Skocz do zawartości

Konstrukcja keywords


Lisek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Staram się wypozycjonować stronę www.nightclub-incognito.pl będącą stroną klubu nocnego w Toruniu, którą zrobiłem dla klienta. Zastanawiam się nad konstrukcją tagu keywords, czy mogą (jest to wskazane) znajdować się tam frazy oddzielone przecinkami zamiast pojedynczych słów oddzielonych przecinkami? Klient (a dokładniej jego syn) uparł się na słowa kluczowe obecne teraz, ale sam mam wątpliwości co do nich. Czy ktoś z kolegów mógłby spojrzeć na nie na stronie? Ew. jeśli są tam jakieś błędy w kwestii pozycjonowania to proszę o ich wskazanie. Sam czytałem już trochę na temat pozycjonowania jednak jestem w tej kwestii początkujący. Dodam że stronka moja oparta jest o mój system CMS który na pewno nie jest doskonały a już na pewno nie pod względem pozycjonowania.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keye są ok. ale jeżeli ta strona ma być pozycjonowana to musi mieć więcej treści chociaż na podstronach jakieś relacje z imprez newsy coś gdzie można upchać trochę keywordów. To że serwer jest w USA w niczym nie przeszkadza do strony musi prowadzić trochę linków wtedy zostanie zaindeksowana.

I zmień captcha w księdze bo za chwile będzie tam kupa spamu.

Najlepiej niech zlecą pozycjonowanie komuś kto wie o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności