Skocz do zawartości

Jaki laptop dla hardkorowca?


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ostatnio poszukiwałem laptopa , naprawdę wybór był ciężki ale wygrał w rankingu Dell Latitude XT https://www1.euro.dell.com/content/products...mp;cs=RC1078552 jest to wypaśny laptop którego szczerze mogę poleci a jego najmocniejszym atutem jest wbudowany modem HSDPA oraz 9 h bateria :)!

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba zakończyć temat bo zaczynacie polecać modele, które nie mają nic wspólnego z zadanym pytaniem :D To jak z tym żartem o żarówce i grupach dyskusyjnych Zapytaj, a nic się nie dowiesz ;)

Aczkolwiek jeżeli na laptopie tylko buszuje sie na necie i grzebie w kodzie to matowa wystarczy ;-)

gdybym tylko to robił to miałbym inne wymagania ;)

Szklane ladniej wygladaja w lapkach ale odbicia w jasnych pomieszczeniach to masakra ;] ja bym sobie darowal szklo jezeli nie ma go ten ibm :P zreszta w biznesowych hp tez sa matowe a napewno nie robia tego z oszczednosci cos musi w tym byc :P

Ja bym sobie darował kupowanie produktów wbrew własnym potrzebom Pracuje na "szklanym" 2lata i nie narzekam na mityczne odbicia. Co najwyżej przysłonie sobie rolety. Za to wieczorem jak oglądam seriale to każdy mat się chowa ;)

Dla mnie dziwne, brać notebooka uniwersalnego ze szklanym ekranem. Ja dostaje brzydkiej choroby po 3 minutach z takim. Wszystko się odbija i do korzystania poza dobrze oświetlonym (w sensie bez odblasków) pomieszczeniem totalna tragedia!

j.w. ja dostaje brzydkiej z matowym. ;)

Możemy już nie dyskutować o macie? ;) Nie ma to zupełnie sensu. Pracowałem na obu typach i wiem czego potrzebuje. Jak zmieniałem poprzedniego laptopa to też starano mi się zrobić pranie mózgu, z tysiącami powodów przeciwko "szklanym". Na szczęście kupiłem szkło i chwale tamten dzień podjęcia decyzji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki lubią się pochwalić :D

Po prostu doradzam, co warto kupić. Obecnie tablet to rewolucyjne narzędzie, szczególnie jak trzyma na baterii 5h, ma dobre parametry i waży poniżej 2kg. Lenovo do tego ma super matrycę.

Panasonic to sprzęt raczej dla wojska.

linki ze stopki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba trzeba zakończyć temat bo zaczynacie polecać modele, które nie mają nic wspólnego z zadanym pytaniem

Po prostu nie wiesz czego chcesz to polecaja wszystko co moga. Szklo + plaza = wzmocnienie opalenizny twarzy. Do niczego wiecej taki ekran sie nie nada na plazy.

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam zdanie MPP,

dobra matryca matowa + podswietlanie LED to jest to.

miałem przez 2 miesiące błyszczącą - 2 podstawowe wady

refleksy 1. nie da sie pracowac na sloncu, nawet w oświetleniu dziennym widać na ekranie odbicie lampy czy też innego źródła światła

refleksy 2. ja nie mogę pracować patrząc się na siebie cały czas (szczególnie na konsoli to widać przy czarnym ekranie)

polecam ci to lenovo x61 bo jest w miare tani na allegro - kolo 3.5k i ma 3 letnia gwarancje d2d

za 2,5 roku kupisz nowy.

linki ze stopki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba trzeba zakończyć temat bo zaczynacie polecać modele, które nie mają nic wspólnego z zadanym pytaniem

Po prostu nie wiesz czego chcesz to polecaja wszystko co moga. Szklo + plaza = wzmocnienie opalenizny twarzy. Do niczego wiecej taki ekran sie nie nada na plazy.

dalej trolujesz :D ta "plaża" to oczywiście w cudzysłowie... poza tym kwestia matu już została zamknięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod temat, tylko zapytam nie o laptop tylko o laptop, w najgorszym przypadku subnotebook.

Co do wyswietlacza to moze jakas folijka pomoze na swiatlo. LCD w palmtopie duzo lepiej w ostrym sloncu sie sprawuje np. z blyszczaca folia (lepsze na slonce niz matowe) Brando (chyba najlepszy producent folii na wyswietlacze).

Tutaj bedzie sygnaturka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normanos, przy całym szacunku, ale należy się oszczędzać.

Przy takim podejściu, szybko się wykończysz.

Zamiast laptopa polecam mój zestaw:

Porządny PC, duża klawiatura, 2 x stabilny monitor min.24 cale, biurko (moje 1.3m długości), super komfortowy fotel.

Do tego kobieta (sekretarka?), która regularnie podaje napoje, dba żeby były zróźnicowane i zdrowe.

Na ścianie powyżej monitorów zdjęcie ukochanego psa dla podtrzymania dobrego samopoczucia. (ludzie odpadają).

Jedyne co z mojego zestawu nie polecam: popielniczka i papierosy (w rezerwie trzymam fajkę i tytoń).

To tak dla odprężenia. ;)

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności