Skocz do zawartości

Skrypt - gwarancja zarobku adsense - +$6000


czarny

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

to moj sasiad bloku (Jaroty) z Olsztyna, nakierowal mnie na pomysl z kontami adwords, razem z nim probujemy to zrobic.

Gadale mz nim troche jakto ma wygladaci czy zarobi na tym wiecej niz normalnie to powiedzial, ze pragnie sprzedac to za parokrotnosc miesiecznych zarobkow tym sposobem. Co do pytan czy zgodne z adsensem, oczywiscie ze zgodne. Chyba nie myslicie, ze podpisze umowe a nastepnie zablokuja komus konto z powodu oszustwa ;D. Mimo ze ejstem bliskim sasiadem po LANie nie wyciagnalem od niego tego :D No coz moze kiedys.

Dodam jeszcze, ze chyba nie sadzicie ze cena 1000 to startowa :) Zrobl tak aby przyciagnac uwage.

Co do uzytkownika Lolki, wystarczy zobaczyc jego tematy sprzed 2lat i latwo zobaczyc, ze to lamka a poucza kogos kto wtedy ogarnial juz ladna kase :)

Nie spinaj sie koles, bo nie znasz 2 czlowieka a gadasz farmazony o jego umiejetnosciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

1.

przecież to bezsens by zapytania do aukcji kierowac z opoznieniem paru dni - a jesli aukcja trwa 3 doby ?

2.

spytaj kolegi z bloku czy podpisze umowe notarialna o braku mozliwosci blokady konta adsense ze wzg. na zlamanie regulaminu

Moim zdaniem to interes typu ratlerek.pl

Kto slyszal wie o co chodzi :D

linki ze stopki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SOrry nie jestem papuga :D

Nie dostal, lub nie chce odpowiedziec to jego sprawa.

Ja akurat nie zarabiam na adsense, ale z tego co pamietam to nie podaja przyczyny zablokowania konta.

Nie sadze aby podpisal umowe np jak zablokuja za click fraud ...

Pozatym gadaj z nim sam.

Co do skryptu, widzialem go w akcji, nie jest to skrypt graficzny, poprostu dziala w tle (dla maniakow powiem, ze to nie jest bot klikajacy w reklamy :)).

Tu macie jego przedostatnie zarobki ktorewklejal na jakims prywanym forum :

https://img217.imageshack.us/img217/962/wyplataui9.jpg

Dodam, ze jest to konto adsense ktore bylo uzywane na xend.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletna bzdura bzdura i jeszcze raz bzdura :D i do tego zenada . Każdy skrypt podczepiony pod reklamy google = sie ban i w dobrze o tym wiecie

Nie rozumię tego niby kuzwa zarabiacie po 10 000 $ (22 000 PLN) a skrypt sprzedajecie po 2000 .Jesteście nienormalni ? NIE!!!

Jesteście zwykłymi naciągaczami ty i ten twój kolega i chcecie żerowac na ludzkiej niewiedzy. Może nawet nie ma żadnego kolegi tylko ty jesteś tym naciągaczem .

Moja ulubiona gra online ŁÓDŹ PODWODNA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

to moj sasiad bloku (Jaroty) z Olsztyna, nakierowal mnie na pomysl z kontami adwords, razem z nim probujemy to zrobic.

Gadale mz nim troche jakto ma wygladaci czy zarobi na tym wiecej niz normalnie to powiedzial, ze pragnie sprzedac to za parokrotnosc miesiecznych zarobkow tym sposobem. Co do pytan czy zgodne z adsensem, oczywiscie ze zgodne. Chyba nie myslicie, ze podpisze umowe a nastepnie zablokuja komus konto z powodu oszustwa ;D. Mimo ze ejstem bliskim sasiadem po LANie nie wyciagnalem od niego tego :D No coz moze kiedys.

Dodam jeszcze, ze chyba nie sadzicie ze cena 1000 to startowa :) Zrobl tak aby przyciagnac uwage.

Co do uzytkownika Lolki, wystarczy zobaczyc jego tematy sprzed 2lat i latwo zobaczyc, ze to lamka a poucza kogos kto wtedy ogarnial juz ladna kase :)

Nie spinaj sie koles, bo nie znasz 2 czlowieka a gadasz farmazony o jego umiejetnosciach.

Powyższy tekst brzmi jak fragment PRL-owskiej propagandy . Dziwne podobieństwo z opisem alegro . Wez sie koleś pochyl ,rozpędz sie i walnij porządnie głowa w ściane to może oprzytomniejesz .Jak na mój gust to jest złodziejstwo i tyle .Osoba która kupi ten skrypt dostanie bana w przeciągu tygodnia góra 14 dni

Moja ulubiona gra online ŁÓDŹ PODWODNA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak jest to technika Balckhat czyli zawistni "spece" powiedza ze to nieetyczne :D.

Nieetyczne powiada... a większości przypatków to co nieetyczne zabronione w Adsense.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty idz do sąsiada i kup od niego skrypt za 6000PLN, zwróci się po 2 tygodniach a przez następne 50 tygodni wyjdziesz na czysto 300 000 PLN.

Jak nie masz kasy, to pożycz od niego.

Jesli po 2 tygodniach zabanuja ci konto adsense a bedziesz mial na nim 1000$ to zostaniesz z dlugiem u sasiada na 6k i bedziesz splacal po 500pln/miesiac do grudnia 2009, chyba ze naliczy ci odsetki.

linki ze stopki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hot_tasty napisałeś:

razem z nim probujemy to zrobic.

Gadale mz nim troche jakto ma wygladaci czy zarobi na tym wiecej niz normalnie

poniżej, że już widziałeś:

Co do skryptu, widzialem go w akcji, nie jest to skrypt graficzny, poprostu dziala w tle

Szybko ewoluuje twoja znajomość tego skryptu, nie mówiąc już o tym, że piszesz tak jak osoba,

która wystawiła aukcję, brak polskich znaków, banalne literówki itp.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arek29 wez Lolkiego za reke i idzcie sobie gdzies :D
szkoda gadać po prostu.

Nie bradzo rozumiem ? jakis lamer napada na mojego kumpla, odpowiedzialem lagodnie a Ty na mnie naskakujesz ?

To byla odpowiedz na inny twoj tekst. Poziom dyskusji z twojej strony jest bliski podwórka/taniej dyskoteki.

Tutaj większość to dorośli, wykształceni, inteligentni ludzie.

linki ze stopki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności