, że hasło "Sudety" jest dość mocnym wyrażeniem (ponad 1 mln wyszukanych stron) a rozbieżność ta dot. czołówki listy wyszukiwań. Rozbieżność tą obserwuję od ponad tygodnia.

wybaczcie za literówki w tytule tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu dla Google Fraza i fraz to dwie różne frazy, możesz być na pierwszym pod fraza,

ale pod Fraza już na 9.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz :) i wszystko już chyba jasne ;)

a jednak nie jasne ;) wyniki na frazy kolejno sudety i Sudety (dot. strony SKPS) są na części komputerów są 1 i 12 poz na pozostałych 10 i 12... nie wiem o co chodzi... taka rozbieżność jest chyba mało możliwa ??

kolejna obserwacja: po wpisaniu tych fraz nie w Mozilli ale w IE: Sudety=11 a sudety=11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google posiada kilka, kilkadziesiąt serwerów na których gromadzi wyniki,

zwracane są z tych które w danym momencie najmniej obciążone, nazywa się to Data Center,

tak więc wyniki są zwracane z różnych DC, ale po pewnym czasie wyniki te się wyrównują.

Pobaw się narzędziem:

https://www.optymalizacja.com.pl/google-dance/

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie możne wyciągnąć żadnych sensownych wniosków przy krótkich czasach mierzenia pozycji. Google jest jak pogoda ostatnio. Musisz czekać na stabilizację wyników.

kolejna obserwacja: po wpisaniu tych fraz nie w Mozilli ale w IE: Sudety=11 a sudety=11

Testowałeś w różnych wersjach językowych google lub na różnych DC.

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności