Skocz do zawartości

Skrypt - gwarancja zarobku adsense - +$6000


czarny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Panowie, dajcie spokój.

"Kolega" sieje najzwyklejszą w świecie propagandę. Nie pamiętacie ile szumu narobiła aukcja xenda? Teraz też chce zrobić szum wokół aukcji, skryptu i przyciągnąć potencjalnych naiwnych, których jak mi się wydaje nie zabraknie.

I ten cały hot_tasty ma służyć nakręceniu tej całej spirali, kłótni i wypisywaniu opinii jaki to ten skrypt zaje*****.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech założy konta adsense rodzinie i znajomym.

Parę milionów złotych w 2 lata przy wysiłku 30 min dziennie to naprawde gigantyczny biznes.

Może niech go udostępni wszystkim? PKB polski wzrośnie 10 razy.

Dokładnie.

Takie cuda jak oferty z "generatorem" 10000$ nie mają miejsca w rzeczywistym świecie !!!. Jak dla mnie cała ta aukcja i zamieszanie z tym skryptem, jest jak gra w Dużego Lotka przy kumulacji. Niby jest minimalna szansa na sukces, ale...

bodylike.pl - naturalne kosmetyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie . Ten drugi skrypt sprzedawany przez twojego kolege to jest jego autorstwa ? Ja juz go gdzieś widziałem ,a czy aby to nie jest tak że kolega pobiera komercyjne skrypty a potem sprzedaje je jako swoje? Oczywiscie przetłumaczone na język polski

Moja ulubiona gra online ŁÓDŹ PODWODNA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie cuda jak oferty z "generatorem" 10000$ nie mają miejsca w rzeczywistym świecie

Mają, mają, ale nie tak, że 20 zł wkładu, i na drugi dzień 400$ dziennie na legalu.

hot_tasty, to po jaką cholere siejesz taką propagandę? "Śmiejemy się z pieniaczy" a Ty to masz się z czego śmiać, bo to wszystko były Twoje pomysły i w ogóle jesteś taki super. Masz kolegę i jesteś gość. Żałosne.

EDIT:

A właśnie, ten Twój kolega, zarabiając te 10000$ tak sobie tylko dorabia sprzedając te skrypty od torrenta po 50zł? !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wszystko wiedza a wyjdzie tak jak z xendem.

Do tej pory mamy z kolega spory ubaw, smiejac sie z pieniaczy ktorzy grozili rychlym koncem i wysyali rapory o zdjeciu konta !!!

Szkoda tylko, ze on uzywa ciagle tego samego konta.

Przecież kolega ni korzysta z forum . Znaczy się ,że zdajesz mu obszerną relacje ?

Zadaje konkretne pytania

1.kupie ten skrypt za 48 000 rocznie ,ale kolega musi podpisać umowe pisemna w obecności mojego adwokata .

2.Czy kolega jest autorem tej wyszukiwarki torrentów (ja podobny skrypt znam)

Moja ulubiona gra online ŁÓDŹ PODWODNA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy kto skończył lat 18 jest wg polskiego prawa odpowiedzialny za to co robi , może sprzedawać czy kupować to na co ma ochotę i za ile ma ochotę.

Jeżeli gośc ma łep na karku i potrafi trzepać kase to gratulacje , jeżeli kreci jakiś wałek to życie to zweryfikuje. Jednego się nauczyłem jak ktoś jest anonimowy w robieniu interesów to należy od niego duc aż sie pali

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... ciekawe. Gość, który zarabia 10 000 $ miesięcznie przychodzi tutaj, żeby nam udowodnić że jednak na tym skrypcie da się tyle zarobić... a wszystko to dla marnych paru tysięcy PLN, coś mi tu nie pasuje !!! Przecież w miesiąc masz 10K USD, sprzedaż tego to głupota.

Poza tym w PL skryptu drogo nie sprzedasz, obojętnie co by to nie było ;) Ale jeśli faktycznie to może tyle zarabiać to z chęcią wezmę jedną kopię, popracuję 30 minut dziennie i podzielę się zyskiem 50/50 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie ??. Co nie wolno mu?? Czy co?? Bo już tego nie rozumie.

Powiedz szczerze, jeśli miałbyś co miesiąc 10k USD to chciałoby Ci sie bawić w sprzedawanie skryptów, które może sprzedasz 2 na miesiąc po 50zł? Bo mi się wydaje, że raczej nie chciałoby Ci się. Lepiej przyłożyłbyś się do tego interesu, który przynosi Ci większe profity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności