Skocz do zawartości

Program Partnerski płacący za odsłony


Mich@ł

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje PP który płaci za odsłony a nie za klikalność czy też uu :) Mam serwis który ma około 100k odsłon dziennie i pomyślałem że warto było by to wykorzystać... Oczywiście mógłbym sprzedawać reklamę na allegro no ale nie chce mi się w to bawić :)

Znacie coś godnego uwagi :rolleyes:?

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś innego może być i zagraniczny byle akceptował polskie strony :rolleyes:

W cpmprofit.com już nawet się zarejestrowałem i bardzo chetnie bym z nimi współpracował... ale mój trafic jest rozłożony na dużą ilość subdomem (ponad 2,5k) a więc nie wyobrażam sobie abym miał to dodawać ręcznie...

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

dziwi mnie dlaczego wszyscy zgadzają się na jakieś akcje typu kliki zakup itp.

Przecież jeśli osobnikowi zwiedzającemu naszą witrynę otwiera się popup przed samym nosem to widzi daną marke - produkt, czyli sobie to koduje.

A to działa na pamięć ukrytą która uaktywnia się podczas zakupu danego produktu np w sklepie czy na innej stronie. Wychodzi na to że reklamujemy dość mocno i skutecznie produkt czy markę a g... z tego mamy.

Czy nie sądzicie że takie zasady są chore? Dostajemy kase tylko za jakąś akcje, szkoda że w TV nie ma takich zasad :)

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sądzisz mój imienniku?

to przeczytaj z uwagą co napisałem wcześniej. Nie rozpisywałem się bo sadziłem że tutaj każdy wie na czym polega wpływ reklamy.

Dla reklamodawcy jest to bardzo fajna opcja lecz wielka szkoda że nie które firmy mają problem z wypłacalnością a przy braniu reklam za wyświetlenia płatnosc mogła by być z góry wpłacana.

Gdzieś mi się obiło o uszy że fotka sciąga kase za wyświetlenia, czy to jest prawda?

pozdrawiam

Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdziel kampanie brandingowe od kampanii sprzedażowych. Płatność za efekt jest najbardziej uczciwą z możliwych. Kiedy reklamodawca zarabia to zarabia i wydawca. Na kampanie brandingowe kreujące markę może sobie pozwolić obecnie niewiele małych firm, a te duże współpracują tylko z domami mediowymi i dobrymi stronami. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś podpisał umowę z domem mediowym i obsługiwał też kampanie mające na celu kreowanie marki reklamodawcy - naturalnie jeśli masz dobrą stronę z konkretną liczbą odwiedzin. Wtedy będziesz mieć płacone za odsłony.

Wbrew temu co mówisz odsłony nie generują sprzedaży w internecie. To o czym piszesz, owszem ma zastosowanie offline i dlatego reklama w tv jest skuteczna. Kiedy idziesz do sklepu po chipsy czy pastę do zębów to masz zakodowane pewne marki.

W internecie nawet jak masz zakodowaną markę z kampanii bannerowych i chcesz kupić np. monitor to i tak lecisz najpierw na allegro, potem na porównywarki sprawdzić ceny itp. Dlatego kampanie wizerunkowe doskonale działają dla produktów offline, a kampanie sprzedażowe sprawdzają się online i jeśli masz dobry ruch na stronie to dużo więcej zarobisz przy rozliczaniu się za sprzedaż niż za odsłony. Naturalnie są od tego nieliczne wyjątki, ale taka jest reguła.

Jak widzisz wszystko rozchodzi się o jakość ruchu - najbardziej o płatność za odsłony płaczą osoby mające słabe sajty z marnej jakości ruchem. Jeśli masz na stronie ludzi, którzy szukają bielizny i zaprezentujesz im rzetelne recenzje i linki do sprawdzonych sklepów to dużo więcej zarobisz polecając sprzedaż z wieczną prowizją niż marne kilka zł za 1k odsłon :jezyk1:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności