Skocz do zawartości

Fruli.pl


Mar

Rekomendowane odpowiedzi

Ale dlaczego procesy ? Podbij.pl wysyła nagrody, kręcąc przy okazji niezły biznes :)

ps. Dla przykładu aukcja z podbij.pl => https://www.podbij.pl/auction/1490-apple-ma...hz-2gb-80gb-osx

Cena detaliczna: 5.089,00 zł

Aktualna cena: 862,60 zł => 8626 podbić * 1,22 = 10.523,72 zł => 100% zysku dla serwisu, a aukcja wciąż trwa :)

ps2. Najciekawsze jest moim zdaniem aukcja typu Odbij :

Jest to wariant aukcji zwykłej. Różnica polega na tym, że zwycięzcy aukcji zostają zwrócone wszystkie podbicia, które na tą aukcję wykorzystał. Osobie nr 2 oddajemy natomiast połowę podbić, które wykorzystała przy danej aukcji.

Końcowa cena produktu to ta na której zakończyła się licytacja.

Była ostatnio aukcja typu 'Odbij' klawiaturki https://www.podbij.pl/auction/1346-klawiatu...ss-desktop-wave ;)

2 userów licytowało mimo, że dawno przekroczyli wartość detaliczną tylko po to by otrzymać zwrot podbić :) :)

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
no ja sie z tym nie zgadzam, bo wlasnie wygalem upragnionego iPhona za 67,28zeta i nie wiem jak Wam, ale mi sie to opyla na maxa :rolleyes:

Prymitywna podpucha.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie komentarze że traci się kasę są dla mnie bezsensowne z jednej strony bo jeśli ktoś nie chce niech nie licytuje.
Jeżeli ktoś nie chce niech nie czyta. Ty możesz licytować, ja mogę napisać co o tym myślę.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Twórcą serwisu jest jeden z użytkowników forum PiO.

2. To już chyba 5 dość dobrze zrobiony klon tego typu serwisu, pierwszy był podbij, o którym swego czasu aż wrzało.

3. Klonów powstało dużo z jednego powodu - wszystkie te strony działają na gotowym skrypcie.

4. Wszystkim którzy chcą spróbować jak to działa, a nie lubią tracić kasy - szczerze odradzam.

5. Skrypt jest tak skonstruowany, aby właściciel nigdy nie tracił na aukcjach (brak licytujących = przedłużenie czasu)

6. Abstrahując od tego, że jest to hazard i manipulacja, nikt nie może zagwarantować 100% sprawności technicznej (np. opóźnienia które nie pozwolą na zalicytowanie), ani uczciwości twórców, (np. tego że wygrywającym nie będzie właściciel/rodzina/znajomi) itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie komentarze że traci się kasę są dla mnie bezsensowne z jednej strony bo jeśli ktoś nie chce niech nie licytuje.
Jeżeli ktoś nie chce niech nie czyta. Ty możesz licytować, ja mogę napisać co o tym myślę.

okeejjj. wybacz. A licytowałeś tam skoro masz takie a nie inne zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okeejjj. wybacz. A licytowałeś tam skoro masz takie a nie inne zdanie?

Czy trzeba wsadzić palec do ognia aby się dowiedzieć, że to boli?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A licytowałeś tam skoro masz takie a nie inne zdanie?
Co to za pytanie? Twoja wiedza wywodzi się wyłącznie z własnych doświadczeń.

bogdansenator dobrze to "wyjaśnił".

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzuce w takim razie coś od siebie, gralem tez na podbij.pl w sumie to jestem na tym do tyl bo po pierwsze ceny ktore oni tam podaja sa wziete z kosmosu (kino domowe ktore wygralem warte niby 1050 na ceneo znalazlem za 700). Z drugiej strony gdybym wziął udział tylko w tej aukcji link do aukcji to tak czy tak bylbym do przodu na tym. Jednak to wciaga i nie da sie na tym zarobic. Czasami sie uda kupic cos małym kosztem a czasami wyda sie kilkaset zl i wygra ktos inny. Reasumujac - grajac tam regularnie będziesz tylko na minusie!

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności