Skocz do zawartości

Problem z


PitereQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Jestem tu nowy i skonczyly mi sie pomysly dlaczego wyszukiwarki nie widza mojej strony. Zarejestrowalem ja w google zostala zweryfikowana i zaindeksowana poprawnie nie wykrylo zadnych bledow statystyki z googlebota juz sa plik robots.txt dodany meta tagi rownież, domena nie jest blokowana, a po wpisaniu w google site:www.cda.tarnow.pl wywala ze takiej frazy nie odnalazl. Rozpoczalem temat na forum googla i dla tego dwa linki na to zapytanie dziala ale nic po za tym. Bede wdzieczny za pomoc. Pozrawiam Piotrek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo google musi ją wpierw zindeksować :) daj im powód by to zrobili daj im linka!

W narzędziach google dla webmasterow chyba juz wszystko udalo mi sie wykonac aby strona zostala zaindeksowana:

1.Indeksowanie strony głównej:

Googlebot uzyskał dostęp do Twojej strony głównej. Więcej informacji.

2.Stan zaindeksowania:

Strony tej witryny są uwzględnione w indeksie Google. Sprawdź statystyki indeksowania.

Strony w Twoich mapach witryn są uwzględnione w indeksie Google. Zobacz omówienie map witryn.

a po wpisaniu www.cda.tarnow.pl jej poprostu nie znajduje... :D

Ile czasu minęło od dodania strony do google? Użyj jakiegoś SWLa delikatnie podlinkowując stronę.

Okolo tygodnia. Co do SWLa to nie bardzo jestem w temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!!

Nie spodziewałem się że tyle czasu trzeba aby strona została dodana do wyszukiwarki. Zdziwił mnie fakt że moje pytania na ten temat na forum zostawały błyskawicznie dodawane i widniały już w indeksie, a strona natomiast nie została wyszukana. Suma sumarum strona została dodana, ale w rankingu na ostatnim miejscu, wiec trzeba bedzie nad nią popracować. Co na początek polecacie ?? Jakie kroki podjąć, żeby nie zaszkodzić.

:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności