Skocz do zawartości

Seo Digg


crack

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o zrobieniu takiego SEO Digg'a ?

Oczywiście moderowany, dodawało by się tam np. posty z różnych ciekawych blogów, forum->ciekawe wątki krótko mówiąc SEO Wykop, jeżeli otrzymam słowa uznania oczywiście pójdzie w ruch ręka grafika i moja ręka do edytowania najprawdopodobniej już gotowego systemu pligg.

Proszę o komentarze dot. tego pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze tylko jedno fajne rozwiązanie dla twojego pomysłu

My Polacy nie lubimy linkowac i to jest pewnik - nie mówię tu o nas.

Ten system miałby rację bytu tylko w tedy jak autorzy umieszczaliby w nim swoje "wstawki" a czytający by je oceniali. dlaczego bo normalny użytkownik jest znudzony poszukiwaniami informacji w g. On potrzebuje szybkiej informacji ktora jest wartosciowa a to dostarczy mu twoj portal.

Co myślisz...?

PS. pomysł nawet fajny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry, ale imo treści będzie do takiego serwisu za mało.

Mówię to na przykładzie seoblogi.pl z mojej sygnaturki. Strona może i wygląda jak postawiona od niechcenia ;) ale starałem się zebrać rssy wszystkich blogów, które po polsku piszą o seo. Działa to jakiś czas i widzę kilka, jakieś 4-5 prywatnych blogów o seo, które są często aktualizowane (przynajmniej raz na 2 tyg.) i oficjalny blog googla. I to w zasadzie tyle.

Poza "gorącymi" okresami, np. taki jaki był po opublikowaniu artykułu o swlach przez google, pisze się o seo raczej niewiele. ;)

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kategorei powinny się tam znaleźć ?

Takie jak w katalogu wp, albo onet (przykładowo). Ale nie przesadzaj z ilością. Zbyt duża liczba kategorii utrudni użytkownikom nawigację, a użytkownicy są przyzwyczajeni do tego, aby wszystko im podać na tacy.

Swoją drogą ciekawy pomysł i mam nadzieję, że go zrealizujesz. Katalogów i wszystkiego co sełopomocne nigdy nie jest za wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o coś jak ?:

Ciekawostki komputerowe i internetowe (138)

Elektroniczne publikacje (26)

Grafika komputerowa (1005)

Informatyka @(139)

Instytucje, organizacje komputerowe @(96)

Internet, komputery - dyskusje @(155)

Internet (6155)

Komputery, Internet - firmy @(14668)

Komunikacja i sieci (346)

Multimedia (393)

Oprogramowanie (2229)

Poczta elektroniczna (74)

Prasa komputerowa @(42)

Serwisy komputerowe i internetowe (80)

Sprzęt komputerowy (357)

Wirusy (34)

Wydawnictwa informatyczne @(20)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności