Skocz do zawartości

Dwa dziwne zdarzenia w SWL


bogdansenator

Rekomendowane odpowiedzi

gerdi: to może Ty mi napiszesz co z tego pierwszego postu ma wynikać poza rzeczami oczywistymi tupu - w jednym systemie ubyło domen w innym przybyło?

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu nie jestem specem jednak można by tu upatrywać próby szybkiego zdobycia punktów, po czym wycofanie domen, podpięciu do innego systemu i próba żerowania na obu systemach na raz ?? Wówczas pierwszy system straci moc posiadając puste punkty.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żerowania na obu systemach, ale jak? Kiedy nie ma domen w systemie to nie ma linków, to chyba oczywiste. Wycofanie domen było zbyt szybkie żeby użytkownicy sytemu to odczuli. Przynajmniej ja zrozumiałem że to trwało zaledwie kilka dni.

Sam tworzysz atmosferę aferki do tego pisząc że tak naprawdę się na tym nie znasz a do innych masz pretensje.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak też pisałem w poprzednim poście ja specem nie jestem...

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gerdi: to może Ty mi napiszesz co z tego pierwszego postu ma wynikać poza rzeczami oczywistymi tupu - w jednym systemie ubyło domen w innym przybyło?

może zrobisz ankietę kogo to intryguje a kogo nie? Bo jak na razie każdy tym temacie widzi w problemie postawionym przez bogdansenatora coś intrygującego oprócz Ciebie, Irek. Póki co przyklaskuje Ci tylko @turystyka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek, jesteś dzisiaj wyjątkowo agresywny. To dział pogaduszki, a nie fachowy, więc każdy może poruszyć temat jaki tylko uważa za ciekawy i słuszny.

Ja jestem ciekaw jakie kto wnioski wysnuje z tego incydentu 15.11.

Każdy pisze we własnym imieniu i jego ocena jest subiektywna. Nie ma co generalizować i robić z tego oficjalnej wersji.

Pogdybać można.

e-weblink uznałem za najgorszy system wymiany linków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luq: jak narazie żadnych konkretów tylko same gdybanie, nie ma z czego robić ankiety. Nie będziemy chyba robić ankiety z tytułem "Twoim zdaniem co się mogło stać". Tak naprawdę jedynie właścicel tych domen wie dlaczego zrobił tak a nie inaczej i jak widać nie ma ochoty o tym pisać.

[dodane]

Irek, jesteś dzisiaj wyjątkowo agresywny.
O czym Ty piszesz? Obraziłem kogoś, zganiłem czy może skrzyczałem? Staram się tylko dowiedzieć. Gdybym był złośliwy i niechętny wyjaśnieniu to bym wywalił temat do kosza i zamknął.

Więc wskaż mi moją agresję.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[dodane]

Rozumiem że pytanie jest niewygodne bo gotlink.pl potrafi mi podziękować za posty ale odpowiedzieć już nie

Irek, czy to nie jest przypadkiem sugerowanie czegoś? Wiesz, że pytanie jest niewygodne czyli znasz odpowiedź tak?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem był to próba destabilizacji systemu i miel prawo się bronić.

Każdy ma prawo do swojego zdania

Moim zdaniem kogoś szczypała ###### i zakapował domeny bo wiedział co ma zakapować a teraz podbija się wątek na postach ze domena dostała bana.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek, czy to nie jest przypadkiem sugerowanie czegoś? Wiesz, że pytanie jest niewygodne czyli znasz odpowiedź tak?
Gdybym znał odpowiedzi to bym się nie pytał tylko opisał co wiem. Sugeruję że pytania są niewygodne (nie odpowiedzi na pytania) o czym świadczy zachowanie gotlink.pl, to chyba jest zrozumiałe?

Zamiast wyjaśnić to w tamtym wątku lub na PW to zakładasz specjalnie nowy ? !!!

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności