Skocz do zawartości

Jak przekonać klienta, że grozi mu ban?


shaun_black

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Adresów do stron klientów NIGDY się nie podaje, chyba że za ich zgodą.

bzdura

Lexy zawsze się czegoś czepia, bo właściwie z jakich powodów nie mogę podawać adresów stron klientów?

Może kupił 10 linków na stronach, które składają się z 490 podstron ?

A słyszałeś o SWLach ;)?

Nie wydaje mi się, żeby korzystał z SWLi, na pewno by mi o tym napisał.

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lexy zawsze się czegoś czepia, bo właściwie z jakich powodów nie mogę podawać adresów stron klientów?

Z bardzo prozaicznego, te strony nie są Twoją własnością.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lexy zawsze się czegoś czepia, bo właściwie z jakich powodów nie mogę podawać adresów stron klientów?

Z bardzo prozaicznego, te strony nie są Twoją własnością.

To nie jest akurat żaden argument. Są ogólnodostępne, więc mam prawo do zamieszczania do nich linków ;)

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale świadczy to o Twojej etyce zawodowej. Kontekst w którym to napisałeś może zaszkodzić tej stronie. Działasz na szkodę swoich klientów? :fool: W ten sposób chcesz zyskać zaufanie następnych? ;)

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bardzo prozaicznego, te strony nie są Twoją własnością.

to po co są dostepne w wyszukiwarkach ?

pierwszy raz słyszę ze nie mogę pozakazywać stron swoich klientów

Kontekst w którym to napisałeś może zaszkodzić tej stronie.

możesz rozwinąc temat o czym mówisz ????

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc, że klient linkuje je bez opamiętania ;)

Przeczytałeś tylko fragment jednej z wielu rozmów, nikt z nas nie wie co miał na myśli pisząc, że zdobył 500 linków, może są to linku typu nofollow, może kupił 10 linków na stronach, które składają się z 490 podstron ??

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nikt by nic nie wiedział gdybyś Ty o tym nie napisał. Teraz możesz wymyślać różne usprawiedliwienia. Mam propozycję, podaj swoje dane, zobaczymy jak Twoi klienci zareagują. Co Ty na to?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podawanie adresu strony pozycjonowanej jest ze szkodą dla właściciela jak i pozycjonera z bardzo prostej przyczyny - pozycjonowanie jest niezgodne z wytycznymi Google. Pomijając etykę i tajemnicę zawodową (może taka być) to pozycjoner sam prosi się o zafiltrowanie strony a może nawet i o bana. Chyba że właśnie o to chodziło podającemu adres.

Może nie wszyscy wiedzą ale zaglądają tu regularnie pracownicy Google ;)

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcale się nie usprawiedliwiam, tylko próbuje Ci wytłumaczyć, że nie zrobiłem nic złego, ale skoro Ty i Lexy nie potraficie zrozumieć argumentów, które wyraźnie o tym mówią to już Wasz problem.

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności