Skocz do zawartości

Szukam bohatera!


truvati

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, dzisiaj na jedną z domen otrzymałem taką oto wiadomość:

Imie: Quality Team

E-mail: nieważny@adres.pl

Treść: Pseudo_pozycjonowanie Państwa serwisu przyniesie skutek odwrotny do zamierzonego - strona została właśnie zgłoszona do Abuse_Google za SPAM. Gratulujemy wyboru \"pozycjonera\".

W tym miejscu chciałbym pogratulować temu osobnikowi świetnej analizy oraz profesjonalnej wiedzy z dziedziny seo ponieważ zgłoszenie zostało wysłane na adres domeny która nigdy nie była promowana/pozycjonowania/itd ! GRATULUJE

Gratuluje również braku odwagi oraz braku honoru "podpisania się pod wiadomością"

Przykro mi że w Polsce tematy związane z SEO schodzą do osobistych potyczek i wytyków jaki kto jest...

Truv

brak sygnatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego wiele osób uważa pozycje 3-10 ( z tych płatnych ) za najbezpieczniejszą

Bedac na 4 miejscu możemy tam sobie spokojnie być bez większych obaw że ktoś się doczepi

Co do pierwszych miejsc to już na pewno jest walka i hieny wyłapuja każdy szczegół tak aby zaszkodzić stronie konkurencyjnej

Katalog franczyz - dodaj lub przeglądaj firmy

Pomysł na biznes - przeglądaj wiadomości biznesowe i pomysły na biznes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek_XX ta strona na którą został wysłany mail nie była pozycjonowana, nie zajmuje żadnego konkretnego miejsca pod żadnym hasłem w google :P

To jest wyłącznie prywatna zagrywka... więc czekam na ujawnienie się tego SEO BOHATERA prosze sie przedstawić z imienia i nazwiska, wtedy porozmawiamy trochę inaczej o pozycjonowaniu

brak sygnatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...więc czekam na ujawnienie się tego SEO BOHATERA prosze sie przedstawić z imienia i nazwiska, wtedy porozmawiamy trochę inaczej o pozycjonowaniu

możesz się nie doczekać, osoba która to wysłała i miała by jaja to by się podpisała pod tym, sprawdź nagłówki jak już ktoś Ci to radził, choc nbie sądze by to w czymś pomogło :jezyk1:

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dostałem ;)

[e-Weblink.com] Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko: Quality Team

Email: nieważny@adres.pl

Telefon:

Wiadomość:

Pseudo_pozycjonowanie Państwa serwisu przyniesie skutek odwrotny do zamierzonego - strona została właśnie zgłoszona do Abuse_Google za SPAM. Gratulujemy wyboru \"pozycjonera\".

IP: 77.112.76.154

Proponuje osoby które otrzymały taki e-mail o zgaszanie jego jako spam - z tego co wiem w Polsce jest to karane

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisz ( o ile można): skoro znalazłeś moją stronę w wyszukiwarkach, to oznacza, że jest dobrze pozycjonowana.

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisz ( o ile można): skoro znalazłeś moją stronę w wyszukiwarkach, to oznacza, że jest dobrze pozycjonowana.

Co ty to debil zobacz wysłał zgłoszenie na e-weblinka ;) czyli niedorozwój ;) mało tego wysłał to przez formularz na stronie ;))))

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności