Skocz do zawartości

e-weblink.com i seodopalacz.pl zbanowane


Visioner

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

dokładnie, początek końca* pierwszy krok zrobiło Google, teraz pozycjonerzy mają sami nawzajem zniszczyć systemy głosząc niestworzone historie, wykłaszając swoje opinie, ewentualnie ktoś specjalnie stworzy jakiś wątek z kupą bredni.. owczego pędu nic, poza zdrowym rozsądkiem, nie powstrzyma, a o to w stadzie jest bardzo trudno... chyba taki cel całego działania...

* w intencji Google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest ryzykowne teraz i trzeba tak pracować aby to ryzyko zminimalizować bo całkowicie jak widać na przykładach nie da się go wyeliminować.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, początek końca* pierwszy krok zrobiło Google, teraz pozycjonerzy mają sami nawzajem zniszczyć systemy głosząc niestworzone historie, wykłaszając swoje opinie, ewentualnie ktoś specjalnie stworzy jakiś wątek z kupą bredni.. owczego pędu nic, poza zdrowym rozsądkiem, nie powstrzyma, a o to w stadzie jest bardzo trudno... chyba taki cel całego działania...

idealnie to ujołeś , a czytając ten watek można zobaczyć kto kopie leżących :D

Nie no nie ma to jak soldarnosc zawodowa :)

ta nic trzeba będzie się przeprosic z ksiegami gosci :)

Ciekawe kto pierwszy napisze u siebie na blogu o śmierci SWL'i , stawiam na Lexy ;)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią że pozycjonowanie jest dla cierpliwych a tu panika jak przy pożarze, marni z Was pozycjonerzy :D

Widocznie niektóre sełofiremki jadą na samych SWL i preclach a wszem i wobec piszą jakież to zuooooo....

Poza tym tu i tak jest relatywny spokój ale niektórym nerwy na GoldenLine puuuściły :)

Studio Moments - Nowoczesny Film i Fotografia Ślubna.

Jeśli potrzebujesz fotografa ślubnego lub kamerzysty na ślub i wesele w Krakowie lub Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią że pozycjonowanie jest dla cierpliwych a tu panika jak przy pożarze, marni z Was pozycjonerzy :D

Monotonny jesteś z tymi zarzutami.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykrycie SWL jest proste - wystarczy się zarejestrować w wybranym systemie. Poza tym są metody algorytmiczne, np. duża ilość linków wychodzących zgromadzona razem w tym samym miejscu strony, na każdej stronie inne i w dodatku większość nietematycznych. Poza tym można wykorzystać algorytm podobny do TrustRank - kiedyś pisałem o tym na blogu, we wpisie o SWL Rank. Ta metoda nadaje się do wykrywania stron linkowanych z SWL. Strony z zainstalowanym SWL można wykryć licząc współczynnik przeciwnie do kierunku linków (tak jak jest liczony Reverse Page Rank, używany do wykrywania spamu w internecie).

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System wymiany wpisów w księgach gości ?

Banują. Z tym że nie za sam sytem, ale dlatego, iż jakaś strona pasowała algorytmowi do szablonu spamu, lub trafiła na listę do przejrzenia przez moderatorów i któryś (lub ewentualnie kilku) uznałą ją autorytarnie za spam.

Podobnie jak banują ręcznie robione strony z oryginalną i sensowną treścią. Bez żadnych linków pozycjonerskich, systemów itp. na nich. Jak w googlu mają faze na banowanie stron to lecą tez całkowicie dobre i sensowne strony. Postawiłem bloga znajomemu na jednym z moich hostingów - delikatnie podlinkowałem (kilka ręcznych wpisów w katalogach) by się cieszył ze widać go w googlu na nazwe jego bloga. W czasie ostatniej rzezi jego strona poleciała w niebyt.

Strona była ręcznie robiona w całości

Gosciu tam pisał sobie o osiągnięciach klubu sporotowego do którego należy

Strona spełniała wszelkie wskazówki redakcyjne google - dokładnie sprawdzałem

Jedyna strona która poleciała na tym hostingu.

Phpfusion z darmową templatką.

Oprócz tego w indeks googla kopnęło też kilka ręcznie robionych stron zapleczowych. Jakby tylko one poleciały, to mógłbym uwierzyć, ze za cos tam im się oberawało = typu linki do niepowiązanych tematycznie stron, czy też znajdowanie siena tym samym ip co kupa spamu. Ale opisany przykład powyżej przekonuje mnie ze w googielku bany lecą na zasadzie:

Zaczyna się od automatycznych banów (leci w kosmos cała domena z subdomenami) - kosi w ciągu kilkudziesięciu sekund całe farmy spamiarek.

Następnie jest dłuższy okres ręcznego banowania (lecą poszczególne subdomeny) - co 2-3 minuty leci sobie stronka. Jako ze moderator stronkę ogląda krótko i takich stron ogląda setki, to nie przykłada większej uwagi do strony. I jak ma zły humor to kosi całkiem dobre strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności