Skocz do zawartości

Guglarz, white seo, występowanie słów kluczowych i SWLe


Gamsiu

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się że powstanie forum na którym będzie można uzyskać konkretną informację z pierwszej ręki. Na pewno będzie bardzo pomocne dla początkujących jak i zaawansowanych pozycjonerów. Mam nadzieję że zdobywając tam wiedzę nie będę już musiał stosować nieetycznych metod oraz moje wszelkie działania będą zgodne ze wskazówkami dla webmasterów.

Przynajmniej część afer się stąd wyprowadzi.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

seweryn, ile Google jest w stanie płacić miesięcznie za czyszczenie polskich SERP ze spamu?

wydaje mi się, że znalazło by się tutaj wiele osób, które mają wiedzę nt. SEO będącą w stanie rozpoznawać zaplecza, szybko je wyszukiwać, i chętnie by nawiązało umowę z Google w tej sprawie, do wyszukiwania wystarczy jedna osoba, druga do kontroli, w przeciągu kilku tygodni większość spamów by została wycięta, systemy oparte o te strony by padły, itp.

rozwiązanie banalne, tylko właśnie czy to Google interesuje?

chyba nie, i zgodzić się trzeba z ostatnim zdaniem Beerbanta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś powie, jak należy rozumieć tekst Xanna o przeciwnych stronach barykady ?

Panowie mają odmienne uczucia wobec systemów, czy może chodzi zasadniczo o miejsce zatrudnienia Grejfa ?

Skoro pytam, to znaczy, że nie mam bladego pojęcia.

po jednej stronie są pozycjonerzy Ci co zajmują sie pozycjonowaniem a z drugiej strony są Ci co dają filtry i bany za to ze strony są pozycjonowane

Mam nadzieje ze Ci wytłumaczyłem

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że jeżeli braknie zaplecza ludzie się przerzucą na spamowanie wszystkiego co się da. Spamowanie a nie tworzenie stron o niższej wartości, księgi gości, fora itd. Dopiero się uwidoczni prawdziwy śmietnik ;)

E: @Erbit taka tam ironia :D

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ok... czym wycinanie tego ma się różnić od stron pod SWL? rach ciach i po sprawie... co prawda po wycięciu pojawi się 10x więcej nowych, po ich wycięciu kolejne, ale po następnym wycięciu już trochę luźniej by się zrobiło bo raczej mało kto będzie w stanie zakładać zaplecza z wiedzą, że po kilku tygodniach to padnie...

ale na razie to pozycjonerom nie grozi, puki czystość indeksu przegrywa z coroczną zasobnością portfela akcjonariuszy Google ;)

ps. Trotyl, spróbuj wyszukać te wszystkie księgi, fora, itp.. zapisuj URLe, wbrew pozorom tego tak dużo nie będzie, w każdym zapytaniu będą znajdować się już wcześniej wyszukane adresy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest jak najbardziej normalne, że jak grzebiesz monopoliscie w kuchni i przestawiasz mu garnki to sie broni :( inna sprawa to to, że wymysla w tym celu cała ideologie (faktem jest że jest to ideologia kalego) ale "marketing szeptany" zrobiony w celu pozyskania masy darmowych pomocników do "sprzątania" to istny majstersztyk ;) ci ludzie święcie wierzą że walczą z ciemnymi siłami i o czysty index (widzą papierek na ulicy ale nie widzą nielegalnego wysypiska śmieci w lesie) smutne i żenujące.

A ja dalej czekam na przykład pozycjonowanej witryny na frazy niezgodne z jej zawartością ;) natomiast przykładów usuniecia z indeksu strony jak to mówią wyznawcy google "wartościowej" mam od jasnej cholery :D

więc jak to jest z tą czystościa indeksu w/g google ???

Zakładamy następna grupe ideologiczną w celu robienia ludziom wody z mózgu ??

Może tak odpowiedziałby mi na to Pan Seweryn ???

jakoś dziwnie jestem spokojny o to że nie uzyskam odpowiedzi na nurtujace mnie wątpliwości .....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ale czym usuwanie tych stawianych z automaty ma się różnić od stawianych teraz z automaty kopii wszystkiego, katalogów, itd? tak samo by to się wyszukiwało, tak samo usuwało...

księgo gości, fora, które wymieniłeś rozumiałem jako fragmenty wartościowych wg Google serwisów, które szkoda by było wywalić z marszu...

ps. pomyśl sobie, że miałbyś szukać ten spam, miałbyś z tym jakiś problem? z tymi księgami, forami, automatami?

i zastanów się, czy wiedza która Ci na to pozwala jest jakąś tajemną, którą posiadłeś w cudowny sposób? no właśnie... ile takich osób jest w Polsce? setki.. ile trzeba czasu aby wyszkolić do tej roli człowieka 'z ulicy'? z tydzień, albo i mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znajdziesz "dobre zaplecze" tak prosto? Różnicowanie skryptów, ip, domen i czasem nawet danych u rejstratora ;)

Gdyby google zrobiło taki krok odbiło by się to przede wszystkim na najliczniejszej grupie pozycjonerów - pokemonach. A wiesz jaki to by miało wpływ na markę w przyszłości ?

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności