Skocz do zawartości

pozycjonowanie strony flashowej


frezjadg

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

zrobiłam stronkę we flashu mojego OSK. Chciałabym ją wypromować, żeby była widoczna w Necie a nie bardzo wiem jak się za to zabrać. Z uwagi na to, że jest w całosci zrobiona we flashu i wszystkie odnośniki sa "zaszyte" wewnątrz pliku, nie mogę jej zindeksować po linkach. Dodałam ją do kilku katalogów, stworzyłam porządny nagłówek head, dodałam słowa kluczowe, wrzuciłam w komentarz zawartość strony. Niestety obawiam sie, że to nie wystarczy ;p. czy ktoś może mi podsunąć jeszcze jakiś pomysł w jaki sposób wypromować witrynę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że nie wystarczy. Jakiś czas temu pojawiły się wskazówki w jaki sposób można chociaż częściowo naprowadzić google na treść strony flashowej jednak do dzisiaj nie widziałem SERPach zaindeksowanego flasha.

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działać tak samo jak pozycjonując inną witrynę. Optymalnym rozwiązaniem byłoby stworzenie strony z elementami flashowymi, ale jak już jest gotowa to nie ma co płakać tylko linkować. Strony bez treści widocznej dla robota również wejdą wysoko w SERP!

Dzień bez afery na PiO jest dniem straconym :)

small_logo_footer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się, czy cała strona we Flashu jest tak naprawdę uzasadniona. Ja nie przepadam za flashem i uważam, że rację bytu mają tylko flashowe wstawki a nie całe strony we Flashu.

Nie ma się co czarować - treść strony ma bardzo duże znaczenie, dlatego też lepsze efekty na pewno osiągnie strona w HTMLu niż strona we Flashu przy takich samych wydatkach, metodach pozycjonowania itd. - dlatego już teraz zastanów się, czy jednak nie lepiej byłoby, gdyby strona była w HTMLu...

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem byłoby to dużo lepsze rozwiązanie - po 1 z uwagi na łatwość wprowadzania zmian, do 2 na dużo mniej pracy rzy samym designie. Niestety człowiek dla którego jest stronka życzył sobie w całości wykonana we flashu. Czyli radzicie zrobić taką samą w HTMLu i podlinkować do niej stronkę we flashu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) jednak do dzisiaj nie widziałem SERPach zaindeksowanego flasha.

Może dlatego że nie szukałeś?

Od jakiegoś czasu google już indeksuje flasha (swl), nawet niekiedy widzi treść tego flasha (o ile został właściwie zrobiony), inna sprawa, że jest to jeszcze niedoskonałe.

Nie polecam (jak to zrobiła autorka posta) dodawać słów kluczowych, treści w komentarzu... Można to zrobić inaczej, w sposób zgodny z wytycznymi googla. Poza tym ta dodana treść musi być identyczną z tą treścią która jest w samym flashu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności