Skocz do zawartości

e-weblink.com i seodopalacz.pl zbanowane


Visioner

Rekomendowane odpowiedzi

kob22 na rękę? przecież to niepotrzebnie męczy roboty do tego pogarsza jakość wyników.

To chyba nie wiesz na czym G zarabia.

Pokaż mi spam na jakiś ciekawych hasłach (tylko nie na takich co jest 1 uu dziennie).

Czachapl założył temat i czeka na linki z frazami na których jest spam, jakoś nie dostał odpowiedzi.

Próżne gadanie.

(L)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
kob22 na rękę? przecież to niepotrzebnie męczy roboty do tego pogarsza jakość wyników.

pogarsza wyniki?:)to niech wytna swl to zobaczysz jakie wtedy bedzie pogorszenie wynikow,zapomniales ze to my napedzamy ich kase na adwords,reszty chyba nie trzeba wyjasniac,teraz to juz zbyt wielka firma zeby mogla sobie pozwolic na jakiekolwiek zmiany skutkujace oslabieniem pozycji na rynku wyszukiarek.

LOK - LIGA OBRONY KRAJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknąłem sobie na jedna z moich stron, gdzie miałem podpięty LinkMe - jest w filtrze. Domena trzy lata, niewielka (setka podstron), tematyczna strona o pozycjonowaniu. Same autorskie teksty itd. Chyba, za radą Xanna będę musiał o tym napisać na swoim blogusiu.

PS.

Czy możecie się zalogować do panelu LinkMe? Ja nie mogę, zniknęły mi też boksy z linkami z jednej ze stron.

pozdrowienia

Dla tych, co lubią zdjęcia planet: Planety i ich zdjęcia, dla tych, co lubią katalogi stron: Podwójny katalog stron. Albo Idź do diabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kob22 na rękę? przecież to niepotrzebnie męczy roboty do tego pogarsza jakość wyników.

pogarsza wyniki?:)to niech wytna swl to zobaczysz jakie wtedy bedzie pogorszenie wynikow,zapomniales ze to my napedzamy ich kase na adwords,reszty chyba nie trzeba wyjasniac,teraz to juz zbyt wielka firma zeby mogla sobie pozwolic na jakiekolwiek zmiany skutkujace oslabieniem pozycji na rynku wyszukiarek.

Ojojoj na pl to naprawdę muszą dużo zarabiać, jak wytną swl'e które pozycjonują kopie stron w tysiącach to na 100% stracą? pozycjoner zazwyczaj robi burdel w wyszukiwarce. Jeśli chodzi AW to my mówimy o Google wyszukiwarce której jedynym celem jest optymalizacja wyników. Zauważcie, że na trochę większych zagranicznych forach ciężko znaleźć ofertę sprzedaży punktów większość ofert to: link exchange, link sales imo swle robią dużo złego i za jakiś czas ktoś je podkopie na amen.

kob22: ciężko znaleźć spam na mocnych frazach to chyba normalne spam ma ściągać traffic ale z prostych tanich fraz do tego jest stworzony imo. Chcąc znaleźć informacje o małej popularności zazwyczaj muszę przelecieć dziesiątki kopi katalogów, spamowych tekstów itp. nie jest to fajne sam wiesz.

- - - -
StudioTypo3.com - tworzenie stron w oparciu o TYPO3, aplikacji mobilnych i programów desktopowych. Po ciężkiej pracy zapraszam do odwiedzenia gabinetu kosmetycznego znajdującego się w Rzeszowie na ul. Lwowskiej 6. Więcej informacji o ofercie gabinetu znajdziesz na stronie kamidabrowska.pl, polecam makijaż lub zabiegi na twarz - można się zrelaksować i trochę odmłodzić lub wymalować. Dla facetów też jest kilka zabiegów (depilacja) polecam baaardzo boli ;) ale czego się nie robi dla swojej kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co oznacza ten wspominany tu filtr na co poniektóe strony z linkme czy dowolnym innym SWLem? Jak rozumiem nie chodzi o bana, tylko o spadek na jakieś frazy. Jesteście pweni ze spadek ma związek z swlem a nie czymkolwiek innym?

2. Czy jes tu ktoś kto dostał takiego "filtra" i który obserwuje gboty na takiej stronie? Dalej chodzą czy przestały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kob22 na rękę? przecież to niepotrzebnie męczy roboty do tego pogarsza jakość wyników.

Jeśli używasz SWLi to wynoszenia stron o meblach na słowa związane z antykoncepcją, to rzeczywiście jestem tego samego zdania - SWLe pogarszają jakość wyników. Jednak powiem szczerze, że nie znam pozycjonera, który mając stronę np. o psach próbuje swoich sił z tą stroną pod perfumy armani.

Jeśli juz chcesz sobie pijeździć to tematem przewodnim powinny być strony z SWL'ami. Jak wiadomo niejednokrotnie cechują się... ciekawą stylistyką i kontentem. To jest jednak zupełnie inna kwestia. Mi osobiście SWL'ele, których co prawda używam coraz rzadziej służą do promowania stron, a nie do spamowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kob22 na rękę? przecież to niepotrzebnie męczy roboty do tego pogarsza jakość wyników.

pogarsza wyniki?:)to niech wytna swl to zobaczysz jakie wtedy bedzie pogorszenie wynikow,zapomniales ze to my napedzamy ich kase na adwords,reszty chyba nie trzeba wyjasniac,teraz to juz zbyt wielka firma zeby mogla sobie pozwolic na jakiekolwiek zmiany skutkujace oslabieniem pozycji na rynku wyszukiarek.

Ojojoj na pl to naprawdę muszą dużo zarabiać, jak wytną swl'e które pozycjonują kopie stron w tysiącach to na 100% stracą? pozycjoner zazwyczaj robi burdel w wyszukiwarce. Jeśli chodzi AW to my mówimy o Google wyszukiwarce której jedynym celem jest optymalizacja wyników. Zauważcie, że na trochę większych zagranicznych forach ciężko znaleźć ofertę sprzedaży punktów większość ofert to: link exchange, link sales imo swle robią dużo złego i za jakiś czas ktoś je podkopie na amen.

kob22: ciężko znaleźć spam na mocnych frazach to chyba normalne spam ma ściągać traffic ale z prostych tanich fraz do tego jest stworzony imo. Chcąc znaleźć informacje o małej popularności zazwyczaj muszę przelecieć dziesiątki kopi katalogów, spamowych tekstów itp. nie jest to fajne sam wiesz.

No i co z tego?bo to Polska,a czy uwazasz ze kupowanie,sprzedawanie linkow jest dobre?tez by to mogli podkopac,dlaczego link vault jeszcze istnieje mozesz mi wyjasnic?Widze ze tak jak inni zachorowales na chorobe ktora sie nazywa"wszystko tylko nie swl".Szook Was tak wystraszyl?

LOK - LIGA OBRONY KRAJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giorgi żeby SWL istniał muszą być strony w systemie, takie strony zazwyczaj są kopiamy lub śmietnikami co powoduje, że swl jest zły. Gdyby swl'e były bardzo restrykcyjne i przyjmowały tylko prawdziwe strony a nie spam-sity to byłyby zaje** Google samo powiedziało sml'e tak jeśli są to przydane, często z linków w takich dobrych systemach można złapać interesujący nas traffic.

Lok kupowanie linków na stronach o podobnej tematyce jest bardzo dobre, raz zdobędziesz traffic który chcesz dwa Google nie będzie się czepiać ponieważ na takim systemie zbudował swoją podstawę do oceniania wartości stron. Link vault z tego co wiem jest bardzo restrykcyjny jeśli chodzi o wartość strony - przyznaje, że tylko tak wyczytałem nigdy nie używałem LV.

Nie wiem czy inni zachorowali na anty swl'e i czy szok kogoś wystraszył ponieważ nie czytam wszystkiego na forum (brak czasu). Przyznam się, że sam używałem swl jako klient kupując sporo punktów, mam świadomość jak to działa i od pewnego czasu nie używam swl ani innych metod spamu nie kręci mnie to wolę energię i kasę przeznaczyć na coś co będzie pożyteczne nie tylko dla mnie ale też dla innych.

Jeśli zmniejszy się znaczenie SWL a tak pewnie będzie to zyska na tym cała społeczność. Nie można się uzależniać od cheatów bo szybko odchodzą do lamusa a szukanie kolejnych jest męczące i nudne.

- - - -
StudioTypo3.com - tworzenie stron w oparciu o TYPO3, aplikacji mobilnych i programów desktopowych. Po ciężkiej pracy zapraszam do odwiedzenia gabinetu kosmetycznego znajdującego się w Rzeszowie na ul. Lwowskiej 6. Więcej informacji o ofercie gabinetu znajdziesz na stronie kamidabrowska.pl, polecam makijaż lub zabiegi na twarz - można się zrelaksować i trochę odmłodzić lub wymalować. Dla facetów też jest kilka zabiegów (depilacja) polecam baaardzo boli ;) ale czego się nie robi dla swojej kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giorgi żeby SWL istniał muszą być strony w systemie, takie strony zazwyczaj są kopiamy lub śmietnikami co powoduje, że swl jest zły. Gdyby swl'e były bardzo restrykcyjne i przyjmowały tylko prawdziwe strony a nie spam-sity to byłyby zaje**

dreamstudio, nie wszystkie systemy przyjmuja serwisy na ilosc, niektóre (bo taka przyjeły polityke od początku) ilosc sobie odpuszczaja i doceniaja jakość. Nie chce tu robic w tym wątku kryptoreklamy, ale nie wrzucajcie wszystkiego do jednego worka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adek tak masz racje "Google samo powiedziało sml'e tak jeśli są to przydane, często z linków w takich dobrych systemach można złapać interesujący nas traffic." ale większość jest spam-site-swl.

- - - -
StudioTypo3.com - tworzenie stron w oparciu o TYPO3, aplikacji mobilnych i programów desktopowych. Po ciężkiej pracy zapraszam do odwiedzenia gabinetu kosmetycznego znajdującego się w Rzeszowie na ul. Lwowskiej 6. Więcej informacji o ofercie gabinetu znajdziesz na stronie kamidabrowska.pl, polecam makijaż lub zabiegi na twarz - można się zrelaksować i trochę odmłodzić lub wymalować. Dla facetów też jest kilka zabiegów (depilacja) polecam baaardzo boli ;) ale czego się nie robi dla swojej kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DreamStudio: https://www.google.com/support/webmasters/b...mp;answer=35769 wskaż mi punkty w których opisane są podane przez Ciebie cuda typu:

Google samo powiedziało sml'e tak jeśli są to przydane, często z linków w takich dobrych systemach można złapać interesujący nas traffic.
Lok kupowanie linków na stronach o podobnej tematyce jest bardzo dobre, raz zdobędziesz traffic który chcesz dwa Google nie będzie się czepiać ...
Nie pisz mi o jakichś blogach czy wypowiedziach kogoś tam. Strona którą podałem posiada oficjalne wytyczne dla webmasterów, chyba nie mają oni szukać informacji po całej sieci?

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności