Skocz do zawartości

e-weblink.com i seodopalacz.pl zbanowane


Visioner

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Tylko sprawdź z jakich stron ma linki ta podstrona m.in z allegro i kilka innych fór/serwisów https://siteexplorer.search.yahoo.com/advse...mo=d&bwmf=u

Nie są to linki z SWL(a o tym jest ten temat), są to linki naturalne (właściciel strony nie ma wpływu na nazwe anachorów). Po raz kolejny jest natomiast dowód na to jak google źle ustala wyniki i bez pozycjonerów zginęliby we mgle.

(L)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

pawlowski to był tylko przykład ale istnieje wiele sklepów w sieci handlujących tym samym towarem, gdzie opis towaru wzięty jest z katalogu produktów od producenta. Są to niejako także kopie więc co ? według ciebie to ich właściciele powinni je zamknąć a google zbanując je robi prawidłowo ? Zaznaczam, że wiele firm nie pozwala na samowolkę w opisach produktów aby ludzie głupot o nich nie pisali i tym samym nie niszczyli wizerunku firmy.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest spam, bo jak wpisuję do wyszukiwarki [Windows XP] to nie chcę sterowników do kart graficznych

;)

no masz racje , wpisuje komputer i nie dostaje tego co szukalem tylko jakies sklepy albo tu szukałem ciebie i zobacz sam spam https://www.google.pl/search?q=pawloski&amp...lient=firefox-a

;)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawlowski to był tylko przykład ale istnieje wiele sklepów w sieci handlujących tym samym towarem, gdzie opis towaru wzięty jest z katalogu produktów od producenta. Są to niejako także kopie więc co ? według ciebie to ich właściciele powinni je zamknąć a google zbanując je robi prawidłowo ? Zaznaczam, że wiele firm nie pozwala na samowolkę w opisach produktów aby ludzie głupot o nich nie pisali i tym samym nie niszczyli wizerunku firmy.

co innego to sklep ze skopiowaną częścią opisów od producenta, a co innego to kopia 1:1 innej strony (a kopii wrzuta.pl czy youtube.com jest w internecie pełno i zajmują bardzo wysokie pozycje w google)

a w przypadku nexto wszystkie subdomeny posiadają identyczną treść, wszystkie opisy są takie same, wszystkie ceny takie same, jest to duplicate content

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ładny spam: odtwarzacz mp3 na www. Szukam komponentu który mogę wrzucić na stronę www aby móc odtwarzać na niej pliki mp3, a w wynikach dostaję same sklepy i porównywarki.

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SirZooro dostałeś taki wynik bo źle zadałeś pytanie :> https://www.google.pl/search?hl=pl&q=%2...=Szukaj&lr= czasami warto zmienić słowa https://www.google.pl/search?hl=pl&q=%2...=Szukaj&lr= ;)

- - - -
StudioTypo3.com - tworzenie stron w oparciu o TYPO3, aplikacji mobilnych i programów desktopowych. Po ciężkiej pracy zapraszam do odwiedzenia gabinetu kosmetycznego znajdującego się w Rzeszowie na ul. Lwowskiej 6. Więcej informacji o ofercie gabinetu znajdziesz na stronie kamidabrowska.pl, polecam makijaż lub zabiegi na twarz - można się zrelaksować i trochę odmłodzić lub wymalować. Dla facetów też jest kilka zabiegów (depilacja) polecam baaardzo boli ;) ale czego się nie robi dla swojej kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linki24.pl tez wymiotło.

Na efekty nie trzeba było długo czekać:

Subject: Super skuteczne pozycjonowanie bez opłat

Super skutecznie i bez żadnych opłat pozycjonuj swoje strony w
wyszukiwarkach!

Umożliwia to platforma wymiany linków Linki24.pl, dzięki której możesz
zupełnie bezpłatnie i niezwykle skutecznie pozycjonować swoje strony tak aby
zajmowały czołowe miejsca w wyszukiwarkach.

Nie trać czasu, wejdź na Linki24.pl, zarejestruj się i rozpocznij super
skuteczne pozycjonowanie swoich stron!

Aby wejść na stronę Linki24.pl kliknij na poniższy link...

linki ze stopki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w koncu przebrnąłem przez te kilak stron

ggiel banuje, daje filtry - sam ostatnio kupe filtro zaliczyłem jak wielu na tym forum ale takie jest zycie, jesli gugiel zacznie wycinac strony musi wyciac 99% stron gdyz wg mnie te 99% stron jest pozycjonwoana niezgodnie z wytyczmymi gugla oj sorki wg gugla nie mozna wcale pozycjonowac, wiec wg mnie to sie nazywa sztrzał w kolano gdyz ja w swoich działkach widze wiele smieci nazwijmy to niepozycjonowanych, ale które użytkowników tylko bede denerwować, bo zanim odszukaja to co chca minie sporo czasu, ale takie jest zycie

gugiel jakby chcial moglby wywalić wszystkie strony ale co mu wtedy pozostaje, dla mnie sa to raczej testy co sie bedzie dzialalo i jak bardzo zmienia sie wynika wyszukiwania (choc tak naprawdę jak zmienia sie wyniki finansowe), jesli ludzie beda przechodzić na boksy zamiast sie pozycjonować niestety mozemy sie przekonac juz niedlugo ze BANY, filtry beda coraz drastyczniejsze, jednak w perspektywie czasu spowoduje to osłabienie pozycji gugla a dlaczego. jak chce coś kupić nie kupuje w sklepie który wyświetla sie na miejscach płatnych, kilku moich znajomych już się przejechało, a jeśli ktoś pozycjonuje strone to wkłada w nią trochę wiecej wysiłku niż w jednorazowe zarejestrowanie sie w guuglu w programie adwords i tym samym dla mnie taki sklep jest bardziej wartościowy.

Czas pokaże, a fakt jest jeden - chcesz (nazwijmy to pozycjonować) się w guglu - stworz strone dodaj ja do wyszukiwarki poprzez ich formularz i czekaj - ciekawy kiedy bedziesz w TOP 10 na fraze powiedzmy przy 5 mln wyników - ciekawe kto zgadnie :) inne metody są niestety niedozwolone, wiec mamy jakieś rozdwojenie osobowości, ale tak to juz bywa w biznesie :)

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest do końca tak. Jeżeli ktoś szuka konkretnego produktu/usługi a reklama w 100% odpowiada jego kryteriom wyszukiwania to raczej klinie. Ja sam, jak pewnie każdy z was bardzo rzadko ale potrafi kliknąć w reklamę z ciekawości. Po prostu adSense nie nadaje się do reklamowania wszystkiego. Też uważam, że bycie w top10 jest bardziej opłacalne niż bycie obok w boxach reklamowych.

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reklama w 100% odpowiada jego kryteriom wyszukiwania to raczej klinie.

Czyli dokładnie się zgadzamy... Ja tylko generalizuję.

W gruncie rzeczy ciąg przyczynowo-skutkowy:

dobre wyniki wyszukiwania -> popularna wyszukiwarka -> dużo reklamodawców -> duża kasa

jest przecież podstawą istnienia tej firmy. A "dobre wyniki wyszukiwania" to samo w sobie nic nie mówi o tym, czy ktoś się do tego przyłożył czy nie - sądzę (o naiwny...!), że ONI mają tego świadomość, ale próby przełożenia tego na algorytm, to nie takie proste.

Gdzieś ktoś mądry już napisał, że w gruncie rzeczy będą stopniowo dochodzić do kompromisu między jakością wyszukiwania a napędzaniem sobie klientów na płatne reklamy, bo tak czy siak reklamodawca nie zapłaci, jak nie będzie miał z tego zysku.

(wkraczam na szerokie tematy, więc lepiej zakończę...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności