Skocz do zawartości

Skrypt - gwarancja zarobku adsense - +$6000


czarny

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, panowie, tak samo bylo z xend.pl -> kazdy krytykował, ze bany, ze kasy nie bedzie, ze niezgodne z regulaminem, nie chce sie wypowiadac za siebie, ale duzo osob na tym niezle pojechalo (do przodu), nie mowie tutaj o kwotach rzędu 1-2k, ale rzedu 10-20k - za skrypt, ktory kosztowal ~2k. Oczywiscie trzeba uwzglednic, ze "boom" trwał 2-3,4 miesiące, a potem google sie skapnęło i ukróciło proceder...

Sam sie zastanawiam, skad bedzie ruch, skoro nawet indeksacja nie jest potrzebna.

Swoja droga, kiedys był taki art. Google zje się samo – czyli jak przejąć największą firmę internetową świata

Bernhard nazwał swój projekt „Google zje się samo”, uznając go za formę autokanibalizmu. Jak twierdzi, obecnie ze swoimi przyjaciółmi dysponuje zestawem 50 ukrytych stron WWW pełnych reklam AdSense, które są klikane za pomocą armii botów internetowych. Jak powiedział artysta, „nie jest to trudne, jeśli się wie, jak to zrobić – cała sztuka w tym, by każdy bot działał poniżej progu czułości systemu wykrywania oszustw”.

Moze On akurat wie? :)

Dla mnie wątpliwe wydaje się to, ze jest to zgodne z regulaminem adsense.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Zaciekawiło mnie tylko skąd toto ma generować ruch, bo na czyimś grzbiecie musi się przejechać, te kliki się z nieba nie biorą.

Ruch to akurat niewielki jest, mnie to bardziej zastanawia jak "to coś" musi wyglądać, bo CTR to musi mieć kosmiczny. I raczej wątpie żeby to było zgodne z regulaminem Ads.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On pisze że domena może byc nowa a to bzdura ,bo google sprawdza zanim wypłaci kase skąd pochodzą kliki . Googole nie płaci za żadną odmiane spamu itp.bzdur

Jeżeli będzie taki nagły skok klików niewiadomego pochodzenia to tez ban gwarantowany

Swoja drogą gośc pisze ,że może zagwarantować 10 000$ (rozumię że miesięcznie ) ,a skrypt sprzedaje ze jakieś gówniane pieniądze .

Z google mozna zarobić tylko i wyłącznie w jeden sposób --uczciwie . Nie ma sposobów , nie ma tricków a to co on oferuje to zwykłe oszustwo i osoba która to kupi jedyne co otrzyma to bonusa od google czyli bana

Ludzie to są naiwni .

Moja ulubiona gra online ŁÓDŹ PODWODNA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności