Skocz do zawartości

e-weblink.com i seodopalacz.pl zbanowane


Visioner

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przedstawiam jako fakt dokonany tyko jako realną możliwość w 100% wykonalną. Panie Kolego chyba zapomniałeś o jakiej firmie mowa mówimy, ale nie chce mi się już rozpisywać skoro tego nie widzisz.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@ giorgi Dla przypomnienia mówimy o firmie której baza danych zawierająca kilka miliardów rekordów jest przeszukiwana przez kilka set mili sekund :) Masz jeszcze jakieś wątpliwości co do technicznym możliwości firmy gogle ?

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem Ci już odpisywać i gnębić Cię na forum, tylko przejść na priva i rzeczowo porozmawiać, ale skoro prowokujesz tutaj. Proszę bardzo.

Odpowiadam: Zdecydowanie tak. Odpowiedź tkwi w Twojej wypowiedzi.

Rozmawiamy o firmie kolosie, która ma gigantyczne przychody i gigantyczne wydatki. Zmiany, które sobie wypisujesz w jednym zdaniem implikują moce obliczeniowe, których sobie nie wyobrażasz. Ze względów technicznych, które tak promujesz Twój obraz destrukcji jednak jest całkowicie nierealny. Optymalizacja Panie kolego. Z resztą już abstrahując od technicznych możliwości a wchodząc w ekonomiczne: po kiego grzyba wycinać maszynę napędzającą im pieniądze do Adwordsa? Optymalizacja Panie kolego.

Google od kilku lat miało te "parę tygodni". Czy to zrobiło? Nie. Wycięło stronki SWLi, a Ty tworzysz tutaj o analitykach "lepszych ode mnie" i wykrywaczach SWLi, które mogą przyjść lada tydzień. Jedyne co przyszło Google.pl z wycięcia stron www SWLi to większy site tego forum. Co będzie dalej zobaczymy: tego nie wiem ja, tego nie wiesz Ty. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, widzę, że nie mamy o czym rozmawiać więc .... Dobranoc.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google od kilku lat miało te "parę tygodni". Czy to zrobiło? Nie. Wycięło stronki SWLi, a Ty tworzysz tutaj o analitykach "lepszych ode mnie" i wykrywaczach SWLi, które mogą przyjść lada tydzień. Jedyne co przyszło Google.pl z wycięcia stron www SWLi to większy site tego forum. Co będzie dalej zobaczymy: tego nie wiem ja, tego nie wiesz Ty. Zobaczymy.

Tutaj na forum co miesiąc powstają nowe wątki gdzie trwa dyskusja na temat kolejnych masowo nakładanych filtrów, więc jednak coś robią w tej kwestii. Gdyby nic nie robili, to by takich wątków - tasiemców tu nie było, co najwyżej pojedyncze krótkie gdzie ktoś dostał filtra bo przesadził z linkami. Poza tym opracowanie odpowiedniego algorytmu to nie takie proste jak się może wydawać - przykład mieliśmy w Halloween, kiedy nowy algorytm wymknął się spod kontroli i zrobił niezłe zamieszanie w SERPach.

Jeżeli macie strony z zainstalowanymi boksami linkme to sprawdźcie je sobie - ja miałem je na kilku zapleczówkach, i jak sprawdziłem wszystkie tydzień temu wpadły w filtr. Pozostałe strony (w tym te wyświetlające "zwykłe" linki SWL i linkowane z nich) przetrwały.

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd G ma wiedzieć ze używasz właśnie linkme ??? napisałeś w stopce , strona pozycjonowana przez linkme ?
Kolejny, a prosty krok mający na celu wykrycie systemów SWL może polegać na wpuszczeniu przez pracowników google [przykładowo wydzieloną komórkę do walki z systemami tego typu] własnych linków i serwisów i po pewnym czasie mają jak na tacy podane serwisy uczestniczące w SWL'lu ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kob22 na rękę? przecież to niepotrzebnie męczy roboty do tego pogarsza jakość wyników.

- - - -
StudioTypo3.com - tworzenie stron w oparciu o TYPO3, aplikacji mobilnych i programów desktopowych. Po ciężkiej pracy zapraszam do odwiedzenia gabinetu kosmetycznego znajdującego się w Rzeszowie na ul. Lwowskiej 6. Więcej informacji o ofercie gabinetu znajdziesz na stronie kamidabrowska.pl, polecam makijaż lub zabiegi na twarz - można się zrelaksować i trochę odmłodzić lub wymalować. Dla facetów też jest kilka zabiegów (depilacja) polecam baaardzo boli ;) ale czego się nie robi dla swojej kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) co 2-3 minuty leci sobie stronka. Jako ze moderator stronkę ogląda krótko i takich stron ogląda setki, to nie przykłada większej uwagi do strony. I jak ma zły humor to kosi całkiem dobre strony.
Dokładnie tak samo jest w DMOZ. Jak redaktor ma kiepski humor, to więcej stron wykosi, niż powinien.

Dlatego czynnik ludzki jest zawodny, bo stwarza okazję do nadużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności