Skocz do zawartości

Skrypt - gwarancja zarobku adsense - +$6000


czarny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Stawiam dobrą flaszke, ze gdyby koles napisal, ze sprzedaje super stronke, ze zarabia na niej 1k PLN dziennie, ze to legalnie, ze od roku google wyplaca mu kase, to posypaloby sie 12341242 postów z mega krytyką, a jakby podal adres, to 300 raportów na minute. Jak to sie nazywa? hmmm....

Nie wiem, ludzie np. w Stanach nie są tacy? Tam nawet mozesz sie pochwalic, ze zarabiasz tyle i tyle, ze kupiles sobie nowy jacht, albo samochod, i nikt CI nie napisze, Ty zlodzieju, ch** itp. a kazdy Ci pogratuluje...

Ja nie chce nikogo bronic, ale skoro nie wiem co to dokladnie jest, moge jedynie sie domyslac ze nie jest zgodne z regulaminem, moge zadac mu pytanie, pytania, albo zakupic (chyba jest cos takiego jak ochrona kupujących, google wyplaca bodajze do 10k), a nie oskarżać, ze jest złodziejem, oszustem itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie byłoby takich "cudownych" skryptów jeśli Google zamiast banować konta, kierowałaby sprawę do sądu/prokuratury za wyłudzenie pieniędzy.

a czemu ma to robic? google na tym zarabia. To potencjalny reklamodawca traci. Google nie ma konkurencji, wiec co mu zalezy. A jezeli procent [ nierzetelny partner ] to np. 2% to w skali firmy nie odczuwalne. Jak ktos sie czepia, to "przeciez banujemy".

z roznymi nacjami robilem interesy, ruscy, czesi, holendrzy, anglicy, amerykanie, kanadyjczycy... I jakos tak sie zawsze zlozylo, ze jak ktos mnei wyrolowal, to byl polak ... Nie wiem, moze mamy jakies takie wieksze zaufanie do swoich i latwiej padamy ofiarami. A moze lata komunizmu wyksztalcily takie cwaniactwo w nas i nieogladanie sie na innych. Aczkolwiek u ruskich tego nie odczulem. Jak ich uczciwie traktujesz to oni Ciebie tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hooli po raz kolejny ktoś podpina pod to jakąś polską mentalność i ideologię :) Widziałeś ogłoszenia w prasie "zatrudnię, gwarantowane zarobki, koszt 80PLN". Tacy ludzie nie szukają pracowników tylko frajerów. Przecież zarabianie na stronie 1KPLN dziennie to normalne tu masz zarabianie na nie wiadomo czym.

"Sprzedam albo nie sprzedam", jacyś poke-kumple naganiacze, autor nawet nie wie czy chce sprzedać bo źle wystawił aukcję a sprzedaje coś za 25K, etc. Co prawda nie orientuję się w realiach allegro zbyt dobrze... tak się chyba nie sprzedaje przedmiotów za 25K. Pewnie po wygraniu aukcji autor napisze "zostaw kasę w koszu na śmieci pod blokiem" ;)

Xann miał rację, że zarabia się najlepiej na ludzkiej naiwności. Jedyna różnica między tym ogłoszeniem a setkami innych "za X PLN zarobisz gwarantowane 5kPLN miesięcznie, 30 minut pracy" są podane kwoty. Ciekawe dlaczego nigdy w tego rodzaju ogłoszeniach sprzedawcy nie piszą, że możesz uregulować należność wtedy kiedy cokolwiek zarobisz. Ja bym polecił na przykład składanie długopisów, albo drukowanie grafiki na koszulkach też można kilka(dziesiąt) tysięcy PLN w miesiąc na tym zarobić, a koszt materiałów i know-how to zwykle parę stówek :)

Głowę dałbym że to jakiś rodzaj auto-surfu.

Lol, ciekawe, jak ty to sobie wyobrażasz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w latach 97/98 można było na kliknięciach zarobić dużo więcej (zorientowani w temacie wiedzą w jakiej tematyce ) także nie ma się czym podniecać a na "ale gro" każdy może sprzedawać co chce i za ile chce najważniejsze aby nie wprowadzał w błąd kupującego.

A co do jakości ruchu z takiego skryptu (dla reklamodawców oczywiście) to też byłbym ostrożny bo czasami jest tak, że w poszukiwaniu informacji/towaru nie znajdując tego na stronie chętniej klikamy w reklamy jak jest tematycznie dopasowana.

A tak ogólnie to temat woda.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste:

1 Opcja

Chce zgarnąć 125000 podpisać umowę u podstawionego "notariusza" i wyjechać.

2 Opcja

Skrypt polega na zarejestrowaniu się na 20 systemach autosurf i wyświetlaniu reklam google w jakimś popupie i nad nimi napis Kliknij to wygrasz albo coś takiego (nie jest to clickfraud podobno)

3 Opcja

Ruch nie jest z wyszukiwarek - spam gg, nk itp.

Ale jestem za opcją numer 2

ahha hot_tasty - to wg mnie autor tego "czegoś" - dlaczego wspomina że to nie Clickfraud? Taką samą odpowiedź dostałem na maila pytając sie czy ten system polega właśnie na clickfraud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zrzutach ekranu dwie rzeczy mnie nie pasują - dlaczego nie ma tej samej ciemnoszarej belki, co na dole, z suma i skąd u licha wzięła się waluta US$, gdy u mnie jest tylko symbol $?

Pierwsze, przecież jest szara belka, drugie parę dni temu.. wszyscy mieliśmy $US, a teraz jest tylko $.

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=472252

https://serwis.magazynyinternetowe.pl/image..._w_praktyce.png

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ciągle tu piszecie że przecież daje gwarancje, a widział ktoś z was umowę którą macie podpisać u notariusza. Zresztą jej brzmienie musiało by być zabawne, np.

"Sprzedaje skrypt za kwotę 1200 zł i gwarantuje że wciągu miesiąca przyniesie 10000 zł"

Przecież to wzbudziło by tylko śmiech notariusza, równie dobrze można by było odroczyć płatność za skrypt i zapłacić z zysków( według wyliczeń nie trwało by to dłużej niż tydzień ) , co zresztą było by najlepszą gwarancją dla kupującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra powiem cos o tym skrypcie (odrazu mowie ze to nie moj) ;) Skad mam informacje ? Tajemnica ;)

Po pierwsze skrypt jest niezgodny z regulaminem adsense..wysyla polskich uzytkownikow(w zasadzie to wiekszosc to pokemony) na anglojezyczne strony poswiecone farmacji, ubezpieczeniom itp Sama strony tez sa dosyc watpliwe, troche tekstu i 1 kwadratowa reklama adsnese ;)

Po drugie zrodlo trafficu tez jest nielegalne..Pamietacie ta afere ze spamerami na naszej klasie? Tutaj mamy podobny mechanizm, mozna za to beknąc - dlatego wlasnie autor skryptu raczej woli sprzedac skrypt na allegro niz korzystac z niego dalej :)

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrypt polega na zarejestrowaniu się na 20 systemach autosurf i wyświetlaniu reklam google w jakimś popupie i nad nimi napis Kliknij to wygrasz albo coś takiego (nie jest to clickfraud podobno)

Nie wiedziałem, że to takie proste. Zamiast pisać "kliknij mi w reklamę", wystarczy napisać "kliknij to wygrasz" ;)

Może będzie się dobrze spisywać przez jakiś czas, to czy zachęcanie do klikania to nie jest clickfraud pewnie się dowiesz przy wypłacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności