Skocz do zawartości

Co sadzicie o tej firmie??


gizmoo3

Rekomendowane odpowiedzi

Na dzisiaj - może, może... Pogadamy za pół roku lub za rok

Oczywiście, że na dzisiaj, dlatego ja staram się tworzyć serwisy biorąc pod uwagę wszystkie aspekty.

PS. 3 lata temu, tez *etyczni* krzyczeli, że dni linków są już policzone. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
forum jest na pozycji 20, a przez bardzo długi czas było w top10.

No i tu jest pies pogrzeabny. Przeciez mozna bezproblemowo powiedziec, ze 20 pozycja, z punktu widzenia trafficu, to zadna pozycja.

Poza tym nie wszystko od razu zanika.

Ja uwazam, ze podejscie content is king nie tylko ma znaczenie dla pozycjonowania ale dla całkowitej wartosci strony.

Ja z kolei polecam haslo: TQM

Na dzisiaj - może, może... Pogadamy za pół roku lub za rok

Tak, to tez moze byc sposob podejscia.

Jezeli ma sie swoich uzytkownikow jedynie jako maszynki do klikania, to faktycznie mozna nie stosowac bogatej zawartosci.

Mam kilka stron, ktore sa tworami pozycjonowania(zawartosci logicznej maja relatywnie niewiele) ale to jest wiecej niz oczywiste, ze takie strony nie zyskaja sobie linkow poza tymi, ktore sam zalatwisz.

Strona, ktora jest wartoscilowa sama sobie zdobedzie linki i wiekszosc ludzi tego nie doecnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona, ktora jest wartoscilowa sama sobie zdobedzie linki i wiekszosc ludzi tego nie doecnia.

Czasem ktoś linkuje do mojej strony (najczęściej fora dyskusyjne i blogi), ale to jest strona domowa, obecnie służąca tylko do pozycjonowania moich innych stron. Jednak zdarzają się nawet z PR3.

Szczególnie sklep lub strona z dzwonkami itp...

Zdarzają się cuda. Niedawno na jednej ze stron konkurencji był link do mojej strony z której czerpię dochody. Napisał do mnie o coś się spytać, przy okazji palnął jakąś głupotę odnośnie pozycjonowania. Delikatnie mu wytłumaczyłem, że nie ma racji... Kilka dni później już nie było mojego linka.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

www.mkteam.pl  - dzieciaki

Każdy ma prawo do własnej oceny. Nie przypominam sobie, abysmy Tobie cokowiek wykonywali. A może to jedynie czysta zazdrosc?

Niech zdanie o nas wypowiadaja nasi Klienci, a nie konkurencja czy niezyczliwi.

pozdrawiamy,

MK Team

www.mkteam.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tojan3 dlaczego masz 4 linki, wiesz gdzie...???

Dla mnie teksty: content is king, linki som king, spam jest be

to demagogia i lanie wody.

Pozycjonowanie sklada sie z:

1. Przygotowania strony do indeksacji (optymalizacja).

2. Odpowiedniej modyfikacji tresci strony (jesli klient sie zgodzi).

3. Zebrania odpowiedniej ilosci linkow.

Czy kontent jest wazny?

A jak najkorzystniej wypozycjonowac sklep int.?

Czy pod 5 wyrazami z linkow czy pod kilkuset frazkami wynikajacymi z tresci.

A moze linki sa wazne?

A jak wypozycjonowac mala stronke (5 podstron)?

Kontentem?

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności