Skocz do zawartości

wzrósł mi PR z 0 do 7


rozbik

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w wielkim szoku bo domenę mam 2 miesiące i strony jeszcze nawet nie zacząłem robić - wrzuciłem tylko coś zrobionego na kolanie i zająłem "pozycjonowaniem" (a i to tak też trochę na kolanie bo w międzyczasie wpadło mi trochę roboty), a tu nagle dziś patrzę i mam PR7 a było 0. Nie wiem dlaczego i się zastanawiam czy to na długo i czy możliwe aby zaraz spadło do 0. A na podstronach nadal jest PR 0.

Podaję adres: www.whwt.com.pl

I czekam na opinię i sugestie.

P.S.

Czy da się na tym zarobić, jeżeli tak to jak i ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pagerank :0

Alexa Rank :0

Katalog DMOZ :Nie

Katalog Yahoo :Nie

Backlinks Google :0

Backlinks Yahoo :22

Backlinks AltaVista :17

Backlinks AlltheWeb :18

Ilość podstron :51

Wiek domeny :brak informacji o domenie

Wada wzroku czy okularów nie założyłeś ?

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że google toolbar jest niedokładny, ale żeby aż taka różnica była to nie przypuszczałem. Mi nadal pokazuje 7

A może wcześniej wchodzisz na stronę, która ma PR7? U mnie często dla PR N/A albo 0 pokazuje pagerank poprzedniej strony, z resztą nie tylko dla n/a i 0...

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu był to jakiś błąd Googla. Pamiętam że przy okazji któregoś z poprzednich updatów miałem przez jakiś czas PR 48 ;)

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności