Skocz do zawartości

Promocja strony poza Internetem


Radzik

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w tytule. Pewnie część z was promuje swoje strony również w "realu".

Jakie macie pomysły na promocję strony poza siecią?

Chodzi mi tu o coś bardziej niestandardowego.

Promocja małej strony ( w moim przypadku serwis informacyjny mojej mieściny )

takie moje pomysły:

-plakaty, ulotki ( no ale to nic nowego )

-wlepki ( nie chciał bym śmiecić. nie lubię śladów po wlepkach. Chyba, że ktoś ma namiary na takie, które da się łatwo zerwać bez pozostawiania śladów? )

-napisy zmywalną farbą na chodnikach ( to mi się podoba. Szkód nie powoduje ale trzeba mieć zgodę władz miasta. )

-w zimie: ulepienie jakiegoś sporego napisu ( loga serwisu ) i pomalowanie go sprayem.

Myślę, że nie tylko mi przydadzą się takie pomysły tak więc zachęcam do dyskusji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulki.

Kiedyś współpracowałem przy takiej akcji - rozdawane (w konkursach i nie tylko) były koszulki z logo firmy i adresem strony. Jeśli wzór i kolor jest fajny to ludzie są nawet gotowi to nosić na ulicy :) (w przeciwieństwie do wielu czarnych/białych koszulek z ubogim logo na sercu i adresem na plecach ;/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalendarze są bardzo dobrą formą promocji, np. w małych miejscowościach są kalendarze OSP,

które później są w każdych domach.. stosuję od lat :)

Możesz też reklamować się na długopisach, plakatach, koszulkach...

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności