Skocz do zawartości

szook.pl vs (websukces.net i badzpierwszy.pl)


Easy_Rider

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
skąd te vs websukces ?? przecież autor prezentacji juz dawno oświadczył, że nie zajmuje sie pozycjonowaniem, poza tym ostatnio zdradził, że pozycjonowanie witryny za pomocą SWli jest OK :D

To taki zabieg socjotechniczny, w stylu [+18] B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera plus z minusem mi sie pokiełbasił :D

z drugiej strony to dobrze , że takie próby zdewaluowania jakiegos tam wycinka SEO powstają bo sprzyja to konkurencji i wzrostowi świadczonych usług .

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, jakby tak dobrze popatrzeć to cokolwiek by pisać napisać o SEO to zawsze ktoś będzie uważał, że w tej wypowiedzi są bzdury,

nie przesadzam teraz, ale niemal w każdym wątku na forum ktoś znajdzie coś, z czym się nie zgadza, czyli wg niego to bzdura,

kto nie wierzy, niech przejrzy ostatnie wątki pod tym kątem :)

patrzę teraz na: Jak zrobić PR5 przyszłej strony?, co to za wersja HTML przekierowania 301? :)

jak to ma działać? wpisać jako tekst na stronie i googlebot sobie odczyta? jaką czcionką najlepiej? !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchać można, ale ja doszedłem do minuty 7:05 i dalej już mi się nie chce. Te przykłady zaplecza pozycjonerskiego to już za wiele. A w minucie 7:00 jest tekst "...jak ściągnąć, ukraść kopie dmoza...", który razem z wieloma innymi sformułowaniami, pokazuje cel tej prezentacji.

Bez jaj, to już się nie dało przedstawić pozycjonowania trochę bardziej obiektywnie i rzetelnie?

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sirkus - no nie powiem pojechałeś po bandzie , jak nikt cie nie przebije w niedziele dostaniesz 50k pkt na miesiac

@kaviorek - są sprawy dyskusyjne i są bzdury o ile przy sprawdach dyskusyjnych można polemizować to bzdura nawet nie podlega dyskusji.

zobaczyłem do momentu gdzie widniał napis : ponad 90% firm....... i się załamałem , jak można oprzec prezentacje o dane z sufitu :)! to jest brak szacunku dla słuchaczy bo robi sie z nich debili albo uważa się ich za debili .

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale w jaki to sposób robi? Jeżeli już coś robić to rzetelnie i na poziomie.

pamiętasz reklamę kleju, w którym gość jest przyklojony butami do sufitu? w rekalmie nie chodzi o prawdę, a o zaintrygowanie odbiorcy...

więc gość reklamuje się bardzo dobrze...

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość krytykuje, ale wskażcie mi idealny tekst lub prezentację o pozycjonowaniu. W każdym wątku ktoś będzie miał odrębne zdanie, a prawda jest gdzieś pośrodku. Nikt z Nas nie zna przecież wszystkich warunków wpływających na pozycję stron, a to co wiemy wynika z ciągłych badań i obserwacji zachowań wyszukiwarek.

Odnośnie kopii DMOZ. Niedawno robiłem analizę konkurencji dla pewnej firmy X, z czego dwie strony w TOP3 na frazę Y są w katalogu DMOZ. Po analizie linków zauważyłem, że wiele z tych kopii nadal się nieźle trzyma.

Można krytykować szooka za błędy przeszłości, jednak należy pamiętać, że jest to osoba, która ma długi staż w pozycjonowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności