Skocz do zawartości

Czy firma pozycjonująca nie robi mnie w h** ?


nocentis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dwa miech temu zawarłem kontakt z firmą pozycjonującą ( biorą naprawdę ładną sumke powyżej 1 K ) a na razie efektów nie ma :)

Nie jestem specem , ale strona ma pr 1 , a sam w ciągu 1 miecha zrobiłem sobię na blogu pr 3 :)

nic się nie dzieje według mnie , chyba wogule nic nie zrobili ;)

ostatnio gdy do nich wysłałem maila odpisali

Trwa obecnie 2 faza pozycjonowania Państwa serwisu,

czyli linkowanie z wartościowych stron.

Co to znaczy ?

[Pozdrawiam Michał ] Jesteś z Poznania - zapraszam agencja interaktywna poznań i pozycjonowanie stron poznań i tworzenie stron poznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ale jak mamy CI powiedzieć czy Cię oszukują czy nie jak nie podałeś adresu swojej strony i słów kluczowych na jakie opiewa kontrakt ? PageRank nie ma tu nic do rzeczy...

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne pierwsza to optymalizacja pod kątem dobranych słów kluczowych. A "linkowanie z wartościowych stron" to wykorzystanie zaplecza firmy.

Na pytanie z tematu nie potrafię odpowiedzieć, bo to jak wróżenie z kuli. Do konkretnych odpowiedzi potrzeba nam konkretnych danych, np. adres strony albo chociaż jej tematyka i pozycjonowane słowa kluczowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lexy dobrze mowi. Nikt ci nie pomoze dopoki nie podasz strony. Sam mozesz sprawdzic tez backlinki, z jakimi anchorami są, ile masz stron w indeksie, pozycje w google na interesujace cie frazy. Narzedzi do tego jest masa. PR nic nie znaczy.

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Nie chę ujawniać szczegółów ale codziennie monitoruję różnymi statystykami np. https://www.web-tools.pl/

Wybrane frazy i jest zero :) nic żadnych efektów , strona nawet nie znajduję się pod daną frazą w pierwszej 30 ! ( wogule się nie znajduje :) )

P.S

Tak płacę im za miesiąc powyżej 1K mam umowę na 15 miesięcy .

a co znaczy to

Trwa obecnie 2 faza pozycjonowania Państwa serwisu,

czyli linkowanie z wartościowych stron.

[Pozdrawiam Michał ] Jesteś z Poznania - zapraszam agencja interaktywna poznań i pozycjonowanie stron poznań i tworzenie stron poznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche lipa, skoro placisz powyzej 1k a efektów brak... Zle podszedles do sprawy, mogles sie umowic platnosc za efekty. Inną kwestia mogą byc frazy pozycjonowane, jesli chodzi o bank, kredyty, itp. to raczej watpliwe, bo cena za niska. Ale jesli cos lajtowego, albo regionalnego, to powinno sie cos ruszyc, jakas konwersja, w zaleznosci co masz za strone.

Ja osobiscie bym sie wystrzegał takich umów "za miesiac", chyba ze firma zaufana (z forum, znajomi itp.?).

W zaleznosci od trudnosci frazy, jesli ciezka, to 2 miechy to nie masz cos pekac, jesli srednia/lajtowa to cos powinno sie ruszyc (moze bez kitu ta optymalizacja im tyle zajmuje?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaką umowę podpisałeś, mam nadzieje, że nie taką, że przez 15 miesięcy będziesz płacił 1k a strona wskoczy do TOP10 w ostatni tydzień trwania umowy :P

To oczywiście bardzo mało realny scenariusz, ale już płakał tu na forum kiedyś taki użytkownik, który płacił przez rok czasu a do jego strony prowadziło kilkadziesiąt BL. Oznacza to, że przez ten rok płacenia firma niczego nie zrobiła.

Być może firma przez te 2 miesiące "stawiała" tematyczne zaplecze i już niedługo Twoja strona wypłynie, poczekaj jeszcze 2 miesiące lub tak jak ktoś już radził spytaj się co zostało przez ten czas zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad1)

Chyba, że zaczęli linkowanie od "niewartościowych" stron ?:)

Sprawdź ilość linków prowadzących do Twojej strony i sprawdź swoją stronę - a dokładnie jej nagłówki, stopkę i inne elementy czy zauważyłeś jakieś zmiany?

Ad2)

I potwierdź nam jeszcze, że uiszczasz opłatę za pozycjonowanie nie będąc wypozycjonowanym? :)

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dwa miech temu zawarłem kontakt z firmą pozycjonującą ( biorą naprawdę ładną sumke powyżej 1 K ) a na razie efektów nie ma :)

Nie jestem specem , ale strona ma pr 1 , a sam w ciągu 1 miecha zrobiłem sobię na blogu pr 3 :P

nic się nie dzieje według mnie , chyba wogule nic nie zrobili ;)

ostatnio gdy do nich wysłałem maila odpisali

Trwa obecnie 2 faza pozycjonowania Państwa serwisu,

czyli linkowanie z wartościowych stron.

Co to znaczy ?

- Nie znamy wieku twojej strony

- Nie znamy konkurencyjności fraz na jakie jest pozycjonowana

- Nie znamy stanu twojej strony czyli ile było roboty aby ją zoptymalizować

- Zobaczysz ile z tego PR 3 na blogu będzie po pierwszym updacie

Podsumowując. Jeśli jest to trudne hasło a strona nowa, zbytnio nieprzyjazna to te dwa miesiące mogły być poświęcone ostrożnej pracy aby stronę przygotować następnie ją linkować. Ciężko coś więcej powiedzieć bez konkretów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności