Skocz do zawartości

Linki ze stopki


zappa

Rekomendowane odpowiedzi

skąd bot przychodzi

Poza tym, pisałem kiedyś o tym: według mnie w ogóle bot znikąd

nie przychodzi. Nie chodzi jak cżłowiek przeglądarką po stronach.

Aktywność bota to odpytywanie kolejnych URL zapisanych wcześniej

w bazie, przez 'poprzednika'.

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli to czysty zbieg okoliczności jeśli na stronie która 30 uniqów miesięcznie, że wizyta boota zawsze pokrywa bądz z nowym linkiem zewnetrznym lub też ze zwiekszonym żadaniem?

Jeśli tak to zaczynam grać w totka ;)

Mocny link za złotówę!

Dodaj wpis do Katalogu Frets.pl PR3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma szans  robot ukrywa referer'a

Albo i nie ukrywa: po prostu wartość 'HTTP Referer' jest pusta.

Szy.

doprecyzowując tak, skoro każdy spacer bota zaczyna się z jego domu, tzn. odpytuje "zeskanowane" wczesniej ze stron url'e.

J.

Ciupagi z Helu na export

"Jak żech cyckoł (ssał) ta kartka, toch myśloł, że to jest kotlet. Trocha było ciężko, bo był niedosolony" PAP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche zamieszania zrobilo sie po moim pojsciu spac ;) . Idac za ciosem- w takim razie nie rozumiem jednej rzeczy ........ przegladnalem wszystkie posty na tym forum dotyczace komendy wpisywanej w "box" przegladarki- "link:".

Ma to rzekomo sprawdzic jak przegladarka widzi moje linki z obcych stron- w wyniku tego dostaje informacje, ze na przyklad mam tych linkow w googlach 10..... posrod nich sa dwa rozne posty z tego forum (sytuacja hipotetyczna). Czyli biorac na logike..... traktuje je jako linki z roznych stron ..... dwa z forum jako jeden z podstrony (jednak liczy jako dwa).... Teraz pytanie co ja rzeczywiscie widze po tej komendzie- rzeczywista liczbe dobrych linkow zaliczona przez wyszukiwarke ( np MSN - widzi ich ilosc bardziejzblizona do rzezczywistej , anizeli gugle)- bo jezeli tak jest to w takim razie nie rozumiem powyzszej dyskusji- czy nie jest tak, ze po wizycie robota- "wynik jego pracy" moge sprawdzic ta komenda?? jezeli z kolei tak nie jest..... to chyba wystepuje jakis blad w nazewnictwie. Pozdrawiam

Demokracja dazy do tego, by wykluczyc najbardziej radykalne sposoby wymuszania pozadanych zachowan.

Tatuaże Zappy

Tatuaże Sida

Chemia budowlana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności