Skocz do zawartości

Początek końca SEO ?


Erbit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kaviorek myślisz ze ludzie nie mają co robić tylko klikac strzałeczki w wynikach ???? to może byc zabawne przez pierwszy miesiąc potem każdy kupi se inne zabawki , podejdźcie do statystycznego internauty jak on sie zachowuje a nie do takich wyjadaczy jak wy

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko osoby ktore maja konto google dosc dlugo

Tylko osoby ktore korzystaja z konta google (czeste logowanie)

Tylko osoby ktore oddaja glosy na wiele stron

Tylko osoby ktore oprocz oddawania glosow na te strony rowniez na nie wchodza

Tylko te klikniecia beda istotne gdzie rowniez jest rownomierny przyrost linkow.

i wiele innych rzeczy ktore beda istotne.....

A do tego tylko te ktore jezdza samochodem tylem i nie piszą komentarzy na onecie

Nie przesadzajcie z tą paranoją i teorią spiskową -> to jest tylko algorytm

88x31_en.png - semrush z trialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Erbit, po pierwsze pisałem o wpływie spersonalizowane wyników, a parę postów niżej o niespersonalizowane, więc o co Ci chodzi, to pierwsze już jest, a co do drugiego to tylko póki co domysły pozycjonerów, ponieważ oficjalne stanowisko Google w tej sprawie zostało przedstawione, że nie wpływa na pozycję:

Zmiany, których dokonujesz, dotyczą wyłącznie Twoich wyników. Te wprowadzone przez innych internautów nie dotyczą ich bezpośrednio.

..więc jak jest (będzie) można będzie dopiero ocenić późnej.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żartujcie że to będzie się przekładać bezpośrednio na SERP'Y ... Otworzyłem stronę, poklikałem plusiki a potem skasowałem wszystkie strony ;) To taka zabawa dla nierozgarniętych jak ta folia zabezpieczająca z poduszkami powietrznymi (nie wiem jak to się nazywa?), będą sobie wszyscy pstrykać dla zabawy. Jak dla mnie to tylko nowa funkcjonalność która posłuży tylko użytkownikom, ewentualnie wykrywaniu perfidnego spamu na czołowych pozycjach.

A teraz pogdybajmy:

1) forum różnotematyczne gdzie admin ogłasza akcje "wspomóżmy forum" - w serp'ach w topie same fora

2) społecznościówki -||-

3) przygłupie filmiki - wyjdą na wiele różnych słów na które nie powinny

4) frazy komercyjne - wpływ konkurencji, chaotyczna ocena użytkownika - w serp'ach będzie śmietnik

etc etc

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żartujcie .... Otworzyłem stronę, poklikałem plusiki a potem skasowałem wszystkie strony ;) To taka zabawa dla nierozgarniętych

Spójrz na to trochę szerzej, przeanalizuj .. się wypowiedz.

Czy dziś JEDEN linki ma znaczenie ? Tak samo być może wynik z JEDNEGO konta nie będzie miał większego znaczenia.

... A teraz pogdybajmy:

1) forum różnotematyczne gdzie admin ogłasza akcje "wspomóżmy forum" - w serp'ach w topie same fora

2) społecznościówki -||-

...

4) frazy komercyjne - wpływ konkurencji, chaotyczna ocena użytkownika - w serp'ach będzie śmietnik

W serpach będzie "ocena ogółu internautów" - nazywaj to jak chcesz. Dzisiejsze algo także opiera się na ocenie internautów. Tą oceną jest link.

3) przygłupie filmiki - wyjdą na wiele różnych słów na które nie powinny

To także będzie "ślad czasu" - jacy internauci - takie wyniki (w końcu to wyniki dla ogółu mają być a nie dla Ciebie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie piszacy o tym, ze beda sie liczyc kliki tylko ze "starych kont", myslicie, ze to problem?

abstrachujac od bot-netow, mozliwe, ze w ciagu kilku tygodni/miesiecy powstana uslugi dzialajace na zasadzie "uzyczania" miejsca na zhackowanych serwerach... mam na mysli nastepujacy mechanizm:

-wlam na jakas strone, dzialajaca na starej wersji WP, Joomli, czy czego tam jeszcze,

-wstawienie "niewidocznego" iframe z odniesieniem do skryptu JavaScript na zewnetrznym serwerze,

-skypt JS symuluje "wyszukanie" frazy w G. oraz "klikniecie" w przycisk poprawy pozycji - jesli user jest zalogowany w G., to w momencie wejscia na taka zainfekowana strone automatycznie oddaje "glos".

nie jestem specem od JS, ale cos takiego pewnie i sam bym chyba napisal... ;-)

Fabryka Spamu - mój SEO-blog

Polecam prosty CMS - PikoCMS do stawiania zaplecza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie to nie bedzie tak prymitywnei rozwiazane ze byle kto kliknie i jego ocena bedzie brana tak samo pod uwage jak osoba ktora od roku porusza sie po serpach w tematyce zwiazanej ze slowem kluczowym, klika na powiazane strony itd ;) Oszukanie takiego mechanizmu nie bedzie sprawa prosta, skoro google jest w stanie okreslic wiek, plec, zarobki tylko po naszym zachowaniu w serpach to rownie dobrze moze tak dobierac ekspertow ktorych zdanie bedzie sie bardziej liczylo przy plusach i minusach z SearchWiki :P

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prymitywnei rozwiazane ze byle kto kliknie i jego ocena bedzie brana tak samo pod uwage

Plusy / minusy / krzyżyki - to seo-zmyłka. Będą miały znaczenie wyłącznie na prywatny użytek w spersonalizowanym serpie. Idea sprowadza się do ustalenia wag opinii tekstowych, a to żaden problem. One znajdą przełożenie na ranking globalny. Ochrona przed nadużyciami, skala korekty rankingu wynikającego z bazowego algo - to detale. Pomysł zerżnięty od "konkurencji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych opinii tekstowych będzie bardzo mało

Taki pogląd pokutuje, ale praktyka wskazuje, że nie jest tak źle. Wbrew pozorom - użytkownicy są skłonni recenzować serwisy. Google stać ponadto na "system motywacyjny" skierowany bezpośrednio do Internautów. Wydawcy też nie pozostaną objętni, tym bardziej, że brak opinii można interpretować jako "brak zainteresowania", "status: obojętny", itd. Można tym pogrywać na tysiąc sposobów.

W wersji bazowej rozwiązanie dostępne jest od dłuższego czasu w hm7.pl

edit: literówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki pogląd pokutuje, ale praktyka wskazuje, że nie jest tak źle. Wbrew pozorom - użytkownicy są skłonni recenzować serwisy.

no ale też chyba nie słyszałeś o rynku recenzji ze są sprzedawane już w tysiącach szt a nie w parędziesięciu , jak dobrze poszukasz to znajdziesz jakie firmy to oferują , całość spowoduje jak wcześniej wspomniałem nowy zawód recenzent, przesuwacz , czy starszy klik acz

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności