Skocz do zawartości

wpisz "kłamca" w Google


Visioner

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to naturalne linkowanie =)

- - - -
StudioTypo3.com - tworzenie stron w oparciu o TYPO3, aplikacji mobilnych i programów desktopowych. Po ciężkiej pracy zapraszam do odwiedzenia gabinetu kosmetycznego znajdującego się w Rzeszowie na ul. Lwowskiej 6. Więcej informacji o ofercie gabinetu znajdziesz na stronie kamidabrowska.pl, polecam makijaż lub zabiegi na twarz - można się zrelaksować i trochę odmłodzić lub wymalować. Dla facetów też jest kilka zabiegów (depilacja) polecam baaardzo boli ;) ale czego się nie robi dla swojej kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ktoś przejechał adderem po qlwebach z takim oto intrygującym opisem:

O kłamcy i dla kłamcy. Adres strony www polityka, którym gardzę i którego mam za nic. Jest to moja odpowiedź na akcje pozycjonerów, których poglądy przekłądają się na wyniki w serpach.

no i data dodania wpisów październik 2007 ;)

respect.gifgoogle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi się chce z ludzi, którzy obwiniają Tuska za wszelkie zło w Polsce. Spadki na giełdzie i spowolnienie gospodarcze, które ma nadejść jest spowodowane trudną sytuacją międzynarodową a nie naszą polityką. Fakt, że zamiast uchwalać nowe ustawy to Tusk i Kaczyński rywalizują ze sobą razem z partiami, które za nimi stoją, ale obwinianie Go za wszystkie spadki jest pomyłką.

A co do akcji... to dobry sposób na darmową reklamę w telewizji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krisss Tylko żeby kogoś nazwać kłamca trzeba miec konkretne dowody i argumenty . .

Od kiedy nazwanie kogoś kłamcą jest przestępstwem? Ku**s - ok - to jest słowo powszechnie uważane za obraźliwe, ale kłamca? Kłamca to ktoś kto nie mówi prawdy - na przykład nie wywiązuje się z obietnic, zresztą sami politycy tak się publicznie nazywają i jakoś nie lądują za to pozwy w sądzie - co najwyżej adwersarz odpowiada takim samym, albo bardziej dosadnym zwrotem.

Nazwanie kogoś kłamcą to jest pomówienie , a to podpada pod odpowiedni paragraf . Zresztą nie rozumiem ludzi którzy nazywają Tuska kłamcą ,bo przecież on w kampanii używał konkretnego hasła "uwierz w cud" ,ale nigdy nikomu nie powiedział że on dokona tego cudu . To jest tak samo jak ksiądz na ambonie mówi "uwierz w Boga bo ja wierze " co wcale nie oznacza że tego Boga może pokazać . Kurski swojego czasu powiedział "Polacy to ciemny lud kupi kazde ... " . Czasem trudno się z nim nie zgodzić

Moja ulubiona gra online ŁÓDŹ PODWODNA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obwinianie Go za wszystkie spadki jest pomyłką

Stocznie poleciały, człowieku! Duża część polskiego przemysłu była od nich uzależniona. Stocznie padły - polski przemysł się załamuje.

To nie jest wina Tuska?

(to tylko mały przykład jego rządów - możemy aktualnie naliczyć ich znacznie więcej)

chętnie zrobił bym COŚ PISOWCOWI który wypozycjonował te słowo

Ja bym go poklepał po ramieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obwinianie Go za wszystkie spadki jest pomyłką

Stocznie poleciały, człowieku! Duża część polskiego przemysłu była od nich uzależniona. Stocznie padły - polski przemysł się załamuje.

To nie jest wina Tuska?

Niestety prawda jest taka, że aby było lepiej w naszym państwie najpierw musi być gorzej. A żeby było lepiej trzeba zlikwidować biznesy do których dokładają podatnicy ze swojej kieszeni. Po kiego grzyba z moich podatków mam utrzymywać niedochodowe interesy? Lepiej to sprzedać, poszukać inwestorów zagranicznych i wybudować coś co oprócz zatrudnienia da korzyści skarbu państwa. Mało tego, aby przyspieszyć wzrost gospodarczy trzeba "zabrać biednym i dać bogatym". Niestety na takiego hasło wyborcze nie będzie stać żadnego polityka :P Prawda jest taka, że to bogate przedsiębiorcze osoby dają prace i od ich dochodów zależy wypłata pracowników. Wg. polityki zabieramy bogatym i dajemy biednym hamujemy wzrost gospodarczy i odstraszamy zagranicznych inwestorów, którzy mogliby dać nowe miejsca pracy i spore przychody z podatków.

A tak na koniec. Jeszcze bardziej chce mi się śmiać z ludzi, którzy myślą, że do upadku stoczni doprowadził Tusk. To co się teraz dzieje jest efektem kroków jakie zrobiono kilka-kilkanaście lat temu. Teraz można słono płacić z budżetu za błędy z przeszłości lub zamknąć nierentowne interesy a pieniądze wykorzystać do stworzenia nowych miejsc pracy.

edit:

Dodam jeszcze, że do tej pory żaden polityk nie miał jaj żeby zamknąć nierentowne biznesy. Na pewno takimi krokami nie zyskuje się u przeciętnego wyborcy. Ciemne masy wybiorą takiego, który na bogatych nałoży 90% podatku, biednym go zniesie i będzie utrzymywał stocznie ;) Przez 1-2 lata byłoby super, ale jak już żaden bank nie udzieli Polsce pożyczki na wydatki bieżące to budujemy chaty ze słomy i wracamy do średniowiecza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie stocznie byly zaniedbywane przez wszystkie rzady,na pewno nie jestem za po,za pisem tez nie.Nie obchodzi mnie kto rzadzi bo oni tylko potrafia walczyc miedzy soba,tak jak ktos kiedys madrze powiedzal " Polakow mozna zostawic samym sobie i tak sie rozszarpia " i tak jest.Denerwuje mnie tylko szydercza twarz Tuska,ja nie wiem czy ludzie sa naprawde tak ciemni ze wierza w jego cudy??On nic nie zrobil i nie probujcie mowic ze jest inaczej no chyba ze ktos ma konkretne przyklady.

LOK - LIGA OBRONY KRAJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na koniec. Jeszcze bardziej chce mi się śmiać z ludzi, którzy myślą, że do upadku stoczni doprowadził Tusk

Chyba nikt bardziej nie jest w to upaprany jak ON i jego PARTIA...

Ogólnie to się włos na głowie jeży, jak widzę, że niektórzy ludzie myślą, że LUDZIE są dla PIENIĘDZY, a nie PIENIĄDZE dla LUDZI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze są dla ludzi. Ale daj 100zł przeciętnemu Polakowi to przeznaczy je na cele konsumpcyjne. Daj je przedsiębiorczemu Polakowi a zrobi z nich 400zł i 200zł przeznaczy na cele konsumpcyjne, resztę zainwestuje [np. da komuś pracę].

Ten przykład pokazuje, że dla gospodarki bardziej opłaca się dać bogatym, którzy zarobią jeszcze więcej i dadzą pracę/podwyżki biedniejszym. Niż dać biednym żeby wydali te pieniądze.

A Tuska wcale nie bronie, piszę tylko, że to co się teraz dzieje to konsekwencje poprzednich rządów, kryzys w USA i cykl koniunkturalny. To normalne, że po hossie musi nadejść bessa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie czasu: z tego co pamiętam był to styczeń/luty zeszłego roku. Strona przejechana.. popularnym programem do katalogowania w użyteczych katalogach stron www. Dało to efekt 7dmego miejsca. Po zmianie popularnego programu przejechana znowu... efektu przez dłuższy okres czasu nie było... aż tu.

Teraz stronka występuje z podstroną Paradoks kłamcy, przez większość część czasu występowała z 'Kłamca lustracyjny'.

Ostatnio jednak trafiła mi się lepsza gratka... mam domenę, której byłym właścicielem był Tusk ;) Jakoś zapomnieli mu przedłużyć. I od kilku miesięcy borykam się z tym co by tu zrobić. A linki do tej strony... z bardzo ciekawych portali.

EDIT:

chętnie zrobił bym COŚ PISOWCOWI który wypozycjonował te słowo

Zrobiłbym piszemy razem.

Oraz: wypozycjonował to słowo. A nie te słowo.

Pozdrawiam.

Ciekawe jaki tym razem został użyty "program do pozycjonowania", a swoją drogą, znów ktoś sobie za to posiedzi :P

Mar.

Wszystkich prokuratorów zapraszam na priva.

Donalda Tuska zapraszam do sądu. Posłużę się licznymi publikacjami, w których stwierdzono, że jest kłamcą, a ja łatwo ulegam wpływom.

Pozdrawiam.

-----------

Jeśli za 'kłamca' kogoś uraziłem to przepraszam. Chciałem wyrazić swoje subiektywne zdanie o w.w. polityku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności