Skocz do zawartości

Co sadzicie o tej firmie??


gizmoo3

Rekomendowane odpowiedzi

wybierz firmę z czołówki

to na pierwszy rzut oka moze byc dobry pomysl, ale:

1. wyniki nie bedzie to zaburzone przez ludzi, ktoryz uzywaja linkora (sam linkor).

2. Ci co maja linkor wcale nie musza wladowac calej swojej linkorowej mocy, zeby pozycjonowac twoja strone.

Ja uwazam, ze na dluzsze mete content is king i dodanie do katalogow jest bardzo istotne.

Z reszta zobacz na pierwsza czworke wynikow. Czy linkor jest swietna firma pozycjonerska? Czy forum.optymalizacja tez swiadczy swietne uslugi?

To sa watpliwe kwestie.

Nie mozna sie przeciez zachlysnac sila linkow, bo to jest tymczasowe.

Jam bym wyslal do kazdej z takich firm zapytanie, zeby w 10-20 krotkich punktach wymienili dzialania jakie maja poczynic. Jezeli ktos nie odpowie to od razu masz informacje na temat rzetelnosci i poziomie wspolpracy jaka bedzie swiadczyc (swiadczylaby) taka firma.

To ci da prawdziwy obraz tego, czy ktos potrafi pozycjonowac trwale, czy tylko potrafi chwilowo "przywalic" z linkora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

tojan

kompletnie sie z toba neizgadzam

i linkor i forum swiadcza uslugi na wysokim poziomie tylko zgola inne ...

Ja uwazam, ze na dluzsze mete content is king i dodanie do katalogow jest bardzo istotne.  

zgadza sie ale katalogi to procent wszsytkich linkow i to niewielki no chyba ze dmoz a tu wiadomo co mozna zrobic majac wpis...

Jam bym wyslal do kazdej z takich firm zapytanie, zeby w 10-20 krotkich punktach wymienili dzialania jakie maja poczynic. Jezeli ktos nie odpowie to od razu masz informacje na temat rzetelnosci i poziomie wspolpracy jaka bedzie swiadczyc (swiadczylaby) taka firma.  

a co ty sie naczyatles chyba tego smiesznego kodeksu iab czy jakos mu tam, dlaczego niby ja mam ujawniac swoje dzilania, co to konkurs zwierzen??

nie ma to nic wspolnego z rzetelenoscia i poziomem swiadczenia uslug

zapominasz chyba ze uslugi sie swiadczy a nie naucza o nich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkor i forum swiadcza uslugi na wysokim poziomie tylko zgola inne ...

Podalem przyklad linkora jako przyklad, w ktorym nie trzeba specjalnie potrafic pozycjonowac, tylko wystarczy posiadac duza sile linkow

zapominasz chyba ze uslugi sie swiadczy a nie naucza o nich...

Mozna pisac o rzeczach bez zdradzania specjalnego know how.

Tylko prosze nie wmawiaj mi, ze kazda firma dysponuje unikalnymi, tajemnymi sposobami pozycjonowania.

nie ma to nic wspolnego z rzetelenoscia i poziomem swiadczenia uslug

Jak najbardziej ma. Jezeli firma nie ma zamiaru odezwac sie do potencjalnego klienta, to bardzo zle o niej swiadczy i trzeba unikac jak ognia. Z reszta jest zbyt duzo ludzi z palma (niestety wsrod informatykow to jest jeszcze bardziej widoczne zjawisko), wiec po co zadawac sie z ludzmi, ktorzy maja Cie:

a.) w d...

b.) w glebokim powazaniu

c.) maja cie za glaba.

Nie szkoda nerwow i pieniedzy? Oczywiscie brak odzewu nie jest dowodem na to, ze firma tak bedzie postepowac, ale jest mocna poszlaka i jedyna informacja jaka dysponujesz.

BTW.

Czy wiecie dlaczego szefami projektow informatycznych nie zostaja czesto informatycy? Bo czesto sa elementarne problemy w porozumiewaniu sie z nimi i czesto chca oni "przekombinowac" projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kiedys zlecalem pozycjonowanie kilku firmom zawsze sie na nich zawiodlem - problem jest taki ze kazdy z powiedzmy "pasja i zapalem" pozycjonuje wlasna strone ale jak im przyjdzie pozycjonowac czyjas strone to juz robia to... jak robia ;)

wiem co mowie bo sam jak mam komus cos pozycjonowac to wybijam strone do top 5 a jak spada to juz nic nie robie bo mi sie nie chce - nie moge sie zebrac do tego ;)

a wspolczuje firmom które pozycjonuja np 200 stron swoich klientów (o ile ktos az tylu ma)

polecam poczytac forum, pozniej kupic linki i dzialac samemu ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tojan strasznie mieszasz w tym co piszesz,

nie chodziło mi o nieodezwanie się i nieprzedstawienie oferty wraz z jakąś tam argumentacją ty napisales zebys zapyatl sie o techniki stosowane(dzialania) w 10-20 pkt a to calkeim cos innego prawda..

Tylko prosze nie wmawiaj mi, ze kazda firma dysponuje unikalnymi, tajemnymi sposobami pozycjonownaia

zdziwilbys sie, sposobow jest bezliku(wiedza doswiadczenie, pomyslwoowsc, umiejetnosci, finanse), firmy maja swoje aplikacje wspomagajace czy to pozycjonowanie czy tez raportowanie, kontakt z klientem to wszsytko stwarza szerokie mozliwosci

wszsytko zalezy od skali projektu nad ktorym sie pochylasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdziwilbys sie, sposobow jest bezliku(wiedza doswiadczenie, pomyslwoowsc, umiejetnosci, finanse), firmy maja swoje aplikacje wspomagajace czy to pozycjonowanie czy tez raportowanie, kontakt z klientem to wszsytko stwarza szerokie mozliwosci

Tuatj sie oczywiscie zgodze. To wszystko wchodzi w sklad pozycjonowania, ale nie kazdy tak do tego podchodzi, wiec wyspecyfikowanie takich rzeczy juz jest informacja.

Ale przeciez nie mozna zawrzec umowy z firma, ktora nie powie ci co robi. NIe mowie tutaj o detalach, ale ogolnych dzialaniach. przeciez to bylby totalny absurd, gdyby wykonawca nie przedstawial w ogole tego co zrobi.

Jezeli sie umowisz z firma, ze warunkiem wykonania umowy jest osiagniecie konkretnych pozycji jest malo miarodajne. Dlaczego?

Bo przeciez to moze byc chwilowe, a przeciez chyba nie o to chodzi zlecajacemu.

Pisze obecnie prace na temat ROI w pozycjonowaniu, wiec poswiecilem temu troche uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez nie mozna zawrzec umowy z firma, ktora nie powie ci co robi. NIe mowie tutaj o detalach, ale ogolnych dzialaniach. przeciez to bylby totalny absurd, gdyby wykonawca nie przedstawial w ogole tego co zrobi.  

zgadzam sie, ale ogolnie to jest w wielkim skrocie prosze sie nie martwic bedzie mial pan serwis na wysokich pozycjach (w wieelkim skrocie oczywiscie)

Jezeli sie umowisz z firma, ze warunkiem wykonania umowy jest osiagniecie konkretnych pozycji jest malo miarodajne. Dlaczego?  

Bo przeciez to moze byc chwilowe, a przeciez chyba nie o to chodzi zlecajacemu.

osiagniecie i utrzymania w okresie trwania umowy prawda ?? pozniej za przeproszeniem pal go licho co bedzie sie dzialo z domena no chyba ze umowa przedluzona ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna sie przeciez zachlysnac sila linkow, bo to jest tymczasowe.

Nie wiem dlaczego tak uwazasz, ale ta *tymczasowosc* trwa juz od conajmniej 5 lat i jak narazie wszytkie burze i huragany przetrwaly tylko te strony z bardzo duza sila linkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na końcu wszyscy zapomnieli o tym że wynki to 50% sukcesu bo za moment coś sie może zmienić i z wyniku bedzie kupa. ;) bo akurat firma pozycjonująca przegapi ten news że coś sie zmieniło i zasilą dział na naszym forum dlaczego strona mi spadła help.

A sprawa umów stabilności i współpracy poszła do olewki.

Wszyscy zapomnieli też o zasadzie jaka cena taki towar.

Słowo pozycjonowanie to wyznacznik że ktoś cała siłe z np systemów linkujących marnuję na to słowo bo cięzko mu inaczej pozyskać klientów.

Jak by miał wielu klientów to nie stac by go było na takie marnotrastwo. ;)

Ponadto mamy też na forum kilku "cichych" pozycjonerów których moc linków mogła by niejednego zaskoczyć ale nie pozycjonują nic ....dlaczego??

Ponieważ nie sprzedadzą takiej mocy linków za 500pln wolą poczekać na konkretnego klienta za odpowiednią gotówkę .To ze więć ktoś nic obecnie nie pozycjonuje też nie jest wyznacznikiem.

Pomijam listy referencyjne gdzie umieszcza się swoje firmy lub firmy kolegów ;)

A na dodatek wydaliście wyrok na człowieku lub firmie w tym poście bez podjęcia z nim wspólpracy. [-X

Raczej nie jest to dobry pomysł wieszanie psów na konkretnych firmach chyba że miało się z nimi doczynienia i ewidentnie można opisać przykład przytoczyć fragment umowy i pokazać co i dlaczego i w jaki sposób nie zostało dopełnione.

fee

Tak orientacyjnie na przyszłość nie polecał bym zakładania takich topików przed pozycjonowaniem.

A raczej po jesli mamy jakieś zastrzeżenia.

Dopuki nikt nie sprawdził w działaniu firmy X nie powinien poruszać takiego wątku ,wątek taki stosują bowiem inne osoby do deklasowania swojej konkurencji .

Jak dla mnie firma www.xxxx.com jest czysta nie korzystałem z niej i niewiem czy jest dobra czy zła.

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na dodatek wydaliście wyrok na człowieku lub firmie w tym poście bez podjęcia z nim wspólpracy.

podstawowa zasada biznesu jaka wpoił mi pewien kanadyjczyk x lat temu "nie mówi sie źle o konkurencji"

nawet akktorzy jak mówią o kolegach to : "ten X jest słaby ... ale miał jedną wielką role" 8)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego tak uwazasz, ale ta *tymczasowosc* trwa juz od conajmniej 5 lat i jak narazie wszytkie burze i huragany przetrwaly tylko te strony z bardzo duza sila linkow.

mialem na mysli sile linkow z linkora. Jezeli ktos skoczny pozycjonownaie i przestanie linkowac, to czy pozycjonowana strona pozostanie wysoko?

Raczej nie.

A na dodatek wydaliście wyrok na człowieku lub firmie w tym poście bez podjęcia z nim wspólpracy

przeicez chyba nikt nie wydal oceny na temat tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie.

Sprawdź hasło Seo forum w google.com z hl=en

Forum ponad pół roku temu miało masę linków z coop'a z anchorem seo. Może przez miesiąc te linki były a później już nie, albo nawet krócej, nie pamiętam. W tej chwili na hasło seo forum forum jest na pozycji 20, a przez bardzo długi czas było w top10.

Oczywiście nie chce pisać, że systemy typu linkor, coop, itp.. są sposobem na profesjonalne pozycjonowanie ale Content is dead!!!!

Aha, główna przedstawicielka nurtu Contetn is King and rankings will come (znana SEO Bitch) wycofuje się z seo jako takiego i teraz skupia się na ROI klientów. ;);););)

"https://www.highrankings.com/forum/index.php?showtopic=14206&st=0" - fajna lektura ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc nie warto tak tego contentu ignorować.

Nie popadajmy w skrajności...

Wiadomo, że dobrze pozycjonowana strona będzie miała dobry content i odpowiednią ilość linków. Serwis musi przede wszytkim być użyteczny dla odwiedzających.

Mi chodzi o samo stwierdzenie Content is King, które jest totalną bzdurą, bo już wielokrotnie udowadniano *etycznym*, że można się znaleźć w czołówce bez ani jedego słowa na stronie.

Wszystko musi być w umiarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności