Skocz do zawartości

szook.pl vs (websukces.net i badzpierwszy.pl)


Easy_Rider

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
zobaczyłem do momentu gdzie widniał napis : ponad 90% firm....... i się załamałem , jak można oprzec prezentacje o dane z sufitu :D! to jest brak szacunku dla słuchaczy bo robi sie z nich debili albo uważa się ich za debili .

Jakbyś chociaż raz wygłaszał prezentację wiedziałbyś, że cała statystyka jest brana ze źródeł, o których nie wspomina się podczas prezentacji, a na samym jej końcu jesli istnieje wersja pisana. Nie zdziwiłbym się gdyby taki szook podał tą daną z sufitu, ale Twoja wypowiedź jest poprostu debilna.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczyłem do momentu gdzie widniał napis : ponad 90% firm....... i się załamałem , jak można oprzec prezentacje o dane z sufitu :D! to jest brak szacunku dla słuchaczy bo robi sie z nich debili albo uważa się ich za debili .

Jakbyś chociaż raz wygłaszał prezentację wiedziałbyś, że cała statystyka jest brana ze źródeł, o których nie wspomina się podczas prezentacji, a na samym jej końcu jesli istnieje wersja pisana.

Pozdrawiam serdecznie

wybacz ale bzdurzysz na całego - sprawdź sobie jak się robi prezentacje chociażby na przykładzie Dominika Warteckiego.. Jeżeli uzywa się wartości procentowych lub liczbowych uwiarygadnia sie je podając żródło tych danych. I całkowicie pomijam fakt, że autor prezentacji sam sobie zaprzecza na przestrzeni kilku zdań bo to akurat nic nowego :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadasz na wypowiedź, której chyba nie przeczytałeś.

Czy ja napisałeś, że autor podał źródła lub ich nie podał? Mi poprostu nie pasuje fakt, że ktoś ocenia prezentacje w jej połowie. Abstrahuję już od prelegenta i jakości całej prezentacji.

a to przepraszam :D zrozumiałem, że piszesz ogólnie o zasadach w prezentacjach a nie o tej prezentacji sorki

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celem bezpośrednim jest "efekt reklamowy" czyli to ile jesteśmy w stanie zarobić, sprzedać ze strony internetowej"

Mgliste pojęcie.

Nigdzie w marketingu nie spotkałem się z terminem "efekt reklamowy" - cokolwiek on miałby znaczyć.

Abstrahując od tego terminu: Mnie jako reklamodawcę nie interesuje czy klient "sprzeda" czy nie. Jego sprzedaż będzie zależna od wielu czynników (od popytu, cen, wad produktów) i od REKLAMY ! Jednak próba stwierdzenia, że celem bezpośrednim pozycjonowania jest "sprzedaż" jest czystym idiotyzmem.

Cel reklamy (jako reklamodawcy ) mnie nie interesuje. Wielkość sprzedaży także. Daj Boże jak najwięcej... ale ja nie mogę niczego takiego w umowie gwarantować - więc mnie to nie interesuje.

... Tak naprawdę nikt tych testów w Polsce nie przeprowadza. Te testy przeprowadzane są w stanach ...

BEZEDURA !

Nawet tu na PiO są tacy co testują.

Skoro tak powiedział - to znaczy, że on nigdy nie testował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celem bezpośrednim jest "efekt reklamowy" czyli to ile jesteśmy w stanie zarobić, sprzedać ze strony internetowej"

Mgliste pojęcie.

nie mgliste tylko całkowicie nieprawidłowe ;) i dla każdego kto zajmuje się reklamą całkowicie niezrozumiałe :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś chociaż raz wygłaszał prezentację wiedziałbyś, że cała statystyka jest brana ze źródeł, o których nie wspomina się podczas prezentacji, a na samym jej końcu jesli istnieje wersja pisana. Nie zdziwiłbym się gdyby taki szook podał tą daną z sufitu, ale Twoja wypowiedź jest poprostu debilna.

Pozdrawiam serdecznie

Jak czegoś się nie wie to sie nie mówi bo moża wyjsc na debila , skąd wiesz ze choc raz nie wygłaszałem przezntacji ???

Wygłaszałem i to nie raz (a naście) np: https://www.xann.net/pozycjonowanie-long-tail/ resztę sobie poszukaj sam a znajdziesz

Prezentacje opiera się na faktach a nie na danych z sufitu, a słuchaczy się szanuję jako potencjalnych klientów.

Nie wiem czy mówi ci coś hasło: rzetelność ale warto się z nim zapoznać

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś chociaż raz wygłaszał prezentację wiedziałbyś, że cała statystyka jest brana ze źródeł, o których nie wspomina się podczas prezentacji, a na samym jej końcu jesli istnieje wersja pisana. Nie zdziwiłbym się gdyby taki szook podał tą daną z sufitu, ale Twoja wypowiedź jest poprostu debilna.

"źródła o których się nie wspomina" - to rzeczywiście dobre źródła muszą być...

Czasami bywam na różnych prezentacjach i zazwyczaj źródła danych są podawane na bieżąco (jeśli nawet prowadzący o nich nie mówi, to są wyszczególnione na dole slajdu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności