Skocz do zawartości

Systemy MLM - nałatwiejszy sposób zarabjania?


szyad

Rekomendowane odpowiedzi

Zarabia ktoś na systemach MLM? Ostatnio dostałem ofertę pracy w takim systemie i robota prawie żadna, a zyski zapewniają niemałe.

Mówię o konkretnym systemie MLM z raportami. Po dłuższej korespondencji z jednym gościem w końcu powiedział iż zarobił w 2,5 miesiąca 8620 złotych. A upierał się jeszcze że nie pracuje więcej niż 10 minut dziennie. Od razu się rzuciłem, ale nie wiem jak to jest do końca z tym systemem. Czy jest on legalny? Do mnie doszły suchy że wszelkie próby zarejestrowanie takiego typu działalności nie wyszły na dobre. Może Urząd Skarbowy nie chce słyszeć o e-handlu. Chciałbym znać opnie osób działających już w takich systemach lub osób które mają jakiekolwiek informację na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarabia ktoś na systemach MLM?

My zarabiamy na AdSesne.

w 2,5 miesiąca 8620 złotych.

My tyle w miesiąc zarabiamy.

nie pracuje więcej niż 10 minut dziennie

My tylko kod wkleimy.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mlm to nie na polske, tutaj nic nie zarobisz nawet sie nie rwij, mój wujek z niemiec costam zarabia, jakies grosze moze w przeliczeniu 200pln ale jak sam twierdzi -> wiekszosc niemców to idioci i rozne kity im mozna wcisnąć.

A polacy nie dosc ze cwani :) to jeszcze sie boją zainwestować 10zl.

No i w sumie dobrze. Bo co z tego ze mozna na tym zarobić jeśli jest to totalnie fikcyjne i bez sensu. Kupic jakis fikcyjny szit zeby móc dalej sprzedać fikcyjny szit. Pewnie ze mozna na tym zarobić jeśli każdy by chciał dalej popychać ten szit. ale to i tak mi sie wyfaje chore i bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyad: Człowieku proponując coś takiego na tym forum obrażasz nas - ja twój tekst traktuję jako odzywkę typu: "hallo są tu jacyś idioci mam coś dla was !". Proponuję cię [ocenzurowano]!.

Jeżeli ktoś jescze może przypuszczać, że za twoimi słowami kryje się chociaż źiarenko prawdy ... to kilka cytatów z twojej storny:

sytem o którym piszesz to nie nawet MLM a zwykła najprymitywniejsza PIRAMIDA:

Sposób zarabiania jest bardzo prosty, każdy nowy użytkownik kupuje tak zwane Raporty. Jest ich cztery, a każdy zawiera cenne informacje i pomoce do rozwinięcia biznesu wykorzystując MLM. Przy czym każdy z Raportów kupuje się od innego użytkownika systemu. Nie ma zatem skomplikowanych form naliczania zarobionych pieniędzy. Po uzyskaniu pierwszego Raportu i ty możesz go sprzedać, a zarobione w ten sposób pieniądze są już twoje i żaden inny użytkownik nie zobaczy nawet części z nich.

Ale oprócz tego piszesz:

Program dotarł do nas z Stanów Zjednoczonych, jego autor został milionerem, a większości jego uczestników przyniósł fortuny [...] Nie sprzedajemy żadnych towarów i nikomu nie potrzebnego sprzętu.  

Jakim trzeba być IDIOTĄ żeby twierdzić, że zarabia sie na sprzedawaniu innym uczestnikom i równocześnie pisać że większosć z nich zarobiła fortuny :-). Albo po prostu być OSZUSTEM - innej alternatywy nie widzę.

Na swojej stronie pisze o MLM (jestem przeciwnikiem Mutli Level Marketingu) ale To co porponujesz nie ma z tym nic współnego.

To tak jakby mówić ludziom, że to co sprzedajesz to mercedes (dobry towar) opisując go jako rower (MLM) a w rzeczywistości popronować gó**o (kał)

P.S. Jeżeli moja wypowiedż nie będzie się podobała moderatorom - pozwalam usunąć, ale nie mogłem się powstrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności