Skocz do zawartości

Guglarz, white seo, występowanie słów kluczowych i SWLe


Gamsiu

Rekomendowane odpowiedzi

Sewer ja tam Ciebie nie krytykuje jestem sceptyczny wobec polityki google i nic wiecej, lubie po prostu jak są jasno określone reguły a nie popierdółki , tak naprawde google walczy z własnym algorytmem :P bo najpierw paru cwanych facetów zauważyło że da się sterować wynikami a potem okazało się, że można na tym zarobić :) i google samo sobie zresztą w tym temacie strzeliło gola (AdSense) nie przewidując , że garstka cwaniaków zgarnie kase na MFA waląc przy okazji w rogi reklamodawców bo tak naprawde 90% stron serwujących bezsens to były strony śmietnikowe...

To tyle z moich prywatnych obserwacji. A stanie po dwóch stronach barykady możesz sobie darować ;) osobiście nic nie mam ani do Ciebie ani do pracowników google ani do ich "fanów" :) (z wyjątkiem jednego z wiadomych powszechnie powodów i nie chodzi bynajmniej o pisanie sparaporcików ) z lekka denerwuje mnie tylko ten cały szum sztucznie wywołany i cała ta fałszywa ideologia..

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie używam, kiedys byłem sprzątaczem mod na linkme tak bez uprawniem bo sie Su+ Tak klinęło. Ale to poprzez znajomosc i konsultacje powstalego nowego systemu, na ktorym to troche pisalem na forum, ect. System ten w mniemaniu SU mał byc pod wytyczne pomysl dobry, dalej nie wiem. Nie interesuje mnie to. co tam dalej...

Ale bylem kiedys w jakims systemie dla ciekawosci kiedys, seo.net :) ale testowalem to na innej witrynie... tak dla zaczerpniecia czym te systemy sie roznia, jaka jest to rzeczywista moc i jak G reaguje na roznym poziomie jego uzytecznosci. Takze pisze jak bylo, bez ogródek :P

how to keep a good position at google ?...

I like that... :]

pozdrawiam Grejf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki atak? Po prostu naprawdę bardzo ciężko się czyta Twoje teksty. I nie chodzę po Tobie, nie zamierzam.

Krytykują bloga? A może słusznie? Dopuszczasz taką możliwość? Nie szukając daleko, przykład który podałem, strona główna ostatni wpis: "jak umiejętnie operować słowem pisanym". Wybacz ale takiej umiejętności według mnie kompletnie nie posiadłeś. Niestety to co piszesz jest zlepkiem słów bez ładu i składu. Sprzedajesz rady do których sam się kompletnie nie stosujesz.

"Inwestujemy w stronę dużo pracy, ważna jest treść na niej każdy niby wie, ale do końca nie wie jak ją wykorzystać na wyniki topowe, strona statyczna z ok. pięcioma pod stronami daje nam wielkie pole do popisu na frazy dwu członowe nawet do 5 milionów zwrotu na zadane pytanie, nie pisze tu o frazach, które zwracają duże ilości, a tak naprawdę pozycjonowanie ich nie jest trudne. "

Bełkot człowieku.

Piszesz poniżej: "Zainwestujcie w słownik ort. I teorie nie które są naprwdę zadziwiające.". Posiadasz taki słownik? Jeżeli tak, to raczej nie zachęcasz do jego używania;). "Odwietrzne rozmowy" to już normalnie hit!

I czytając takie kwiatki naprawdę nie wierzę, że zastosowałeś się do swoich rad tzn. raczej nie zainwestowałeś w swoją stronę dużo pracy, nie jest dla Ciebie ważna treść która się na niej znajduje. No i niestety przez to masz później "niepożądane przykrości" z mojej strony.

A na koniec to jak dla mnie niestety Twoje teorie nie są wcale zadziwiające a jest to zwykłe wodolejstwo jakiego wszędzie pełno.

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędrowcze - Twoja teoria, ale z analizy to Ty chyba byles bardzo blisko z Szookiem, dlatego daruje sobie dalszą polemikę z Toba bo mógłbym przytoczyć w 500 zdaniach jaka Twoja ideologia jest bez sensu i wartosci, tylko po co? A ciekawe czy Ty majac i trzymając sie swoich metod przy "pozycjonowaniu", którego kompletnie nie rozumiesz jako całokształt, dzielisz sie z innymi wszystkim? Ha. Statyczna strona na trudne frazy pod wytyczne jest mozliwa, albo zatrzymałes sie na poziomie "na wpół dzialających Technik spamu" w 2005 roku, albo na tyle Cie stac myslisz, ze kazdy tak ma.

Dziękuję Ci za rozmowę

pozdrawiam.

Xann Napisalem jak bylo, niestety nie zdarzyłem być na e-webliku :( wiec nie wypowiadam się. Dla sprostowania, SWL testowalem, po czym wyciąlem linki i kod i po sprawie. Nie to ze sie wypieram, zawsze to doświadczenie. Chociaz jak juz bym stosowal nieetyczne techniki spam potocznie, to bym dzialal na zasadzie ukrytego SPAMU nie do wykrycia :P p.Wedrowiec 2 miesiace by dochodził i bez rezultatu, nie wspomne, ze dla Google bylo by Ok. ;)

how to keep a good position at google ?...

I like that... :]

pozdrawiam Grejf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba byles bardzo blisko z Szookiem

Eeeeee???

Xann, przecież pisze, że nie używa... może wyłączył dziś a to np.

https://74.6.239.67/search/cache?ei=UTF-8&a...=1&.intl=us

to zwykłe demony z przeszłości albo złośliwa konkurencja. Na szczęście za takie podstępne triki konkurencji wielkie G nie zrobi mu przecież krzywdy!

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość George UK

Seweryn - nie dziw się.

Chłopaki połapali klientów z Allegro po 50PLN to co mogą zrobić oprócz spamu i orania swl ?

Aby uzyskać porządane efekty na trudniejsze frazy trzeba włożyć trochę pracy i potrafić mysleć. W obecnych czasach pozycjonowanie jest dla każdego, zero szacunku do siebie i swojej branży. Wystarczy spojrzeć jakie tematy na forum mają znaczną przewagę, i już wszystko jest jasne.

Niektórzy płaczą tutaj, iż jak robili "porządne" strony to ich google wykosiło... ciekawe dlaczego nie zrobili request-a skoro to takie wartościowe portale były...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wedrowcze dzieki za ten link :( ok, lece musze popracować, czytaj w/w post co napisalem o Swlach i nie kryje sie z testami, znasz wlascicieli SWLi sprawdz daty czy nawet pseudo smieci czy linkuja pkt. moja strone to bylo dawno temu, sprawdze to !

pozdrawiam.

@George UK to trafiłeś z tym wyjatkowo ;)

how to keep a good position at google ?...

I like that... :]

pozdrawiam Grejf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wedrowcze dzieki za ten link :P
do usług, mogę jeszcze takich sporo podesłać ;)

Właścicieli SWLi "znam" tak jak i Ty (chociaż może Ty ich znasz bardziej) i sprawdzać nic u nich nie muszę, wystarczy yahoo ;)

Wytłumacz mi proszę jak doszedłeś do tego wniosku z Szookiem ;) zwłaszcza, że tutaj może to być odebrane jako obraza :(

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy płaczą tutaj, iż jak robili "porządne" strony to ich google wykosiło... ciekawe dlaczego nie zrobili re quest-a skoro to takie wartościowe portale były...

Skąd wiesz ze nie porobili?? Tylko ile to czasu trwa zanim coś wróci??

Sewek pytałem się wcześniej już jakie jest twoje zdanie na temat adderów i innych tego typu maszynek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT:

nie róbcie filozoficznych wycieczek bo sie fajnie czytalo...

Jesteś moim idolem... Powiedz gdzie wysłać pieniądze, żeby Ci pomóc biedaku :C

Bez filozoficzny wycieczek ;) ale się uśmiałem :(

EOT

Jestem właścicielem SEMURAI - agencja SEO oraz właścicielem VRnews.pl - wirtualna rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wedrowcze dzieki za ten link :P
do usług, mogę jeszcze takich sporo podesłać ;)

Właścicieli SWLi "znam" tak jak i Ty (chociaż może Ty ich znasz bardziej) i sprawdzać nic u nich nie muszę, wystarczy yahoo ;)

Wytłumacz mi proszę jak doszedłeś do tego wniosku z Szookiem ;) zwłaszcza, że tutaj może to być odebrane jako obraza :(

Wygrzebałem brzydko pisząc jakis pdf z PiO o Waszych ustawkach (wyjazdach), nie to ze Szooka nie lubie, czy odbierane jest jako obelga, robi to co robi, dla mnie każdy robi na chwile obecna co chce. Ale nasluchalem sie troche, a nawet naobserwowałem jak się brzydko "powyrzynaliście" na zasadzie ukladoe czy innych opcji ;)

Tak samo Ty "wyrzebałeś" jakies linki w yahoo z przeszlosci opisanych doswiaczen, dlatego nie chodzi mi o to Co Ty robisz i Szook, tylko co zaistnialo. Stare czasy rozumiem to, tak samo zrozum i mnie . Co zaszlo pomiedzy Wami jesli sie myle i nie mialo tu miejsca bytu, wybacz czlowiek czasem sie myli.

@Czachapl obecne zdanie jest na nie! Chyba, że by naprawde powstaly wartosciowe tematyczne jedno tematyczne precle, QlWeby ect to, nie dosc ze by byl mniejszy smietnik, to bylo by to b.wartosciowe dla obecnego rankingu. Jesli by dzialalo i wlasciciele trzymali jakis kompromis na jakosc nie ilosc to Ok.

pozdrawiam.

how to keep a good position at google ?...

I like that... :]

pozdrawiam Grejf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość George UK
Tylko ile to czasu trwa zanim coś wróci??

Sami w stosunku do klientów narzuciliście sobie tempo. I teraz chciałbyś aby google się do Ciebie dostosowało ?

Zgłaszałem raz requesta na stronę której oberwało się przy okazji, powrót strony nie trwał dłużej niż tydzień.

Więc nie pisz mi proszę że klientowi tak nie powiesz ... A dlaczego NIE ? Jeśli przedstawiłeś mu swoje metody pozycjonowania

to pewnie znał ryzyko, a jeśli nie - po prostu okłamałeś klienta i teraz Ci wstyd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszałem raz requesta na stronę której oberwało się przy okazji, powrót strony nie trwał dłużej niż tydzień.

Więc nie pisz mi proszę że klientowi tak nie powiesz ... A dlaczego NIE ? Jeśli przedstawiłeś mu swoje metody pozycjonowania

to pewnie znał ryzyko, a jeśli nie - po prostu okłamałeś klienta i teraz Ci wstyd.

Sory nie wiem co ma klient do moich stronek z przed x lat co??

Po drugie zgłoszenie raz dział 1 czy 2 dni a raz pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Seweryn: ustawki to nieźle brzmi.

Z Szookiem ani się nie kumplowałem ani się nie żarłem. Z obelgą to żart był. Ciekaw jestem co za pdf bo chyba coś mnie ominęło ;)

@George UK: narzuciliśmy tempo a biedne G dostało zadyszki i szaleje jak małpa z brzytwą?

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności