Skocz do zawartości

Pomówienie


Lexy

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zerknęłam na fragment rozmowy, który wylądował w koszu. Proszę moderatorów o to, aby nie usuwali tego tematu i pozwolili mi uzyskać wyjaśnienie na forum publicznym, bo na takim też pojawiło się poniższe zdanie. Pomijam już wiele innych ostatnich wypowiedzi Xanna na mój temat w rozmowach, w których się w ogóle nie udzielałam.

Cytat Xanna stąd:

W całej tej awanturze o dziwo miedzy pozycjonerami zapomnieliście jedno , wytworzył sie nowy zawód na PIO , sprzedawca PKT, i teraz powiedzmy sobie szczerze kto zabiera im chleb Lexy, szyyk i spółka , możecie być im wdzięczni.

Nie będę złośliwie komentować tego cytatu, chociaż napisać mogłabym wiele. Zostały mi publicznie zarzucone nieetyczne działania przeciwko konkurencji oraz powiązania z szookiem w kwestii zgłoszeń innych stron i oczekuję wyjaśnień z przedstawionymi dowodami.

To już nie jest z Xanna strony tylko próba manipulowania zdaniem innych na mój temat poprzez zarzucanie mi najpierw white hat SEO, potem spamowania i wielu innych niedorzecznych teorii, z których jedna drugą wyklucza. Tym razem jest to pomówienie i z pewnością tego tak nie zostawię.

I proszę, tym razem bez lania wody i wymijania - oczekuję konkretnych odpowiedzi, chyba że tego typu sprawy wolisz rozwiązywać na drodze prawnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie :P

Nie chcesz Lexy być pomawiana to nie udzielaj publicznie, trochę się lansujesz, więc są i skutki uboczne.

A Xann jest jaki jest, trochę nie ma dystansu, każdą negatywną opinię o systemie linków odbiera niemal jako bezpośredni atak na niego samego, gotów jest walczyć na 'śmierć i życie'.

Napisz do Xanna na PW aby zedytował post bo się rozpędził z podaniem Ciebie, albo ciągnij ten wątek, większe korzyści będziesz miała jako pozycjoner, w końcu chyba jeszcze nie było procesu pomiędzy pozycjonerami, będziesz sławna na cały polski SEO świat ;) powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

@Lexy nie spodziewaj się od Xanna żadnej merytorycznej odpowiedzi na swoje zarzuty. Szkoda Twojego, przypuszczam cennego czasu. Obserwuje poczynania Xanna nie tylko tutaj ale również na innych forach i wniosek mam jeden- Xann jest pieniaczem, mąciwodą i na palcach jednej ręki mogę policzyć wątki w których udzielał merytorycznych i SENSOWNYCH porad lub tez odpowiadał na zarzuty. Jest prowodyrem większości "pyskówek" z szookiem i napada na każdego kto nawet w niewielkim stopniu krytykuje SWL-e choć osoba krytykująca ma do tego święte prawo zarówno jako pozycjoner jak i użytkownik.

Panowie i Panie obserwuję to forum od 2 lat wiele się z niego dowiedziałam ale dopiero kumulacja wypowiedzi Xanna zmusiła mnie do zabrania głosu. Państwo Moderatorzy -ukróciliście szooka ukróćcie tez xanna bo eskalacja jego agresji zdaje się nie mieć żadnych granic.

Pozdrawiam

Maenal

Specjalny przewodnik po krakowskim Kazimierzu. Imprezy, knajpy, restauracje - Kazimierz bez tajemnic

Fantastyczny Gabinet kosmetyczny Kraków

Menopauza - objawy, przyczyny, leczenie w serwsie dedykownym problematyce kobiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zerknęłam na fragment rozmowy, który wylądował w koszu. Proszę moderatorów o to, aby nie usuwali tego tematu i pozwolili mi uzyskać wyjaśnienie na forum publicznym, bo na takim też pojawiło się poniższe zdanie. Pomijam już wiele innych ostatnich wypowiedzi Xanna na mój temat w rozmowach, w których się w ogóle nie udzielałam.

Cytat Xanna stąd:

W całej tej awanturze o dziwo miedzy pozycjonerami zapomnieliście jedno , wytworzył sie nowy zawód na PIO , sprzedawca PKT, i teraz powiedzmy sobie szczerze kto zabiera im chleb Lexy, szyyk i spółka , możecie być im wdzięczni.

Nie będę złośliwie komentować tego cytatu, chociaż napisać mogłabym wiele. Zostały mi publicznie zarzucone nieetyczne działania przeciwko konkurencji oraz powiązania z szookiem w kwestii zgłoszeń innych stron i oczekuję wyjaśnień z przedstawionymi dowodami.

To już nie jest z Xanna strony tylko próba manipulowania zdaniem innych na mój temat poprzez zarzucanie mi najpierw white hat SEO, potem spamowania i wielu innych niedorzecznych teorii, z których jedna drugą wyklucza. Tym razem jest to pomówienie i z pewnością tego tak nie zostawię.

I proszę, tym razem bez lania wody i wymijania - oczekuję konkretnych odpowiedzi, chyba że tego typu sprawy wolisz rozwiązywać na drodze prawnej.

Lexy urzekła mnie Twoja historia

1. nie wiedziałem ze sprzedawcy pkt to Twoja konkurencja

2 rozwiążmy to na drodze prawnej

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątki wolniej myslę ale nadal nie widzę powodu dla którego powstał ten wątek , bo to ze są ludzie którzy sprzedaja punkty to oczywista oczywistość , na jakiej podstawie ktoś stwierdza że sprzedawcy ponoszą straty przez wymienione w cytacie osoby , i dlaczego kogokolwiek to rusza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny odcinek z z cyklu Popsułes mi babę piaskową to ja cie piaskiem w oczy zaatakuje......

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności