Skocz do zawartości

Jak podkrecic strone ?


salwek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od dluzszego czasu pozycjonuje strone www.g7zone.com z wiekszymi lub mniejszymi efektami, w jakims razie z kilkoma haslami znalazlem sie na 1ej stronie a kilka oczekuje na drugiej googlarki.

Zaczolem linkowac i to mocno ok. 20 katalogow +(blogi) dziennie ale od jakis 3 tyg domena nie rusza :(

Pytanie czy nie warto podzielic linkowania i linkowac do podstron zeby doladowac strone??!!

Domena ma kilka miesiecy i mam obawy zeby cos z filtra albo innego wynalazku googla mi nie zaaplikowali.

Do tego obralem sobie za przeciwnikow kilka poteznych firm dzialajacych NATIONAL w USA.

A poza tym chcialbym pokazac JANKESOM ze polak potrafi!:)!:)!:D!:D!:(!:(!

Propozycje???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje???

tak, przestan czytać pozycjonowanie.pl

1) obierz sobie strategię linkowania (pierwsze 2 mies po 5 linków dziennie, 3-4 mies 8 linków dziennie itd)

2) linkuj do domeny glownej i podstron

3) przynajmniej 1 link dziennie z anchorem www.adrestwojejdomeny.pl (lub bez www)

4) zrob sobie mod_rewrite i przekieruj stare linki na nowe

5) przemysl linkowanie wewnetrzne

6) dodaj dodatkowe podstrony zoptymalizowane na konkretne zapytania (albo duzo podstron z targetem na dlugi ogon)

i cierpliwie czekaj, 3 tygodnie w swiecie pozycjonowania to 1 minuta

niektore strony wymagają nawet rocznej dłubaniny zanim efekt bedzie satysfakcjonujacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystapila mala niescislosc - Strona jest pozycjonowana od 6 miesiecy i jestem z kilkoma haslami w pierwszej 10tce reszta oczekuje w pierwszej 20tce.

Pytanie skierowane - Jak zoptymalizowac moje linkowanie strony www.g7zone.com i jesli drogi var1at chocby sprawdzil historie domeny to by to wiedzial.

1) Zrobione

2) Zrobione

3) Zrobione

4) Zrobione

5) Zrobione

6) ????????????? O tym chcialbym dowiedziec sie wiecej

Dzieki za zainteresowanie Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznij linkować long tail jak wspominał przedmówca. Jak się to robi masz w innych postach. Zacznij tworzyć też zaplecze tematyczne i z niego też linkuj. Linkuj podstrony i stronę główną. Frazy główne oczywiście dalej linkuj.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie skierowane - Jak zoptymalizowac moje linkowanie strony www.g7zone.com i jesli drogi var1at chocby sprawdzil historie domeny to by to wiedzial.

jeśli var1at zabierze sie za sprawdzanie historii Twojej strony, to wystawi rowniez fakture, a wtedy sie okaze czy bedzie drogi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozycjonowanie.pl stawia głównie na spam i różnego rodzaju tricki za które google karze banem . Jeżeli nie wiesz co z czym i jak lepiej sobie odpuść. Chyba że chcesz poćwiczyć ale to raczej nie na ważnej dla Ciebie domenie.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie skierowane - Jak zoptymalizowac moje linkowanie strony www.g7zone.com i jesli drogi var1at chocby sprawdzil historie domeny to by to wiedzial.

jeśli var1at zabierze sie za sprawdzanie historii Twojej strony, to wystawi rowniez fakture, a wtedy sie okaze czy bedzie drogi :D

Heheheehe no niby tak :) No to niech sie var1at nie bierze za historie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności