Skocz do zawartości

Duplicate Content w WP


nitek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Powiedzmy, ze mam strone ze zdjeciami samochodow w WP podzielona na kategorie : Ferrari Photos. Maseratti Photos itd. Praktycznie kazdy post jest przyporzadkowany tylko do jednej kategorii, oprocz tego mam tagi : sportowy, coupe, ktore sa pomieszane we wszystkich kategoriach tzn. nie ma czegos takiego, ze tylko ferrari ma tag "sportowy", inne kategorie tez maja te tagi

W pluginie All in one SEO - jest zaznaczony noindex dla Archive, i Kategorii, Tagi sa odblokowane. Czy moge sobie odznaczyc noindex takze dla kategorii - zeby Google np indexowalo "Ferrari Photos" - jest to calkiem fajny keyword.

Nie ma praktycznie mozliwosci, ze jak sie kliknie w tag "sportowy" to pokaze sie to samo co po kliknieciu kategorii np. "Honda Photos"

Ja mysle, ze mozna to odblokowac, bo nigdzie nie wystapi taki sam spis postow, ale nie wiem czy dobrze rozumiem pojecie Duplicate Content.

Prosze o odpowiedz i wielkie dzieki za pomoc.

Pozdrawiam

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności