Skocz do zawartości

Skrypt - gwarancja zarobku adsense - +$6000


czarny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dla mnie sprawa jest prosta, koles gwarantuje, umowa u notariusza - wiec tu nie powinno byc zadnych watpliwosci. Niektorzy z was nie moga zrozumiec, ze jesli koles sprzeda 4 kopie za cene jaka go interesuje to bedzie do przodu z kasa na rok czasu, i napewno sobie tym nie zaszkodzi. Jak dla mnie koles ma łeb w tym co robi i powinniscie go szanowac. Skrypt Xend - niby taki prosty, ale nikt na to wczesniej nie wpadl, a jak juz koles sie pochwalil zarobkami to wielka afera i setki spam reportow do google, bo jak to? Koles moze miec, a ja nie? Polska zolc i tyle. Pomysl jest napewno prosty, tak jak prosty byl Xend. I za to kolesia szanuje, bo wiem ze w swiecie BH wystarczy banal i mozna sie dorobic. Jakbyscie cicho siedzieli to po naszych drogach jezdziloby o kilka wiecej markowych aut. Zazdrosc i tyle. Pozdrawiam

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego się nauczyłem jak ktoś jest anonimowy w robieniu interesów to należy od niego duc aż sie pali

Allegro nie jest tak do końca anonimowe jednak gro transakcji można powiedzieć ze jest tam przeprowadzane "anonimowo",ale nie do końca.

Ciekawe czemu Ferrari sprzedaje tylko samochody po +300k jakby mogli sprzedawać też opony po 500 za sztuke...

Sprzedaj jeszcze taniej swoje produkty i jakoś nikt nie krzyzcy ze sprzedajc cos za 300k jak i za za 25 euro

https://www.ferraristore.com/Caps/Men-cap-F...id,2051/cid,53/

Z prostej przyczyny, bo sprzedają skarpetek trochę więcej niż 2 na miesiąc.

Skąd wiesz ile on tego sprzedaje i co sprzedaje??

czy skrypt zarabia czy nie to jest to zasrane zlodziejstwo i powinno byc karane.

Czemu sadzisz ze to od razu złodziejstwo??

Dziwi mnie to ze wiele osób nic nie wie o tym skrypcie (czy człowieku) i wypisuje tylko same oszczerstwa.

Rozumiałbym żeby ktoś miał z nim styczność testował i na tym opierał swoja opinie.

Tak wychodzi tylko nasza narodowa mentalność nie da się normalnie zawsze trzeba kombinować.

Świetnie to było widać w wątku o NK w jakiś 80 % bije z tamtego tylko nienawiść i zazdrości. Zresztą nie jeden taki temat tu jest jak i osoby co właśnie swoim wypowiedzią dorabiają ideologie a działają według mnie właśnie z tych niskich pobudek. Nie radość ze komuś cos wyszło wypaliło ze jednak inwestycja była dobra w „kury” a nie „kaczki”.

Jeszcze tylko dla tych, co piszą o kurze i złotych jajkach inny przykład, czemu Roman Kluska pozbył się Optimusa skoro on do tej pory przynosi ogromne zyski. Takich przykładów jest mnóstwo w życiu ze ludzie sprzedaj takie kury. Spytacie się ich, dlaczego odpowiedz jest prosta, bo maj swoje powody.

Nie będę pisał już więcej w tym temacie, bo to tylko nakręca spirale zazdrości i nienawiści.

Deserek:

Głos kraju mataczy - to my Polacy

Głos kraju bez pracy - to my Polacy

Tu żyj walczysz - to my Polacy

Wiesz co to znaczy - to my Polacy

Bez wódki grymasy -to my Polacy

Stale bez kasy - to my Polacy

Wieczne cwaniaki - to my Polacy

Wiesz co to znaczy- to my Polacy

https://pl.youtube.com/watch?v=H6t36ELKuCA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie zastanawia jak to jest iz na forum jest wiele osob korzystajacych z adwords, placacych kupe kasy za reklamy i teraz zastawiajacych sie jak tu zrobic zeby kogos okrasc. ciekawe podejscie. czy skrypt zarabia czy nie to jest to zasrane zlodziejstwo i powinno byc karane.

Przeczytałam cały watek i moim zdaniem jest to jedyny post który zasługuję na uwagę.

Zastanawiacie się, czy to jest przekręt czy to się sprzedającemu opłaci.

Zastanówcie się jakbyście się czuli jak zapłacicie za wyświetlanie reklamy, a ktoś zainstaluje sobie taki skrypt i zabierze Wam cały budżet. Będziecie zadowoleni. Boja na pewno bym nie była. Dla mnie takie działanie to delikatnie mówiąc zwykłe oszustwo.

Czemu sadzisz ze to od razu złodziejstwo??

Reklamę (płacąc za nią) daje się dla ludzi przypuszczając, że kogoś zainteresuje, a przez to dana osoba podejmie działania przez nas oczekiwane np. coś kupi. Jakikolwiek skrypt - program tego nie zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha tak mi się spodobała dyskusja na forum że aż sam muszę się wypowiedzieć ;)

to że to oszustwo to chyba jest tak oczywiste jak to że trawa jest zielona ;)

wszelkie tworzenie kont na forum przez autora aukcji wydaje mi się tak zabawne że mam dla Ciebie wiadomość:

Jesteś Pan super inteligentny że wymyśliłem megazajefajny skrypt który daje Ci taką kasę że sekretarka za Ciebie pisze tu posty (bo Cie stać)

Więc mam dla Ciebie pomysł jak sprawić byś zarobił na tym skrypcie 20x tyle ;)

Jak dużą masz rodzinę? teoretycznie załóżmy że masz przy dobrych wiatrach 20osób

Załóż każdemu konto na adsensie i konto w banku (powiedz rodzinie za zapłacisz im za to po 1000zł miesięcznie) powinno im się to opłacać

To tyle żeby google cie widział jako różnych userów :) (nie wnikamy w sprawy ip)

Teraz kalkulacja :) czyli to co lubimy robić najbardziej liczyć kase:

w ciągu miesiąca zarabiasz 10.000$ to przy dzisiejszym kursie daje (1 dolar amerykański = 2,96869805 złotego polskiego): 29 686,9805zł miesięcznie piszesz ze zajmuje ci to 30minute dziennie

Więc od dziś traktuj to jako pracę :) wal po 10h dziennie to akurat 20kont twojej rodziny :) po prostym obliczeniu da ci jakieś 593 739,61zł miesięcznie (na godzinę zarabiasz ~1 979,13zł)

Popracuj ciężko przez 1 rok a będziesz miał 7 124 875,32zł :) wiec aby zostać milionerem nie trzeba grać w totolotka :) w ciągu roku zarobisz sobie 7mln złotych

jak bym miał taki skrypt to rzeczywiście sprzedał bym go co najmniej za kilku roczną wartość tj np 5lat --> 35 624 376,6mln zł no jak by mi kupiły to 4 osoby to mam 142 497 506,4 mln zł

no i jaka puenta :)

"nie chodź boso po kaszance bo ci rower ukradną"

dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj szkoda gadać zamknąć dla mnie temat bo to jeden wielki śmiech jak by ktoś coś takiego rozkminił u nas to w życiu by tego nie puścił a jak już to za nie małe pieniądze i nie na allegro. Ruscy tłuką botami adsense, a przynajmniej jeszcze nie dawno tak było ale nikt patentu za tam 10k czy 20k nie nie odda nawet. W google też nie siedzą leserzy z pierwszej łapanki. Dla mnie to jeden wielki śmiech taka licytacja na allegro. Nie mówię że to nie możliwe ale to super debil by to wystawiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu sadzisz ze to od razu złodziejstwo??

Reklamę (płacąc za nią) daje się dla ludzi przypuszczając, że kogoś zainteresuje, a przez to dana osoba podejmie działania przez nas oczekiwane np. coś kupi. Jakikolwiek skrypt - program tego nie zrobi

uwierz w możliwości autora skryptu;)

prawdopodobnie potrafi stworzyć taki program który kupi i zapłaci i odbierze przesyłkę;)

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy skrypt zarabia czy nie to jest to zasrane zlodziejstwo i powinno byc karane.

Czemu sadzisz ze to od razu złodziejstwo??

Dziwi mnie to ze wiele osób nic nie wie o tym skrypcie (czy człowieku) i wypisuje tylko same oszczerstwa.

Rozumiałbym żeby ktoś miał z nim styczność testował i na tym opierał swoja opinie.

Tak wychodzi tylko nasza narodowa mentalność nie da się normalnie zawsze trzeba kombinować.

poczekaj bo czegos nie rozumiem. skrypt jest magiczny, nic nie trzeba robic, dziala gdzies tam w piwnicy potajemnie, wystarczy 30 minut dziennie i to wszystko jest legalne. nie wiem ile w zyciu zrobiles stron, ale niestety nie ma nic za darmow. ta nasza klasa tez sie napracowala, nawet pamietam czasy jak dodawali sie katalogow i probowali pozycjonowac strone. a tutaj masz 0 roboty - 10000 dolcow. to mylisz ze z czego to jest??? ze google ma gest i mowi sobie, a co tam, dam chlopakom bo sie staraja??? nie to jest miedzy innymi z moich ciezko zarobionych pieniedzy, ktore w duzych ilosciach pakuje w reklamy adwords i jak slysze ze jacys zlodzieje maja rewelacyjny skrypt co im generuje super zyski, to tak, bede pierwszy co to zglosi. i nie dlatego ze jestem zawistnym polaczkiem, ktory zazdrosci zysku, tylko dlatego ze skoro ja ciezko pracuje to nie pozwole siebie okradac. proste jak drut.

a jesli skrypt jest legalny i taki super cacy to sie nie sprzedaje tego w takich warunkach.

ps. ciekawe ile wydales w zyciu na reklamy i ile malolatow probowalo sobie naklikac pare centow za ktore ty placiles paredziesiat.

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xend to nie była żadna nowość i na pewno nie wymyślona przez tego gościa i gdyby nie zrobił w koło tego tyle niepotrzebnego szumu to pewnie nadal można by zarabiać sensownie na takich wyszukiwarkach. Z tym "rewelacyjnym" pomysłem możliwe że jest podobnie. A może nie i ten kto kupi będzie się czuł jak by wygrał w totolotka. A jak się okaże ściema no cóż widocznie taka karma ;) kto nie ryzykuje w Rawiczu nie siedzi.

Czachapl pewnie przyznał bym Ci rację gdybyś nie wyskoczył z tą mentalnością i zawiścią Polaków. Zawsze żal mi ludzi, którzy tak myślą bo to znaczy że albo w życiu spotkali same mendy (a to prawdopodobnie wina środowiska z jakiego się wywodzą i w jakim żyją) albo opierają swoją opinię na stereotypach i wyświechtanych frazesach i w sumie nie wiem co gorsze. Myślisz że mentalność innych narodów jest statystycznie lepsza? nie to człowiek jako gatunek jest taki "różnorodny" a że częściej zwracamy uwagę na złe cech niż na dobre to taki mamy obraz społeczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa ja w SEM nie siedzę ciekawe jak miło by było temu kolesiowi jak w kampanię by inwestował a tak jak podejrzewam boty by mu chodziły po reklamach. CO z tym SEO i SEM zaczyna się dziać tu podpier....ją się tu boty kurna ludzie walczmy ferr. Mało że nawalone systemów to jeszcze podpierda...e i jeszcze takie cuda. AAAjjjj szkoda gadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem jednym z licytujących na allegro ten skrypt

Zaraz dostane zapytanie po co ; odpowiadam z ciekawości

Nie o tym chce pisać chciał bym tu dać pod Waszą rozwagę następującą kwestię

Ukryte na screenach z adsense'u wskaźnik ctr

Adsense na normalnych stronach za reklamę płaci ok. 0.01 - 0.02 $

Bardzo ładnie układa nam się ta stawką gdy podzielimy ilość odsłon przez "zarobek"

Mój wniosek jest następujący

Jest to pewnego rodzaju robot klikający za każdym razem (ctr => 100%) w reklamy zmieniający oczywiście dane identyfikacyjne

Jeśli mój wniosek jest prawidłowy to gość może pomarzyć o wypłacie tych pieniędzy

Wiem z pewnego źródła ze adsense bierze pod lupę wszystkie strony które mają wskaźnik ctr powyżej 12,5%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic za darmo Maxwell22 przynajmniej ja nie lubię takich numerów. Jesteś małolat albo nie, przyjdzie ci kiedyś prowadzić jakąś firmę i robić jej SEM zobaczymy jak będziesz śpiewał, a era botów już była jakiś czas temu, sam jak nie jestem taki jak ten którego się ksywki nie wymawia jak przypadkiem trafię na coś takiego to od razu zgłaszam i tyle z mojej strony. Rozumie spamy jakieś czy cuś ale chyba nie wiesz jakie pieniądze nie raz idą na sem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odpowiadając na post któregoś tam przedmówcy to googla można oszukać z tym że jest potrzebnych do tego z 15-20 tys. osób

I da radę to zrobić

Z tym że na pewno nie przez pół godziny dziennie

Nie ma nic za darmo Maxwell22 przynajmniej ja nie lubię takich numerów. Jesteś małolat albo nie, przyjdzie ci kiedyś prowadzić jakąś firmę i robić jej SEM zobaczymy jak będziesz śpiewał, a era botów już była jakiś czas temu, sam jak nie jestem taki jak ten którego się ksywki nie wymawia jak przypadkiem trafię na coś takiego to od razu zgłaszam i tyle z mojej strony. Rozumie spamy jakieś czy cuś ale chyba nie wiesz jakie pieniądze nie raz idą na sem.

Wiem że potężne ja sam za swoje strony płacę ok 2,5- 3 tys.

I nie jestem małolatem ma 28 lat i sporą firmę a tą aukcje traktuje jako ciekawostkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności