Skocz do zawartości

Nietolerancja


Balzacjusz

Rekomendowane odpowiedzi

Panu, Panie Jamesisko juz podziękujemy jak to mówia wyp***** niechcianego klienta za drzwi w knajpie mojego kumpla.

(chyba jednak ja też nie jestem tolerancyjny :) )

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pewnie zaraz mi się dostanie za to że chce uciekać od tej dyskusji ale...

zaczyna się tutaj robić zbyt jakby to powiedzieć "ostro"? Może lepiej skupmy się na temacie tego forum bo za 3-4 dni forum podzieli się na 3 obozy. Tych za, przeciw i neutralnych. Wydaje mi się że to nie miejsce na takie dyskusje. Koresponduje z ludźmi z USA i oni mówią dużo ostrzej o tym co się tam dzieje niż Michał. Tam czarny białego pozywa do sądu za to że na niego krzywo spojrzał.

Ja nic nie ma nic do lesbijek/gejów dopóki nie robią tego na środku ulicy/rynku/restauracji. Będąc kiedyś ze znajomymi na wypadzie w kinie widzieliśmy 2 "przytulających" się Panów. Jak to w inie pełno młodych osób no i była też babcia z dziećmi (wnukami?). Na pytanie co Ci Panowie robią odwróciła się w ich ikierunku i mało zawału nie dostała. Jedyne co była wstanie powiedzieć to że się upili. Dodam że po kilku minutach ochrona ich wyprosiła z kina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności