Skocz do zawartości

Andrewu Golota po raz kolejny


kob22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ma chłopak determinacje. Nie walczy dla pieniędzy jak dawniej. Wie co będzie znaczyła wygrana. Wie, że udowodni juz na 100% że to co było kiedys to wypadek przy pracy i jest facetem z prawdziwego zdarzenia.

Lubię ludzi z taka charyzmą, jaka on w tym momencie posiada :)

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh.. zawsze byłem wielkim fanem Gołoty. Szkoda tylko iż jedno z moich marzeń najprawdopodobniej nigdy się spełni, zawsze chciałem oglądnąć zwycięską walkę Andrzeja z trybun Madison Square Garden na żywo. Klimat tam musi być niepowtarzalny. Niestety ale urodziłem się dobre 5 lat za późno ;/

Co do samej walki to mam nadzieję iż Gołota pokaże jutro klasę i uda mu się wygrać. Kolejny zakontraktowany pojedynek jest z Walujewem. Pewne jest to iż jeżeli pokona „Bestie ze Wschodu” to zrehabilituje się za wszystkie dotychczasowe porażki. Dla nie wtajemniczonych jest to największy bokser zawodowy świata, mierzy 213cm i waży 150kg. Kawał mięsa, nieznaczny to jednak że jest niepokanany ;>. To dopiero będzie widowisko. Jedyne co zostało Andrzejowi to wygranie jutrzejszej walki :)

A co do waszych tekstów o tym iż Gołota walczy dla kasy to widać iż z tym sportem nie macie za wiele wspólnego i piszecie to co się wam po prostu wydaje ;/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam przeglądniecie zdjęć z warzenia, nieźle wygląda.

Andrzej zawsze nieźle wygląda przed walką. W tej branży to nie wyglądówka czyni mistrza ;-)

Ja też bardzo bym chciał wygranej Andrzeja i będę mu kibicował - jak zwykle. Oby tym razem nie było "jak zwykle".

pozdrowienia

Dla tych, co lubią zdjęcia planet: Planety i ich zdjęcia, dla tych, co lubią katalogi stron: Podwójny katalog stron. Albo Idź do diabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skera

Masz podobne marzenie do mojego;p

Niestety MSG Gołota zbyt dobrze nie wspomina. Tam oszukano go po raz pierwszy kiedy to wygrał z Byrdem i przegrał pas...

Walka z Walujewem nie jest do końca pewna...

To że akurat jest taki wielki to tylko jedyna zaleta bo bokser z niego kiepski...

Raczej szanse że Goły zdobędzie pas mistrza są małe...

Raz że musi wygrać z Austinem a dwa że musi wygrać z kimś o pas...

O ile obecnie Walujew wydaje się być najłatwiejszy to raczej ludzie którzy się nim opiekują nie dadzą odebrać pasa aby ten został "na własnym podwórku" i będą kantować jeżeli Walujew będzie walczył z każdym kto nie jest z "Niemcami"....

Ale jeżeli zdobędzie pas to będzie to zarąbiste zwieńczenie jego niesamowitej kariery...

Kiedyś było słychać o tym że ma powstać film o biografii Gołego...

Wyobraźcie sobie... super talent... walki z najlepszymi... dramatyczne pojedynki... wielkie wygrane i wielkie oszustwa a na koniec sukces... upragniony pas mistrza... Amerykanie uwielbiają takie filmy...

P.S.

Swoją drogą miałem już założyć temat o walce Andrzeja ale jakoś mi się niachciało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam przeglądniecie zdjęć z warzenia, nieźle wygląda.

Polecam przeglądniecie zdjęć z listopada jak będzie po walce. :)

Abmicje i aspiracje zostania mistrzem każdy ma wiadomo, andrzej nawet w barach mial takie aspieracje :)

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności