Skocz do zawartości

SWL


Iguana

Rekomendowane odpowiedzi

Ja stawiam obecnie wartościowe stronki, które za pewien czas na pewno przydadzą się. Myślę powoli "obcinać" linkowanie z SWLi. Kosztuje to oczywiście dużo więcej roboty ale mam nadzieję, że spłaci się czas poświęcony na produkcję. Po prostu bez sensu jest mieć swój link na N stronie gdzie jest XX linków wychodzących. SWL będę miał tylko do linkowania zaplecza, artykułów itd.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tak korzystać, by w każdej chwili można było przestać... nie tracą przy tym pozycji.

Ma to też drugą pozytywną stronę, na przykład jak jakiś swl zniknie ;)

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma to też drugą pozytywną stronę, na przykład jak jakiś swl zniknie

Nikt nie jedzie jak już na jednym chyba, ja widzę inne zalety dobre zapleczówki czasami wbiją się w miłe pozycje, zaczynają zarabiać, co prawda mniej niż może bym punkty opchnął z nich ale jak masz ich ileś to coś tam wpadnie i silniej linkują właściwe strony bo mniej linków wychodzących(jeszcze jak się ma ileś tam IP)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iguana, myślę, że ciężko osiągnąć bez pomocy SWLi jakąś lepszą pozycję w tych czasach. Ja robię już same normalne strony, ponieważ mam założenie, że zarobią na siebie i pomogą w pozycjonowaniu lepszych serwisów bez większej potrzebny "dopalaczy". Myślę, że inwestuję w przyszłość. Staram się także stawiać większą ilość presell page moderowanych (na subdomenach) dla osób zaufanych gdzie wstawię swoje (~5) linki + 5 x gotlink (nieźle punktuje za mały site, a taki presell zaindeksuje 300 podstron). Będę się tego jak narazie trzymał...

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neon103, ja już zdążyłam się przekonać do tego, że robiąc małe zaplecze i powoli je rozbudowując, można dojść do zarobkowego portalu ;) Z podejściem o jakim piszesz również możesz jedną stroną zarobić na całe zaplecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli posiada się dużo serwisów można zrobić SWL w ich obrębie

Można... I uwierz, że tak pewnie dużo osób robi, także ja :rolleyes:

robiąc małe zaplecze i powoli je rozbudowując, można dojść do zarobkowego portalu

To prawda. Tylko wszystko zależy od tematyki oraz pozycji :)

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała sztuka polega na tym aby umieć pogodzić wszystkie dostępne sposoby (legalność i etykę pozostawiam do rozpatrzenia każdemu z osobna) podniesienia pozycji w serpach. Nie raz już na forum było opisywane jaka powinna być kolejność zapleczy, od mega śmieci po super portale. Praktycznie w każdej dziedzinie życia istotna jest dywersyfikacja, jak głosi staro powiedzenie "nie wkłada się wszystkich jaj do jednego koszyka". Dyskusja na temat co lepsze swl czy porządna strona jest dość jałowa bo odpowiedź brzmi, jedno i drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział że swl służą do pozycjonowania stron ? Założeniem ich jest przecież dopalenie stron i własnego zaplecza więc to że jakiś swl zniknie nie znaczy że znikną mi wszystkie linki. A co jeżeli pewnego snia z google znikną wsystkie precle, katalogi stron, inne śmieci i tym samym swle ? Osoby które myślą, a nie tylko czytają treści pisane przez małolatów zdają sobie z tego sprawę inni cóż ... chyba powinni zająć się czymś innym

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeżeli pewnego snia z google znikną wsystkie precle, katalogi stron, inne śmieci i tym samym swle ?
To będziemy korzystać z internetu zgranego na dyskietki.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności