Skocz do zawartości

Precel vs Katalog


Marches

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie, chodzi mi jaki wpis jest bardziej wartościowy dla strony,preclowy czyli z reguły 3 linki w wpisie czy link bezpośredni w katalogu do strony ??

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są katalogi w których możesz dać 3 linki w treści wpisu jak i możesz dać jeden w artykule precla. Myślę, że jednak zadbane moderowane precle są bardziej wartościowe tym bardziej, że jak dodasz ciekawy artykuł do takiego precla (dobrze podlinkowanego) i ten wpis też podlinkujesz to często się zdarza, że z linów zawartych w takich artach będzie miał wejścia także userów , a nie tylko botów.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalogi:

- Duży site

Precele:

- Sprecyzowane artykuł pod twój temat

Czyli katalogi google może traktować jak wielkie forum dyskusyjne z jakąś mała wstawką o twojej stronie, a precele jako wartościowe artykułu o twej witrynie :).

Ogólnie polecam precele, bo dają też userów :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są katalogi w których możesz dać 3 linki w treści wpisu jak i możesz dać jeden w artykule precla. Myślę, że jednak zadbane moderowane precle są bardziej wartościowe tym bardziej, że jak dodasz ciekawy artykuł do takiego precla (dobrze podlinkowanego) i ten wpis też podlinkujesz to często się zdarza, że z linów zawartych w takich artach będzie miał wejścia także userów , a nie tylko botów.

Nikt ci nie broni podlinkować wspisu w katalogu i też będziesz miał userów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci nie broni podlinkować wspisu w katalogu i też będziesz miał userów.

Takich katalogów z których są userzy to jest dosłownie kilka/kilkanaście, ale linki kopa dają

P.S robi się kupa na PiO ale warto siedzieć jednak czasami jedno zdanie z długiej wypowiedzi daje dobry pomysł, a więc czytać panowie czytać

Nikt tu Ci prawdy nie powie ale nie raz z rozpędu coś klepnie i jak masz coś w bańce to wyłapiesz, przerobisz i odpalisz coś fajnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i do katalogów się dodaje dużo szybciej ale tez i szybciej takie wpisy lecą w kosmos. Zarówno dobry zadbany katalog jak i precel śmieci nie przyjmuje a jak już ktoś wcześniej wspomniał używając synonimów do generowania zróżnicowanych treści tyle samo trwa dla precla co i katalogu. A jednak wole mieć 20 rzeczywistych linków niż 200, których mi się wydaje że istnieją ale rzeczywiście właściciele katalogów posłali je w kosmos.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności