Skocz do zawartości

ban?


pyzdera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

No wygląda na to że nieźle zaczynam :dirol:

Zabrałem się za pozycjonowanie strony, około 200 wpisów do katalogów - ostatnie 3 miesiące, około 350 linków w SeoPodpalaczu (na stronę główną i 4 podstrony na 17 różnych anchorów) - przyrost 12 linków na dzień. Domena (.eu)ma ponad 2 lata, strona jest na niej od samego początku, z tym że 3 miesiące temu został zmieniony serwer i sama strona, ale tematyka jest ta sama a treści są prawie identyczne. Tyle że teraz to nie jest zwykły html na tabelkach, a drupal.

Dzisiaj sprawdzam sobie site, a tu jest tylko strona główna. Co dziwne, w wynikach wyszukiwania strona jest nadal.

Podpowiedzcie mi jak sprawdzić czy to ban i ewentualnie jak sprawdzić czy to ban od samego googla, czy może od kogoś "życzliwego"? - to strona firmowa :shout:

No i powiedzcie jak z tego wyjść :P jeśli się da :(

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, site było na poziomie ok 200 a została tylko główna :shout:, a w wynikach wyszukiwania nadal jest na tych samych pozycjach.

Pytam czy to ban, bo jak mi googiel skasował moje testowe Wiki to przy zapytaniu o site w ogóle nic nie był, a też wcześniej była zaindeksowana na ok. 300 podstron :dirol:

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem coś szwankuje to sprawdzanie. Dlatego najlepiej zanim skasujesz stronę i pozbędziesz się domeny odczekaj z tydzień i sprawdź. Ja ostatnio miałem taki przypadek, że stronka na ok. ponad tydzień miała site 0 z 1000, cache też nie znaleziony, a po tygodniu wszystko wróciło do normy.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności