Skocz do zawartości

Pomówienie


Lexy

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie mnie, bo ja mam rację!

Wracajcie do systemów, linkujcie dalej. Nie ma co się przejmować, Google robi szum, a i tak nic się nie zmieni.

On nie ma racji.

Zacznie się wycinanie spamów, a wszystkie systemy polecą na łeb na szyję. Opanujcie się.

Ale pieniacz.

Idiotka.

Kłamca.

Pomawia mnie!

Oszukuje.

Dba o własną du**ę.

I teraz pytanie PO CO to robicie? Jaki to ma sens?

Czy to ma jakieś znaczenie, że przewidzicie to, co się zdarzy wcześniej / lepiej niż druga osoba? I tak przecież nic z tym nie robicie.

Nie szkoda Wam czasu? Czas to pieniądz.

Naprawdę nie wiem o co chodzi w Waszym sporze i mnie to nie interesuje.

Moją wypowiedź zrozumieją tylko inteligentni.

Ja sam jej nie rozumiem ;)

Case study jak pozyskać więcej leadów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W sumie nikogo tu nie znam, ale po przeczytaniu wszystkiego w tym wątku mam takie przemyślenia, czy to jest strona typu bluzgi.pl, żeby się nawzajem obrażać i załatwiać swoje porachunki na forum? Czy po prostu chodzi tu o reklamę systemu Xann? Nie bardzo rozumiem o co chodzi z Lexy, ale skoro kabluje on na innych za używanie systemów, to tak na prawdę wpiepsza się w nie swoje. Skoro preferuje czyste Seo [jeśli takie coś istnieje] to niech się nim zajmie i spokój! Skoro umie robić stronki i je wpić do top10 w nieskazitelnie czysty sposób to super. A może po prostu strony wybite na systemach są wyżej niż Lexy?

I kolejna rzecz, nie ważne czy systemami, spamami czy czym Wy tam jeszcze robicie, czy to wszystko nie jest i tak oszukiwaniem Google?

pozycjonowanie - interwencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam ten temat bo zaczynacie wymyślać niestworzone rzeczy i mieszać do tego wszystkie znane metody pozycjonowania.

Lexy i Xann jeżeli będziecie chcieli coś dopisać to się zgłoście, reszta już tylko będzie czytać.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności