Skocz do zawartości

Guglarz, white seo, występowanie słów kluczowych i SWLe


Gamsiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

zoozool wpisz sobie link:alexa.com, a co to anachor nie wiem, Google też nie znajduje definicji tego słowa, ja zajmuję się tworzeniem stron a nie spamowaniem.

Chcesz link w katalogu do wp.pl? Wpisz katalog stron portale wp.pl w Google.

slawek22 niedługo zmienię skrypt na inny i tam dat nie będzie, ale chyba żaden użytkownik nie patrzy na datę obok copyrighta przy wybieraniu strony.

Chomikuj.pl, linkologia.pl nie mają nic wspólnego z moją stroną oprócz tego że komuś płacą za pozycjonowanie dla mojej nazwy.

T-p.info (nie podaję pełnego adresu, bo jeszcze ta strona forum będzie wyżej od mojej) to jest nazwa własna, bo taka strona jest w internecie tylko jedna, nie utworzysz innej strony o takiej samej nazwie.

Kukis ty zmień branżę, bo twoja branża to oszukiwanie Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawek22 niedługo zmienię skrypt na inny i tam dat nie będzie, ale chyba żaden użytkownik nie patrzy na datę obok copyrighta przy wybieraniu strony.

No to widzisz pierwszego :) Przecież to aż w oczy razi. Ja patrzę przy rejestracji, bo dzisiaj każda strona wymaga jakiegoś głupawego i niepotrzebnego tworzenia konta żeby zrobić cokolwiek. Zamiast tworzyć konto wolę poszukać innej - a jak już się "przemogę" to przynajmniej patrzę na daty, żeby mieć pewność że nie ma "pustki" po zalogowaniu.

Chomikuj.pl, linkologia.pl nie mają nic wspólnego z moją stroną oprócz tego że komuś płacą za pozycjonowanie dla mojej nazwy.

Mylisz się. torrent-polska.info to zbitek 3 pospolitych słów. Po wpisaniu torrent-polska.info w google na pierwszym miejscu pojawia się właśnie T-P.info. Gdybyś miał stronę TFGX-torrent albo bluemegatorrent i ktoś by się na to pozycjonował to byś mógł mieć pretensje. Obecnie pewnie się na polska torrent info pozycjonuje, ale dlatego - że to zbitek pospolitych słów. Tak samo jak "tanie jabłka szczecin".

Pozycjonerzy to [ nierzetelni partnerzy ], bo pozycjonują hurtownię jabłek a ktoś inny sobie stworzył stronę na domenie, która ma "jabłko" w nazwie?

I jak już ktoś pisał to nie zbieraj na pozycjonera tylko na dobrego prawnika...
Omg Kukis kolejne groźby prawne, dałbyś już spokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się. ... to zbitek 3 pospolitych słów. Po wpisaniu ... w google na pierwszym miejscu pojawia się właśnie T-P.info. Gdybyś miał stronę TFGX-torrent albo bluemegatorrent i ktoś by się na to pozycjonował to byś mógł mieć pretensje. Obecnie pewnie się na ... pozycjonuje, ale dlatego - że to zbitek pospolitych słów. Tak samo jak "tanie jabłka szczecin".

Ale po wpisaniu w Google tego co na https://tiny.pl/3v9c nie ma mojej strony na początku tylko najpierw jest konkurencja.

Czy jak napiszę skrypt AutoIt do automatycznego klikania na linki do mojej strony w Google, to będzie ona na górze dla wszystkich fraz z jej nazwą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak napiszę skrypt AutoIt do automatycznego klikania na linki do mojej strony w Google, to będzie ona na górze dla wszystkich fraz z jej nazwą?

Klikanie nie ma wpływu na pozycje. A jeżeli chodzi Ci o tą strzałkę w wynikach google, to tak jak ustawisz tak będziesz miał tylko Ty, nikt inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności