Skocz do zawartości

Włamanie do wordpressa!


Grzegorz Getka

Rekomendowane odpowiedzi

Na dobrego hakera WP nie stanowi problemu. Przykre tylko, jeżeli to akurat na nas trafia

Coraz popularniejsza spedycja drobnicowa dla drobnych przedsiębiorstw.

Nie warto aby przez niewymieniane filtry samochodowe, Twój samochód uległ awarii.

Pamiętaj - wkręty są do wkręcanie, nie do wbijania młotkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zróbcie sobie dostęp do wp-admin wyłącznie z waszego zakresu ip, wtedy chyba włamanie będzie raczej niemożliwe.

No tak tylko jeśli ktos korzysta w kilku różnych miejscach i jeszcze w każdym z nich jest zmienne ip ;0

Wykonam:

- kodowanie z .psd do HTML/CSS/JS,

- wdrażanie szablonów pod WordPress, SEOKatalog oraz inne skrypty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem gorzej - mi sie ktos wlamal przez wp na konto i wyczyscil cale konto. Na szczescie zorientowalem sie po kilku godiznach i udalo sie wszystko przywrocic z backupu. U mnie wina bylo pewno to ze od 2.2 nie aktualizowalem wp.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniżej wersji 2.5 miałem na każdym blogu dodany kod w iframe po aktualizacji bloga do 2.6.x i wywaleniu z bazy danych tych znaczników z zawartością roziązało problem i do dzisiaj blogi są czyste. Pewnie do czasu jak ktośą nie wpadnie na pomysł jak te wersje zaspamować. Wniosek ? jak mówią autorzy wp trezba na bierząco aktualizować blogi jak tylko wyjdzie nowa stabilna wersja co zminimalizuje takie problemy.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności