Skocz do zawartości

Pytanie odnośnie blogspot


eneas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Serdecznie, gdyż jest to mój pierwszy post.

W pozycjonowaniu stawiam dopiero swoje pierwsze kroki.

Od 3 miesięcy prowadzę w serwisie blogspot, serwis-blog którego głównym zadaniem jest reklama moich usług.

Fraza na którą pozycjonuje nie należy do najtrudniejszych (około 300-400k stron w google)

Stronę pozycjonuję od 2 tygodni poprzez dodawanie jednego artykułu do serwisu co 1-2dni, oraz dodawanie do katalogów i precli, na razie z zerowym efektem. Po wpisaniu dokładnego adresu strony wyskakuje co prawda około 30 adresów(głównie katalogów do których dodałem stronę), wśród których pozycjonowana strona zajmuje ostatnie miejsce.

(Tymczasem strona w blox.pl którą stworzyłem tylko do umieszczenia w niej linka do mojej strony ma już 50 miejsce na pozycjonowaną frazę.)

Wiem, że temat był wałkowany wiele razy, lecz zastanawiam się kiedy mogę się spodziewać jakichkolwiek efektów.Zastanawiam się tez czy przyczyną braku postępów, może być domyślny brak w blogspocie keywordsów i description.

Istnieje jednak możliwość ich dodania, chciałbym zapytać czy jest to opłacalne gdyż zauważyłem że dwie strony konkurencji znajdujące się w TOP10 również nie mają dodanego opisu i słów kluczowych a jednak osiągnęły tak wysoką pozycję.

Jako początkujący prosiłbym o jakieś i podpowiedzi. Z góry Dziękuję i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronę pozycjonuję od 2 tygodni

Te zdanie mówi wszystko. W czasie dwóch tygodni stronka potrafi wypaść z wyników, później wrócić i skakać z pozycji na pozycję. Nic nowego przy świeżynkach :jezyk1: Wróć do tematu po 2 miesiącach pozycjonowania

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronę pozycjonuję od 2 tygodni poprzez dodawanie jednego artykułu
Dwa tygodnie to jest nic, pewnie część wpisów w tych katalogach nie zastało nawet zauważone przez wyszukiwarkę.
Po wpisaniu dokładnego adresu strony wyskakuje co prawda około 30 adresów(głównie katalogów do których dodałem stronę), wśród których pozycjonowana strona zajmuje ostatnie miejsce.
https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=60565

Mar,

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Prosiłbym jeszcze kogoś kto prowadził blog/stronę w blogspocie czy opłaca się ręcznie dodać kewywordy i description ponieważ standardowo strona ich nie posiada, a jednak zauważyłem, że wcale nie przeszkadza to niektórym w osiąganiu wysokich pozycji w google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności