Skocz do zawartości

Linki sponsorwane a pozycja w google


Van Helsing

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy slowo kluczowe ktore jest na samej gorze po lewej stronie jako link sponsorowany ma szanse wbicia do pierwsszej 10 a nawet 5 ? Pytam gdyz slowo jest slabej trudnosci fraza ktora powinna sie znajdowac w top 10 przynajmniej od miesiaca... Klienta placic za linki sponrowowane ktore wlasnie znajduja sie na samej gorze w Google.. Sprawdzajac wyrywczo inne slowa zauwazylem iz zadna strona ktora ma link sponsorowany nie jest w top 10...

Przyklad: sklepy internetowe ;;; i strona allegro ktora znajduje sie na drugiej stronie..

Czy macie jakies zdanie na ten temat?

BlogSeo - Skuteczna Reklama BlogSeo - darmowa reklama w internecie czyli wszystko to co potrzebne do pozycjonowania

Blog Anglojezyczny Szukasz darmowych anglojezycznych stron na ktorych możesz umieścić swój link ? News - Press daje Ci taką możliość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy slowo kluczowe ktore jest na samej gorze po lewej stronie jako link sponsorowany ma szanse wbicia do pierwsszej 10 a nawet 5 ?

Wróżkami nie jesteśmy. Wszystko zależy od słowa kluczowego. Ale ma szansę ;)

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma szanse. Wiele razy spotkałem taką zytuację.

Jaki jest algorytm to nie wiem. Wg mnie Google nie na reke jest taka sytuacja, bo skoro cos jest za darmo, to po co przeplacac?

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tutaj mam lekkie watpliwosci czy jak placisz za linki sponsorowane to masz mozliwosci znalesc sie na pierwszej stronie..

Czy to nie dziwne ze taki gigant jak home.pl na słowo dosc banalneb gdyz pierwsza strona nie jest tutaj wielkim wyzwaniem "bardzo tanie serwery" - nie znajduje sie w pierwszej 10 ... za to jest na gorze w linkach ?

BlogSeo - Skuteczna Reklama BlogSeo - darmowa reklama w internecie czyli wszystko to co potrzebne do pozycjonowania

Blog Anglojezyczny Szukasz darmowych anglojezycznych stron na ktorych możesz umieścić swój link ? News - Press daje Ci taką możliość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności